Parodontax

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel

Dyana91

2021. február 22.

Fogínyvérzés miatt kezdtem el használni,a panaszokat szépen megszüntette.Az ízét sajnos még mindig nem szoktam meg,furcsán sós.Fehérítő hatást nem tapasztaltam nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 22.

realshady

2020. október 31.

Nagyon szépen tisztít és meglehetősen sokáig elég. Az íze fura, de nem kellemetlen, kicsit olyan szódabikarbónás. Fogínyvérzés miatt kezdtem el használni és szépen rendbe jött utána. Nem drága, könnyen beszerezhető, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 31.

Coconutoil

2020. június 5.

Nem a legkellemesebb ízű fogkrèm, de tény és valò, fogíny problémára tökéletes. Nekem nagyon vérzett az ínyem és 2 nap alatt helyre hozta, azòta is ezt használom és újabb vérzés nem fordult elő. Az ízét szokni kell és, ha beválni látszik ez a fogkrèm, vagy bármelyik más változata, érdemes ezt a kis hátrányt elnézni neki, hiszen a fog egészsége az egyik legfontosabb, de lehet utána egy pici mentolos száj vizet hasznàlni, ha fogmosás után a szájíz annyira zavarò , de ez kiegészítô ápolásnak csak plusz pont.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 5.

Boriskajuliska

2020. április 28.

Nekem szerencsére ember emlékezet óta nem vérzett az ínyem de a családba volt aki rendszeresen használta. "Intenzív" győzködésem hatására alapos fogorvosi vizsgálat és pár kezelést követően teljesen megszűnt az ínyvérzés amivel ez a fogkrém nem tudott mit kezdeni! Nem állítom, hogy nincs érzékeny íny amire ne lenne jó megoldás ez a fogkrém, de én inkább az okok felderítésében hiszek amin egy jó fogorvos tud segíteni!! Lehet, hogy a fogmosási technika változtatása is elegendő vagy extra puha fogkefe stb stb. Nem akarok kéretlen tanácsokat osztogatni senkinek, de inkább irány a fogorvos! Nálunk bebizonyosodott, hogy értelmetlen volt a használata!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 28.

Kmerci

2020. január 22.

Kedvenc fogkrémem! Próbálkoztam mással is, volt hogy nyeremény fogkrémet használtam, de mindegyik mellett előjött a fogínyvérzésem, ez mellett szinte teljesen elmúlt! Ennek már nincs olyan rossz íze, mint az alap Classic változatának.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

AszusZ

2020. január 15.

Nos....nem vagyok el szállva tőle de nem is rossz. Enyhén sós íze van a szódabikarbóna miatt. A fehérítés?! Erről inkább nem nyilatkoznék mert nekem nem fehérített szinte semmit. Most 1500ft.ért vettem kb.egy hónapja akciósan szerintem nem fogom venni újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 15.

Sheila

2020. január 6.

Nekem bejön az íze, végre egy fogkrém ami nem mentolos!(nekem meg az erős mentolos íztől van hányingerem). Enyhén sós, de ez nem zavar. Fura az állaga, mert nem igazán habzik (valóban kicsit olyan mintha szódabikarbónával mosna fogat az ember), de alaposan tisztít és nem marad kellemetlen utóíze (vagy legalábbis nekem nem az), úgyhogy részemről elégedett vagyok vele. Különösebb fehérítő hatást nem tapasztaltam, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 6.

Destina

2019. június 6.

Sajnos számomra elviselhetetlen az íze. Enyhén sós is, amitől egyenesen hányingerem lett. Az állagát is furcsának érzem fogmosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Hát nekem nem jött be az íze, viszont szépen tisztít így nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hát nekem nem jött be az íze, viszont szépen tisztít így nekem csak 3 csillag.

SEmr

2019. március 31.

Nem igazán fehérít, de a legjobb állagú fogkrém, amivel találkoztam. Enyhén sós az íze, ami kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Sorbitol h 1 1

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.