Parodontax

Ár:   1000 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   drogériák   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Akciosillat.hu-n 1 200 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Jucccc, Módosítva: 2014. július 7.

Lelőhely:   drogériák
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Akciosillat.hu, 1 200 Ft

Ár: 1 200 Ft , Eladó: Akciosillat.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, Szállítás:PostaPont, futár, személyes átvétel
Destina

2019. június 6.

Sajnos számomra elviselhetetlen az íze. Enyhén sós is, amitől egyenesen hányingerem lett. Az állagát is furcsának érzem fogmosás közben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 6.

BlutterflyGirl92

2019. május 31.

Hát nekem nem jött be az íze, viszont szépen tisztít így nekem csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Hát nekem nem jött be az íze, viszont szépen tisztít így nekem csak 3 csillag.

SEmr

2019. március 31.

Nem igazán fehérít, de a legjobb állagú fogkrém, amivel találkoztam. Enyhén sós az íze, ami kellemes.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 31.

TheNancy07

2019. február 6.

Millió féle fogfehérítős fogkrémet próbáltam már ki, ennek is adtam egy esélyt. Jól tisztít, jól habzik, az íze fura, de 1 hét után én megszeretem. Átlagos, fehéríteni nem fehérített nekem :), valószínű, hogy nem is ez a fő célja ennek a fogkrémnek.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 6.

blurryface

2018. december 22.

Három-négy hét használat van a hátam mögött. Több helyen is azt olvastam, hogy van akinek jó volt fogínygyulladásra, szóval erre kezdtem el használni, és azért whiteninget választottam, mert ha már szenvedni fogok legyen valami, ami motivál, hogy használjam tovább, de eddig mindkét dologban csalódnom kellett, sem a gyulladásban nem segített, sem fehéríteni nem fehérít. Néha vérzett az ínyem, és azt valóban elmulasztotta, de ez nekem csak másodlagos probléma (volt). Az íze annyira förtelmes, hogy már a gondolattól is rosszul vagyok, hogy ezzel kell fogat mosnom. És az még hagyján, mert ha mondjuk fogmosás közben ne adj isten a számon keresztül venném a levegőt, ez a marós-sós íz érzet végigmegy a torkomon. Na hát az valami fantasztikus.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 22.

yasmine1122

2018. november 20.

Az új verzióhoz is leírtam, de ide is megteszem... undorító az íze!!! Férjem szerint sós, én nem tudtam megállapítani, de a hányinger elkapott, mikor a számba került. Nagyon nagyon rossz

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

Airyn08

2018. november 8.

Hát most ennek valami piros új verziója jött ki... Nem tudom, az előzője milyen volt, de ez konkrétan ilyen bézs színű mármint maga a fogkrém, az íze meg mint a cementé. Rám jött az öklendezés fogmosás közben meg édesanyámra is, amikor ő próbálta ki.... Utána nem győztem másik fogkrémet nyomni a számba hogy elvegye az ízét :S

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

macskusz

2018. október 31.

Teljesen elmulasztotta a fogínyvérzésemet. Az ízét meg kellett szokni, de most már nem érzem furcsának. Nagy örömömre egy kis fehérítő hatást is észreveszek a fogaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 31.

MrkAnita

2018. augusztus 7.

Nagyon szeretem ezt a fogkrémet. A sima fluoridos társáról váltottam át, azzal is tökéletesn meg voltam elégedve.
Ennek szerintem kellemesebb az íze. Tény, hogy nem egy szokványos fogkrém feeling (az állaga meg főleg nem!), de nagyon gyorsan hozzá lehet szokni és meg lehet szeretni.
Sokkal alaposabban tisztít mint az átlagos drogériás fogkrémek, és lehet, hogy csak bebeszélem magamnak, de én mintha érzékelnék egy enyhe fehérítő hatást is. Az biztos, hogy az ínyt nagyon szépen erősíti, és bár nekem korábban sem voltak szájszag problémáim, de mióta ezt a márkát használom üdébbnek, frissebnek, meg valahogy tisztábbnak érzem az egész számat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 7.

Kinleyni

2018. április 19.

Ínyvérzés miatt választottam, a fehérítés lett volna a hab a tortán. Fél éve használom.
Nos az íze leginkább olyan, mintha szódabikarbóna lenne az alapja (aki valaha is mosott vele fogat, ismerős lesz). Jobban tisztít mint egy átlagos fogkrém.
Az ínyvérzésem megszűnt, a fogfehérítés nem látványos, senkinél ne a fehérítés legyen az elsődleges szempont, mert csalódni fog. Hasonló árkategóriás társát messzemenően körözi.
Megy az 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 19.

Megy az 5 csillag.

Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin, Echinacea Purpurea (Purple Coneflower) Extract

Sorbitol h 1 1

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.