Paul Mitchell

Ár:   8990 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Fiorentina, Módosítva: 2018. október 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajápolók

Ez az áttetsző, könnyű spray fényt kölcsönöz a hajnak, miközben védi a hajszálakat. A természetes Awapuhi-Hawaii gyömbér kivonat és a panthenol kiegyensúlyozzák a haj nedvességtartalmát, így az lággyá és egészségesen pompázóvá válik.

Ideális termék hővel történő formázás esetén is.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2018. október 12.

Nem mondhatom, hogy sok hasonló terméket próbáltam már, mivel eddig ez volt a második fényspray, amit megvásároltam, és esélyes, hogy ezzel be is fejeztem velük az ismerkedést. Azt a csillogást, amit vártam, sajnos nem hozta, de legalább az illata nem olyan brutálisan erőszakos, mint az elődjéé (Tony&Guy) volt. Az összetevői is brrr...
Szerencsére egy termékkisöprés keretében jutottam hozzá, így kétezer forintért lettem a fenti tapasztalattal gazdagabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. október 12.

Hidratálók: Cyclomethicone, Phytantriol

Phytantriol h I al 2 2