Paul Mitchell

Ár:   6490 Ft   Kategória:   Hajformázók
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: steinelektra, az összetevőket feltöltötte: ivan.kata, Módosítva: 2013. szeptember 12.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Hajformázók

Tartást és rugalmasságot ad a hajtőnél egy dús és sűrű frizurához, minden hajtípusra, de különösen vékonyszálú hajra. A különleges alakú sprayszórófej könnyű felvitelt tesz lehetővé, pont a hajtövekre lehet irányítani, így maximális tartás adható a hajszálaknak.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Echooo

2022. július 5.

Szerettem, most fogyott el egy flakon kb. 3 év használat után. Bár nem sűrűn jártam ki (és ezért ritkán is szárítottam hajat ezzel).
Nekem bevált, tényleg ad tömeget a hajnak, bár én az egész hajamat enyhén befújkodom vele. Ha túl sok sikerül, ragacsos lesz, valóban :D
Újra is veszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. július 5.

Újra is veszem.

Tiziana

2019. március 14.

Néha muszáj beruházni egy-egy jobb minőségű darabra, ha az ember lánya
normálisabban akar kinézni! -biztattam magamat. Így is lett.
Igaz hogy nem mindenhová fújtam, csak a legfontosabb helyeken a tövekre.
2 nap múlva ezek a tincsek szabályosan az égnek álltak és ragacsosak voltak,
míg a többiek a szokásos módon lapítottak a fejemen.A hatás leírhatatlan.
Néha nevetőgörcsöt kaptam a látványtól, néha dühöngtem.A flakon ott áll majdnem
tele, szerintem soha nem fogom elhasználni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. március 14.

Néha muszáj beruházni egy-egy jobb minőségű darabra, ha az ember lánya
normálisabban akar kinézni! -biztattam magamat. Így is lett.
Igaz hogy nem mindenhová fújtam, csak a legfontosabb helyeken a tövekre.
2 nap múlva ezek a tincsek szabályosan az égnek álltak és ragacsosak voltak,
míg a többiek a szokásos módon lapítottak a fejemen.A hatás leírhatatlan.
Néha nevetőgörcsöt kaptam a látványtól, néha dühöngtem.A flakon ott áll majdnem
tele, szerintem soha nem fogom elhasználni.

kklaudia

2015. december 21.

Én nagyon örülök, hogy rátaláltam. Gyorsan végig lehet permetezni a hajtövet, főleg a választékom és a forgóm közelébe szoktam tenni, hogy meglegyen a dúsabb hatás. Akkor érzem igazán, amikor már pár nap eltelt a hajmosás óta, és e nélkül teljesen lelapulna, de így ugyanúgy tartja a formáját. Számomra alapdarab lett!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 21.

zsuzsika

2014. november 22.

kínkeserves használni, soronként a hajtőre permetezni - nekem ehhez nincs türelmem. ha mégis van, akkor tényleg emel vmit a hajtöveken, ami estére ismét lelapul, de legalább délelőtt örülhetek! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 22.

Hettii

2013. december 23.

Nagyon jó termék! A hosszú hajat is szép magasra tudja emelni és jó dús lett tőle a hajam. Tömegnövelő hatását több napig tartja. Nem ragad, finom az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 23.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Triethyl Citrate
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Algae Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Aloe vera növény leveléből származó kivonat. Vízmegkötő, gyulladáscsökkentő, antioxidáns és antibakteriális hatása van, valamint némi antibakteriális hatással is bír. Segíti a sebgyógyulást és a bőr regenerálódását is .

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.

Methylparaben i I ta I par 0 0