Paul Mitchell

Ár:   4490 Ft   Kategória:   Samponok
Lelőhely:   fodrászatok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Hettii, Módosítva: 2013. augusztus 22.

Lelőhely:   fodrászatok, online
Kategória:   Samponok

• Azonnali hidratáló komplex-e kondicionáló és fényvédő hatást biztosít
  • Mélyen a haj belsejébe hatolva védi mind a kutikulát, mind a hajkérget
  • Panthenol-al megvastagítja és regenerálja a sérült haj réteget
  • Kamilla, henna, rozmaring, aloe vera és jojobaolaj kivonattal fokozza a fényt
  • A haj tiszta, puha, egészséges és ragyogó lesz

pitypango

2014. november 5.

Én nem voltam vele ennyire elégedett. Úgy éreztem nem tisztította meg a fejbőrömet eléggé, pedig óriási adagokat elhasználtam egy mosáshoz. A hajvégeket nem szárította, ez tény, de ezt a részt amúgy sem samponozom ( kivéve a havi egy mélytisztító samponozást, ami a hajmaszkok és az ásványi anyagok okozta lerakódást hivatott eltávolítani :) Mosás után éreztem, hogy egy réteget hagy a fejbőrömön, második nap már be is zsírosodott, pedig pont a gyakori hajmosást szeretettem volna elkerülni. Én alig vártam, hogy elfogyjon. A Tigi Urban Antidotes kék és piros samponja sokkal jobban bevált erre a célra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 5.

gyurakovics.bernadett

2014. február 14.

Én nem éreztem semmiféle bizsergést, viszont eszméletlenül puha lett a hajam tőle, már fél éve használom, nekem bevált, ám azt meg kell említenem, hogy 100%-os csodát nem lehet tőle várni. A hajam egy részét vörösre festetettem anno, ami teljesen tönkretette az érintett részeket, sajnos a nagy mértékű roncsolódást nem volt képes korrigálni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Hettii

2013. augusztus 8.

Finom illatú, könnyen habzó, szépen tisztító sampon. Hajmosás közben éreztem, ahogy bizsergett a fejbőröm. Megérdemli az 5 csillagot! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 8.

Antioxidánsok: Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract
Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Algae Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Szintetikus eredetű felületi hártyaképző segédanyag. Elsősorban hajápoló termékekben találkozhatunk az összetevővel - megkönnyíti a kifésülést és csökkenti a hajfelszín elektromos feltöltődését.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Kamilla kivonat. A kamillatea gyógyászati célokra való használata nagy hagyományokra tekint vissza. A kamilla közismerten gyulladáscsökkentő, nyugtató, fertőtlenítő hatású. Mérsékelt antioxidáns hatása is van. Érzékeny bőrűeknek viszont jobb óvatosan használni kamillát tartalmazó termékeket, mivel a rendszeres használata bőrirritációt (contact dermatitis) válthat ki.