Paul Smith

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. július 14.

Illatcsalád: virágos

Összetétel: viola, rózsa, zöld tea,magnólia, cédrus

Foglalt Paul Smith Rose
Ár: Megegyezés szerint vagy csere , Eladó: szawai
Állapot: 30 ml/kép, Helyszín: Kiskunfélegyháza , fizetés: Megegyezés szerint
Paul Smith Rose - Üvegében is vagy Csere
Ár: 900 Ft / 1500 Ft , Eladó: kvin
Állapot: 5 ml / 10 ml, Helyszín: Budapest (Lásd: a leírásban), fizetés: Posta, foxpost, személyes átvétel
Oeminoemi

2019. április 21.

Szépséges krémes decens illat. Figyelem őt mióta megjelent. Rózsa, csak így egyszerűen, de valami egészen fenségesen, ártatlan módon tálalva. Antoine Maisondieu az alkotó, egy lágy és végtelenül rafinált illatot gondolt ki. Vannak azok a rózsák amik szinte még nyersek, nem bomlottak ki, feszes, szinte porcelánból tetszőnek tűnik a virágfej, nekik van hasonlóan lágy zsenge tavasz illatuk, akárcsak Paul Smith Rózácskájának. Tartós, puha bőrközeli illat rajtam a nap végén is előbújik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Orsi0401

2019. április 12.

Ezer éve egy angol magazinban volt belőle "szagolgatós" oldal, ott éreztem először, és már akkor eldöntöttem, hogy ez az a rózsaillat, ami nekem kell. Tiszta, friss, hajnalban harmatcseppes tearózsa. Egészen addig, amíg a Rossmann alsó polcán a leárazott utolsó darabok között ott várt rám kétezerpárszáz forintért...vajon van-e közülünk vki, aki egy ilyen alkalmat kihagyott volna? :) Azóta is töretlen a vonzalmam iránta, így negyven fölött is simán hordom, nagyon kellemes ebben a felhőben létezni, kicsit érzek vmit benne a török rózsás édességek ízéből is. Én úgy érzem, egy kortalan, harmatos rózsaillat minden korosztálynak jól esik néha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 12.

radioaktiva

2019. április 3.

Újabb drogériás ámokfutás, újabb vakvásárlás. Rossmann, 2250 Ft. Mea culpa. Imádom. MEsés. Leírhatatlanul finom rózsaillat. Az elején picit sok, de szelídül és marad. Sokáig. Üdítő frissesség a mainstream vattacukorfelhők között. Nagyon tavasz. Nagyon ÉN.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Tiziana

2019. március 6.

"Az én kis házam, az én kis meghitt rózsakertem..." így érzem magam benne.
Annyira perfekt, annyira angol! Friss zöld tearózsa illat, mintha valaki épp
most metszette volna le a tövéről.Jön a tavasz,nagyon aktuális.
Klasszikus, csodás minden napra, bármilyen napra.Érdemes kicsit csavarni rajta,
és direkt nem Laura Ashley-be öltözni mint Miss Marple, inkább vászoning-farmer-sneaker
trióban szaladgálni csak úgy városiasan.
Szépséges, és tartós tearózsa,ennyi. Nem több, nem kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

"Az én kis házam, az én kis meghitt rózsakertem..." így érzem magam benne.
Annyira perfekt, annyira angol! Friss zöld tearózsa illat, mintha valaki épp
most metszette volna le a tövéről.Jön a tavasz,nagyon aktuális.
Klasszikus, csodás minden napra, bármilyen napra.Érdemes kicsit csavarni rajta,
trióban szaladgálni csak úgy városiasan.
Szépséges, és tartós tearózsa,ennyi. Nem több, nem kevesebb.

googles

2019. február 23.

Nagyon rózsás, ez nem lephetett volna meg, de sajnos bíztam benne, hogy tetszeni fog, hát nem az én illatom sajnos. Nagyon zöld rózsa, fanyar, friss, valahogy mégse szeretem a rózsát, ez a helyzet. Keresi is gazdáját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Soly77

2019. február 12.

Már máskor is éreztem sőt gyanakodtam rá hogy ettől a parfümtől ordenáré pattik jönnek a nyakamra... egy ideig nem használtam aztán most megint és ujra jöttek a borzalmak sajnos... annyira de annyira sajnálom mert ez az illat nagyon én vagyok... és még ezért sem tudom lepontozni... csak szomorú vagyok

Ó mennyei fantasztikum. Köszönöm az előttem szólóknak a véleményezést mert tényleg pont ilyen ahogy leírtátok! IMÁDOM, annyira nagyon kerestem egy finom FRISS rózsás illatot, de valahogy egyik sem tetszett. Na ezt vakon rendeltem a hozzászólásaitok alapján... EZAZ erre vágytam, köszönöm!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 12.

angelina69

2019. február 7.

Ez egy elképesztően szépen összerakott rózsa illat. Üde, harmatos rózsa, minden sallangtól mentes. Ebben a hidegben is szép, nem szúrós, nem támad, kellemes viselet. Egyszerűen csak rózsa és más semmi. De annak tökéletes. Az elmúlt években illatolt rózsa illatok közül, eddig az adja vissza úgy igazán magának a rózsának az illatát. A tartósságával nincs gond. Sajnos, nekem túl egyszerű, túl lineáris. Akit ez nem zavar viselje bátran, mert tényleg szép. Úgy vettem észre kezdik kivonni a forgalomból. Gondolom nem illeszkedik a mai divatirányzatba. Bizonyos drogériákban kedvező áron még elérhető.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. február 7.

Verona5

2018. október 10.

Végre megszagizhattam, mert a helyi R-ban méltóztattak végre kirakni belőle egy tesztert. És megint nem kellett csalódnom Kovács Pálban! Ez a második gyönyörű illata, amivel személyes kontaktusba kerülhettem. Mikor azt mondjuk, hogy rózsa illat, el kell felejteni a bódító bolgár rózsa kellemetlen felhangjait! Ez most az egyszerű friss, tiszta, csakrózsa illat, noha több jegy keveréke - kitűnően és hosszan hozza a nyári virágillatot. Megvenni nem fogom, ebből a rózsa-korszaból nagyon kinőttem, de a fiatalabb ártatlan és nem ártatlan versenyzők feltétlenül ki kell, hogy próbálják, mert ez a nálunk névtelennek számító brand egy nagyon jól viselhető, kitűnő ár/érték arányú illatot alkotott, mely sokak bőrén és örömére fog kellemesen muzsikálni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. október 10.

nyarigabi

2018. szeptember 29.

Gyönyörű, könnyű és friss rózsa.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

Gyönyörű, könnyű és friss rózsa.

Burya

2018. augusztus 18.

A rózsa a gyengém, majdnem minden parfümömben benne van, de a színtiszta rózsaillat számomra Stella. Ezt tegnap ismertem meg, fel is került a kívánságlistára, mert ez bizony valódi rózsaillat, minden sallangtól és szintetikus érzettől mentes. Kevésbé tömény, mint Stella, és határozottan rózsaszín rózsás (Stella inkább vörös), úgyhogy üde színfoltja lett a gyűjteményemnek, a Burberry Body Tender után a legkönnyedebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 18.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol