Paul Smith

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: miraclum, az összetevőket feltöltötte: HRenata, Módosítva: 2016. július 14.

Illatcsalád: virágos

Összetétel: viola, rózsa, zöld tea,magnólia, cédrus

FÚJÓS! Paul Smith Rose
Ár: 500Ft/1000Ft , Eladó: Cloudberry
Állapot: 5ml/10ml, Helyszín: --, fizetés: utalás utáni postázás/Foxpost
Csere is! Paul Smith Rose - 10 ml fújós
Ár: 1400 vagy csere , Eladó: Lulu6
Állapot: 10 ml/1 fújás hiány, Helyszín: Rákóczifalva, fizetés: Előre utalást követően tudom küldeni postán maradó ajánlott levélként, vagy foxposttal.
nygigi

2019. augusztus 13.

Kifújáskor nagyon kellemes, valódi rózsaillat, de rajtam pár óra után átvált szappanillatra, ami számomra zavaró.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 13.

missgiv

Korcsoport: >54
2019. július 29.

Imádom , semmi mesterkélt nincs benne, igazi rózsaillat .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. július 29.

Imádom , semmi mesterkélt nincs benne, igazi rózsaillat .

Sundiboszi

2019. július 2.

Csodás enyhe rózsa illat, mint egy hűvös harmatos kertben a bimbózó rózsák, ez nem öregnénis illat, ez csoda!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 2.

Makk Zsuzsó

2019. június 16.

Nem túl nagy szillázsú, finom kis üde, könnyed, friss, nem púderes rózsaillat. Mikor kiárusították a Rossmannban, hajtóvadászatot indítottam érte, végül sikerült az utolsó darabot megcsípnem, mert elég régóta keresem a rózsás illatokat. Mivel azóta találtam egy rózsásabb rózsaillatot, ami tartósabb is (Perfumer's Workshop Tea Rose), így ez csak négyeske. De azért nagyon jó parfüm ez is, elég erős négyes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 16.

Katuska78

2019. május 13.

Finom, lágy, puha, púderes. Szeretem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 13.

Finom, lágy, puha, púderes. Szeretem!

Oeminoemi

2019. április 21.

Szépséges krémes decens illat. Figyelem őt mióta megjelent. Rózsa, csak így egyszerűen, de valami egészen fenségesen, ártatlan módon tálalva. Antoine Maisondieu az alkotó, egy lágy és végtelenül rafinált illatot gondolt ki. Vannak azok a rózsák amik szinte még nyersek, nem bomlottak ki, feszes, szinte porcelánból tetszőnek tűnik a virágfej, nekik van hasonlóan lágy zsenge tavasz illatuk, akárcsak Paul Smith Rózácskájának. Tartós, puha bőrközeli illat rajtam a nap végén is előbújik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

Orsi0401

2019. április 12.

Ezer éve egy angol magazinban volt belőle "szagolgatós" oldal, ott éreztem először, és már akkor eldöntöttem, hogy ez az a rózsaillat, ami nekem kell. Tiszta, friss, hajnalban harmatcseppes tearózsa. Egészen addig, amíg a Rossmann alsó polcán a leárazott utolsó darabok között ott várt rám kétezerpárszáz forintért...vajon van-e közülünk vki, aki egy ilyen alkalmat kihagyott volna? :) Azóta is töretlen a vonzalmam iránta, így negyven fölött is simán hordom, nagyon kellemes ebben a felhőben létezni, kicsit érzek vmit benne a török rózsás édességek ízéből is. Én úgy érzem, egy kortalan, harmatos rózsaillat minden korosztálynak jól esik néha :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 12.

radioaktiva

2019. április 3.

Újabb drogériás ámokfutás, újabb vakvásárlás. Rossmann, 2250 Ft. Mea culpa. Imádom. MEsés. Leírhatatlanul finom rózsaillat. Az elején picit sok, de szelídül és marad. Sokáig. Üdítő frissesség a mainstream vattacukorfelhők között. Nagyon tavasz. Nagyon ÉN.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. április 3.

Tiziana

2019. március 6.

"Az én kis házam, az én kis meghitt rózsakertem..." így érzem magam benne.
Annyira perfekt, annyira angol! Friss zöld tearózsa illat, mintha valaki épp
most metszette volna le a tövéről.Jön a tavasz,nagyon aktuális.
Klasszikus, csodás minden napra, bármilyen napra.Érdemes kicsit csavarni rajta,
és direkt nem Laura Ashley-be öltözni mint Miss Marple, inkább vászoning-farmer-sneaker
trióban szaladgálni csak úgy városiasan.
Szépséges, és tartós tearózsa,ennyi. Nem több, nem kevesebb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 6.

"Az én kis házam, az én kis meghitt rózsakertem..." így érzem magam benne.
Annyira perfekt, annyira angol! Friss zöld tearózsa illat, mintha valaki épp
most metszette volna le a tövéről.Jön a tavasz,nagyon aktuális.
Klasszikus, csodás minden napra, bármilyen napra.Érdemes kicsit csavarni rajta,
trióban szaladgálni csak úgy városiasan.
Szépséges, és tartós tearózsa,ennyi. Nem több, nem kevesebb.

googles

2019. február 23.

Nagyon rózsás, ez nem lephetett volna meg, de sajnos bíztam benne, hogy tetszeni fog, hát nem az én illatom sajnos. Nagyon zöld rózsa, fanyar, friss, valahogy mégse szeretem a rózsát, ez a helyzet. Keresi is gazdáját.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. február 23.

Fényvédők: Octinoxate, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Salicylate
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal, Limonene, Citronellol, Linalool, Alpha-Isomethyl Ionone, Citral, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol