Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő formula matt finishsel, kifejezetten a kombinált és zsíros bőr számára. Hatékonyan csökkenti a pirosságot és az irritációt, miközben hidratálja és  védi a bőrt a káros napsugarakkal szemben.

• Pirosságra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Nyugtatja és védi az irritált bőrt, csökketni a pirosságot
  • Gyulladáscsökkentőkkel & antioxidánsokkal segíti a bőrműködést
  • Selymes, könnyű loiton formula matt finishsel
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF30-al azonos ásványi formula, csak a csomagolása más.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

kissveronika

2021. március 2.

Egy 15 ml-es mintát használtam el belőle. Hiba volt, mert azóta ehhez hasonlítok minden fényvédőt/ fényvédős hidratálót, de nem találtam olyat ami felérne ehhez. Nekem nagyon bevált, naptej szerűnek látszik elsőre, de olyan szépen beissza a bőröm és tényleg hozza a matt finisht. Nincs se illata, se szaga, pont semmilyen. Nagyon jól hidratál. Egyszerűen jó érzésű volt utána a bőröm. Biztos mindenkinek más jön be, de nekem ez a szerelmem, úgyhogy lehet, hogy a borsos ára ellenére is beruházok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 2.

Zsenike

2021. február 27.

Nagyon bejött ez a fényvédős hidratáló. Fizikai fényvédőt tartalmaz, ennek ellenére nem látható a bőröm felvitel után. Kissé naptejre emlékeztető illata van, de az is nagyon enyhe. Gyorsan el tudom oszlatni és azonnal beszívódik (bár lehet, hogy én fényvédőhöz képest keveset teszek fel belőle).
Kombinált, zsíros bőrre használom, és azt vettem észre, hogy minimálisan szárít, nem igazán hidratál.
A nap végére hajlamos kifényesedni.
Mindezekkel együtt szuperjó, fényvédős arckrém, de az ára miatt nem hiszem, hogy megveszem a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 27.

A nap végére hajlamos kifényesedni.

Aisa

2021. február 10.

Ezt eredetileg a páromnak rendeltem, akinek nagyon érzékeny a bőre. Neki nem igazán használt, már ami a hidratálás részét illeti, gondoltam, akkor elhasználom én. Nekem ez a krém elég nehezen szívódik be és hagy is maga után némi fehér foltot. Hidratálni se hidratál igazán megfelelően. Ennél sokkal jobban bejött nekem a Resist Super-light wrinkle defense, ami kicsit színezett is és sokkal jobban beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. február 10.

julia.tunde

2020. november 10.

Keresem még a tökéletes fényvédős hidratálót. Sajnos ez sem az. Tetszik a finishe, pár perc alatt beszívja a bőröm és egy pici selymes fény marad utána. Kicsit viszont zsíros érzetre, még ha nem is látszik, nem annyira komfortos. A száraz, hámlós részekbe beleül és kiemeli azokat. Nap végére valahogy olyan rossz szaga is lesz az arcomnak tőle, alig várom hogy lemossam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 10.

Radam

2020. szeptember 13.

Nagyon tetszett az elején, mivel nagyon komfortos viselni, nagyon kellemes az állaga. DE! Eszméletlenül fel vagyok háborodva, mivel MEGROMLOTT IDŐ ELŐTT. A tubuson lévő lejárati idő is idén december (szeptember elején már romlott volt) + a felbontás utáni 12 hónapos lejárat sem járhatott még le, mivel tavaly szeptember elején bontottam fel és idén október legeslegvégén kéne "lejárnia". Amúgy sem szabadna egy terméknek sem idő előtt lejárnia, de ennyi pénzért ilyen márkának meg pláne.... és nem is tudom kinek tudnék szólni, hogy ez így nagyon nem oké....

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. szeptember 13.

Eszti12

2020. szeptember 2.

Az éjszakai hidratálóhoz vettem párjaként, előbbi bevált, ez viszont nem. Több SPF-es hidratáló arckrémet próbáltam Paulától, de nekem valahogy nem jön be az állaguk. Ennél konkrétan olyan érzés, mintha naptejjel kenném magam, a szaga is hasonló... Számomra nem nyújtott komfortos érzést és a hidratálás terén sem váltotta be a reményeimet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 2.

Pocok7

2020. augusztus 19.

Érzékeny, rosaceára hajlamos, dermaitiszes bőröm van, mindemellett kombinált-enyhén zsíros, néhány miteszer meg pattanással. Vigyáznom kell mit használok ezek miatt, de alapból látszatra nincs sok baj a bőrömmel jelenleg. Ezért is döntöttem úgy hogy kipróbálom ezt a terméket. Deluxe mintán volt belőle, már elfogyott. Fehér-krémes állag, hagy maga után egy pici fehér csillogó réteget, de nem zavaró. 10-15 percet szoktam hagyni legalább hogy beszívja a böröm, utána jött az alapozó, meg púder. Még így is volt egy természetes egészséges ragyogása a bőrömnek tőle, nem volt teljesen matt, de nekem kifejezetten tetszett. Smink nélkül mondjuk elég sokáig csillog, így csak otthonra használtam, ha mentem valahová minimum egy kis púdert tettem rá. Nagyon szépen nyugtatta a bőröm, a piros foltok már felkenés után azonnal halványabbnak látszottak, de lehet ez csak a fehér réteg miatt tűnt így. Hosszabb távon szerintem viszont ha nem is tudja megoldani a problémákat, de szépen szinten lehet vele tartani egy rosaceás bőrt. Nekem sem pattanásokat, miteszereket sem irritáciot nem okozott, tényleg nyugtatta valamennyire a bőröm, legyen az rosaceas hajszálerek látványa, pattanás pirossága, pattanás utáni sebek gyulladása, minden téren pozitívan hatott rám. Bármilyen pirosság is volt az arcomon azokban a hetekben amikor használtam, minden téren jól szerepelt. Most egy másik fényvédőt használok, amit ugyan jobban szeretek mert könnyedebb az állaga és 50SPF van benne, ezt is nagyok szeretem és ha szükségét érzem újra venném akár nagy kiszerelésben is. De addig is, még van pár fényvédő amit szeretnék kipróbálni. Én ezt inkább amúgy télre érzem jó választásnak. Nyárra picit sok és fullasztó ha tényleg nagyon meleg van. Az esti krémet is megvettem hozzá, az sajnos nem vált be mert sok-sok pici pattit okozott és viszkettem is tőle, pedig jó lett volna legalább éjszakára meghagyni a calm termékekből valamit. Talán megpróbálom a száraz bőrre való esti calm hidratálót vagy a szérumot. A toplistáján benne van nálam, de inkább csak télre. 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 19.

Lilla16

2020. július 19.

Vettem egy 15 ml-s mintát, de túlzottan nem ájultam el tőle, főleg ennyi pénzért. Nekem egyáltalán nem matt finishű, ha kicsit is több szérumot használok alatta, akkor kukacosodik. Amikor elkezd izzadni az arcom akkor egy fehér réteget hagy maga után. Érzékenységet nem okozott, kicsit tényleg egységesíti a bőrt, de nekem azért a primert nem helyettesíti. Tulajdonképpen valamennyire örülök, hogy nem jött be és nem “kell” ilyen rohadt drága krémet vennem :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 19.

Knori

2020. július 19.

Az itteni vélemények alapján ennek a deluxe minijével kezdtem a drágább fényvédős próbálkozásaimat, annak ellenére is, hogy nem érzékeny a bőröm egyáltalán, de reménykedtem, hogy megfelelően mattít. Na ez nem sikerült, nagyon is zsírosodott a bőröm alatta, ráadásul annyira fehérítette az amúgy is világos bőrömet, hogy kb. jobban hasonlított a bőrszínem egy vámpíréra, mint egy élő emberére. Egyébként az egyik későbbi skinsmartos rendelésemhez ajándékba kaptam ugyanennek a normál/száraz bőrre való minijét, és még az is jobban mattította a bőrömet, és nem is fehérített ennyire. De egyiket se szerettem meg egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 19.

NikiN

2020. július 2.

Nagyon megszerettem ezt a fenyvedot. Nekem a kek PC szinezett fenyvedo kicsit szarit annak ellenere, hogy inkabb olajos es zsiros az arcoborom, igy felvaltva szoktam hasznalni a kettot. Nagyon szepen mattit es nagyon kenyelmes viselni. Kicsit talan feherebb lesz tole az arcborom szine, de ez engem alapvetoen nem zavar. Meg a parom is eloszeretettel hasznalja, ami nagy szo :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panthenol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Diethylhexyl Carbonate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2