Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő formula matt finishsel, kifejezetten a kombinált és zsíros bőr számára. Hatékonyan csökkenti a pirosságot és az irritációt, miközben hidratálja és  védi a bőrt a káros napsugarakkal szemben.

• Pirosságra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Nyugtatja és védi az irritált bőrt, csökketni a pirosságot
  • Gyulladáscsökkentőkkel & antioxidánsokkal segíti a bőrműködést
  • Selymes, könnyű loiton formula matt finishsel
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF30-al azonos ásványi formula, csak a csomagolása más.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Dorotii66

2022. április 13.

Nekem nem vált be ez a fényvédő sem. Szerencsére nem fizettem érte, a rendelésem mellé kaptam ajándékba egy mini verziót, aminek nagyon örültem, mert már régóta szemeztem vele. Hatalmas pozitívum, hogy egyáltalán nem irritál, és a szememet sem csípi. Sajnos ezen kívül semmi más jó dolog nem jut az eszembe, nehéz eldolgozni, ez még nem is akkora baj számomra, mert van időm általában pepecselni reggel a tükör előtt. Viszont púder nélkül abszolút nem működik nálam, mert fehér réteget hagy maga után, ami nem tűnik el x idő után sem, és az én bőröm télen-nyáron barna, szóval feltűnő. Nemhogy matt lenne a finishje, hanem egyenesen fényes, még a száraz részeimen is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. április 13.

ildiii13

2022. április 11.

Egy mini kiszerelést használtam el belőle. Nagyon kellemes viselet, csak minimálisan fénylik. Eldolgozni kicsit nehéz (mint a legtöbb fizikai fényvédőt), de utána hamar beszívódik és eltűnik a fehér réteg. Újravenni valószínűleg nem fogom, de csak azért mert már megvan a kedvenc PC fényvédőm, és azt nem sikerült letaszítania :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 11.

doriri

2022. március 30.

Nekem ez az első fényvédő, ami bevált, most készülök újravenni. Kezdetben hagy egy kis fehérséget, ahogy írták mások is, de az még jól is áll a világos rózsaszínes bőrömön és nagyon hamar teljesen el is tűnik. Sötétebb vagy meleg sárgább bőrű embernek zavaró lehet.
Az állagára sem lehet kifogásom, könnyű eloszlatni, van egy kezdeti fényesség de néhány perc múlva már matt hatású, egyáltalán nem zsíros. Az is tetszik még, hogy nem színezi össze a ruháimat, illatra is, színre is észrevétlen. Télen az éjszakai krémem elég jól feltölti a bőrömet, de néha érzem hogy ez kevés, szóval azért alá is lehet hidratálni még.

Nincs okom rá hogy lepontozzam, számomra tökéletes, viszont az ára miatt más alternatíva után kutatok, illetve nyárra muszáj lesz vízálló kémiai fényvédőt is beszereznem, mert izzadós sportoláshoz szerintem ez nem elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 30.

szucsnikky

2022. március 18.

Nagyon akartam szeretni, de sajnos nem ment. Millióféleképpen próbáltam aláhidratálni különböző szérumokkal és krémekkel, vagy épp nem aláhidratálni, sehogy sem jött be. Rettentően fényes is maradt, valamint nálam a fehér réteg sem szívódott fel semennyi idő után sem, már szinte egészségtelenül fehér voltam tőle. Nem volt kényelmes viselni sem, nem is értem ezt a hype-ot körülötte. Ennyi pénzért meg pláne csalódás volt, ugyanezt tudja a The Ordinary fényvédője is, hasonló okok miatt nem kedveltem meg azt sem, de arra legalább nem ennyi pénzt dobtam ki.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

Erosz

2022. március 15.

Az arcom kombinált/normál bőrtípusú.

Pro:
-halványítja a pirosságot, ahogy ígéri
-a kezdeti fényesség/zsírosság után egész napra matton tartja az arcot, púderes hatása lesz
-egységesíti a bőrfelszínt, mintha kapnál egy enyhe retust a valóságban
-nem csípi a szemedet, kb, mégha bele kened sem
-ez a fényvédő nem fog neked peregni
-viszonylag könnyen beszívódik

Kontra:
-drága árkategória, bárhogy is nézzük
-a megfelelő mennyiség (egy ujjnyi csak arcra) felvitelére egyszerre nem sok lehetőség van, minimum 2 adagban lehetséges
-megfelelő mennyiségben elég rendesen fakít az arcon, dehát fizikai fényvédő
-ha csak tényleg nem nagyon zsíros a bőröd, ez alá reggelre is kelleni fog egy adag hidratáló, különben szárít.

Összegezve én szeretem, bár vannak hátrányai, de előnyei is. Én általában télre szoktam egyet beszerezni, mert egész évben nem fér bele a büdzsémbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

Az arcom kombinált/normál bőrtípusú.

Pro:
-halványítja a pirosságot, ahogy ígéri
-egységesíti a bőrfelszínt, mintha kapnál egy enyhe retust a valóságban
-nem csípi a szemedet, kb, mégha bele kened sem
-ez a fényvédő nem fog neked peregni
-viszonylag könnyen beszívódik

Kontra:
-drága árkategória, bárhogy is nézzük
-megfelelő mennyiségben elég rendesen fakít az arcon, dehát fizikai fényvédő

Csilla_Csilla

2022. február 22.

2022.01.19: Két hete használom, szóval írnék róla egy első benyomást. Számomra ez a krém nagyon rendben van. Sűrű állagú, fehér színű krém. Érdekes, mert a Calm Normal to dry fényvédője ennél sokkal lágyabb és folyósabb volt. Nekem tetszik ez a sűrűbb állag, kezelhetőbb. Illata szinte semmi sincs, egy pici szilikon illatot éreztem ki nála. A Skin Recoverynál és a Calm normal to dry-nál is éreztem valamilyen gyógynövényes illatot, amit ráadásul még a bőrömön is érezhető volt (főleg, amikor befülled az arcom a maszk alá...). Nos, ennél semmi ilyesmi nincs. Nem zavart a gyógynövényke illat, de tetszik, hogy nem érzem a bőrömön azt az illatot, szóval ez egy nagy plusz pont ennél a krémnél. Kifejezetten hideg, száraz időben kezdtem el használni, de az Én bőrömet éppen eléggé hidratálja. Alá a PC sötétkék hidratáló tonerét használom, amivel szuper párost alkotnak. Nem matt az összkép, hanem egy selymes, de szép bőrfényt ad. A PC Calm normal to dry-al emiatt lett zsákutca a kapcsolatom, mert vállalhatatlan zsíros fényt hagyott maga után és ült a krém az arcomon. Az elején még oké volt, de a bőröm tél elején átment nagyon zsíros állapotba és akkor már nem volt kellemes az összkép. Nem bírtam már elég púderrel kompenzálni azt a csillogást (de igaz, hogy a bőröm igényei nagyon-nagyon megváltoztak az elmúlt időben). Viszont ezzel a krémmel kimerek menni az utcára púder nélkül, amit nagyon értékelek. Szóval nekem most nagyon tetszik ez a fényvédő és ennél fogok maradni egy jó időre. 😊

2022.02.22: úgy érzem, nálam győzött az combination to oily verzió a normal to dry-al szemben. Van itthon még egy kevéske a normál bőrre való fényvédőből. Nálam sokkal fényesebb, ragadósabb, naptej illatúbb érzetet hagy, mint a kombinált bőrre való. Márciusban szokott lenni fényvédő akció a PC és skinsmartos oldalon is. Akkor be is szerzem a következő tubust.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 22.

2022. február 9.

Pici fehér réteget hagy felkenés után, ami pár perc alatt teljesen beszívódik. Könnyed állag, szereti a bőröm, bár a pirosságot nem enyhítette nálam (igaz nem is rontott a helyzeten). Rendszeres újrakenéssel megelőzhető a leégés, én strandra is ezt szoktam magammal vinni. Az első tubusom végén járok, kissé nehézkes kinyomni belőle a maradékot. Meg vagyok vele elégedve, mert nem kell külön fényvédőt és hidratálót kenni, de az ára sajnos nagyon borsos, ezért próbálkozom következőnek más fényvédős hidratálóval.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 9.

DoriSztmhly

2022. február 3.

Ezt a fényvédőt már egyszer újravásároltam, de harmadik tubus nem lesz belőle. A textúrája isteni, és eleve kenni is nagyon könnyű, viszont nagyon zavar, hogy zsírosodik napközben az arcom tőle. Alapból normál bőröm van ami nem zsírosodna ha nem lenne rajta semmi, de a fényvédő sajnos előidézi. Egyébként nagyon jól hidratál, és nekem nem kukacosodott, de a zsírosság nagyon zavar benne.

A termék egyébként hagy egy kis fehér réteget, de ez az első púderezésnél azonnal eltűnik, szóval ez a része nem volt zavaró. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 3.

dorqaap

2021. szeptember 12.

Sajnos nekem nem jött be, pár hét után eléggé csípett miután felkentem, és néhány pattanást is okozott. De az én bőröm elég gáz szeborrea és ekcéma is van, az arcomra nehéz jót találni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. szeptember 12.

zs001

2021. augusztus 9.

Update: már a harmadik tubussal használom, nagyon megszerettem. Ugyan mindig próbálgatok más fizikai fényvédőket, de ezt nem tudja lekörözni egyik sem. Egyetlen negatívuma, hogy nagyon drága, és csak 30-as faktorú, de ezt legalább szeretem használni, és véd is. Így nem keresgélek tovább, inkább újrakenem, ha kell, mert ez tényleg hordható, és láthatóan jòt is tesz a bőrömnek. Nem okozott nálam pattanásokat, és nem tömíti el a pórusokat.

Ez az első olyan fizikai fényvédőm, ami tényleg szép bőrképet ad, nem csillog, nem ragad, minimálisan fehér csak. Felkenést követően pár perc alatt matt lesz, de mégsem szárítja a bőröm, pedig csak egy sima hialuron szérumot teszek alá. A nagy előnye, hogy könnyen kenhető, nem morzsolódik, és megbízhatóan is véd. Sminket én nem használok, azt nem tudom, alapozó hogyan viselkedik felette. Aki fizikai fényvédőkben "utazik", annak ajánlom kipróbálni, mert fényévekkel jobb a többinél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 9.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panthenol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Diethylhexyl Carbonate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2