Paula's Choice

Ár:   11 990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 11 990 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   11 990 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 11 990 Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő formula matt finishsel, kifejezetten a kombinált és zsíros bőr számára. Hatékonyan csökkenti a pirosságot és az irritációt, miközben hidratálja és  védi a bőrt a káros napsugarakkal szemben.

• Pirosságra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Nyugtatja és védi az irritált bőrt, csökketni a pirosságot
  • Gyulladáscsökkentőkkel & antioxidánsokkal segíti a bőrműködést
  • Selymes, könnyű loiton formula matt finishsel
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF30-al azonos ásványi formula, csak a csomagolása más.

Ár: 11 990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Brunettee

2020. február 10.

Tesztelés céljából rendeltem tasakos mintát, négy darabot. Nyolc alkalomra volt így elegendő. A szokásos fényvédőm 50 faktoros, télre azt soknak érzem, és jelenleg itthon nem tudom beszerezni (DM saját márkás, mindenmentes fényvédője, imádom de itthon nem lehet kapni... ) Úgyhogy úgy döntöttem, kipróbálok valami mást. Egyelőre elégedett vagyok vele, tetszik a matt finish, ami nem kelt túl matt és egészségtelen hatást. Sminkelni is tudok rá, nem kukacoskodik. Magában is vállalható egyébként, nekem a sminkmentes napokon se volt vele gondom. Hagy némi fehér réteget maga után, de ez egyébként egy fél óra alatt el is tűnik. A nagy kiszerelésen még gondolkodom, elég drága, de most egy utazó verziót megrendeltem azért.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 10.

Nashuaaa

2020. január 22.

Alapvetően késő ősztől használtam, így 8-21 fok közötti időben tudom hogyan működik, a nagy nyári melegről nincs tapasztalatom.
Pro:
- szépen mutat rajta az alapozó
- egész jól beszívódik, nem csillog, mattszerű (púderes) a finishe
- nem hagy nehéz, zsíros réteget
- szépek az összetevői
- nem okozott kiütéseket, nem tömítette el a pórusokat
- összességében jó érzés volt viselni

Kontra:
- nálam fehér réteget hagy (közepesen sötét bőröm van, tehát a kreolosabbaknál szerintem nem működik olyan jól, nekem nagyon kifehéríti az arcomat)
- kevés az spf 30
- nagyon drága

Noha határozottan elégedett voltam vele, nem fogom újravenni, mivel napos tengerparton élek, ahová ez a 30 spf max télen jó, ráadásul a fehér réteg miatt nem tudom kihagyni az alapozást, mivel akkor a fejem indokolatlanul fehér..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 22.

Pro:
- szépen mutat rajta az alapozó
- egész jól beszívódik, nem csillog, mattszerű (púderes) a finishe
- nem hagy nehéz, zsíros réteget
- szépek az összetevői
- nem okozott kiütéseket, nem tömítette el a pórusokat
- összességében jó érzés volt viselni

Kontra:
- kevés az spf 30
- nagyon drága

nangien

2020. január 5.

Ez volt az első Paula's Choice termék, amit megvettem teljes kiszerelésben is (fényvédőkből is próbáltam párat már), és borzasztó szomorú voltam, amikor elfogyott, de persze mást vettem, mert mindent ki kell próbálni. Nem szeretek külön arckrémet és fényvédőt használni, mert az én kombinált bőrömnek sok, és kipattogok, úgyhogy olyan kell, ami hidratál, nem üti ki az érzékeny bőröm, megfelelően véd a naptól, ideális esetben könnyen felszívódik, és leeht rá sminkelni is. Ez mind tudja teljesíteni, és nagyon szépen nyugtatja is az arcbőrömet, sose volt olyan szép az utóbbi pár évben a bőröm, mint amikor a szérumával együtt használtam. Nyáron talán egy kicsit jobban zsírosít, mint szeretném, de ez az egyetlen negatívum, amit fel tudok neki hozni, ha elfogy a mostani, akkor őszre-télre mindenképp újra fogom venni. Lehet akkor is, ha nyárra kicsit minimalizálni tudom a rutinomat és felhozni a bőröm állapotát, mert nagyon-nagyon szuper termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

Morgiana

2019. december 11.

Valóban matt hatású, nem fénylik az arcom és gyorsan beszívódik.
Sajnos megjelntek piros pöttyök a szemem alatt mióta használtam, amit sajnálok, és el sem hiszem, hogy ilyen sok pénzért megvettem..Amúgy eddig sose volt kiütésem, legolcsóbb kozmetikumtól sem! Máskor inkább gyógyszertárban nézek fényvédőt..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 11.

Valóban matt hatású, nem fénylik az arcom és gyorsan beszívódik.

Lexy1296

2019. november 16.

Nagyon szeretem, első spf-es krémem amitől nem lesz pattanásos a bőröm. nagyon jól nyugtatja az extra érzékeny bőröm. egyáltalá nem hagy zsíros érzetet maga után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 16.

pudinggie

2019. november 3.

Nagyon drága, viszont nagyon szeretem, a deluxe minta kipróbálása után beruháztam egy teljes kiszerelésre és nem bántam meg. Nem okoz semmilyen problémát, sőt, én határozottan érzékeltem a bőrnyugtató hatását is, könnyed, nem hagy fehér réteget, gyorsan beszívódik, könnyű rá sminkelni.
Most, hogy nemsokára elfogy a teljes kiszerelés is, keresek egy olcsóbb fényvédőt, hátha, de ha nem válik be, visszatérek ehhez!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

Nessy

2019. október 23.

Két hónapja 4 Paulás fényvédőt rendeltem, két tasakos és két deluxe mintát.
Ez a termék győzött meg a legkevésbé, nem szívódott be maradéktalanul, éreztem, hogy ott van és még fehérített is egy kicsit. Egyáltalán nem volt olyan érzésem, hogy egy prémium márka magas árkategóriás termékét használom. Az illata is ennek volt a legkellemetlenebb. Szerencsére csak tasakos mintám volt, így annyira nem haragszom rá, de ezentúl kerülöm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Két hónapja 4 Paulás fényvédőt rendeltem, két tasakos és két deluxe mintát.

msnpaige

2019. október 22.

UPDATE: sajnos apró pattanások jöttek ki rajtam, valamint viszket tőle az arcom, valószínű allergia. Az arcom egyes részein piros pöttyök vannak, kicsivel onnantól, hogy elkezdtem használni. Igazán kár, keresgélhetek tovább.

Bár nem olyan régóta használom, de egyértelműen ez a kedvencem az általam próbáltak közül. Nem szárít, nem hagy fehér réteget, nem fénylik tőle ezerrel az arcom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 22.

Moringa

2019. szeptember 29.

Nagyon drága, de imádom. Egyszerűen minden jó benne. Könnyű állagú, illatmentes, semmilyen problémát nem okozott a bőrömön. Szépen lehet rá sminkelni és még a csomagolása is tetszik. Én ennél többet nem várok egy fényvédőtől. (Ősszel és télen használom, nyárra 50-es faktorszámút használok)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 29.

zimmbo

2019. szeptember 20.

A Survival 30-ről tértem most át erre, picit ráuntam a sikamlós textúrára, ennek ha nem is matt, de enyhén púderes a finise a bőrömön. Felkenéskor fehér, de szépen beszívódik, ugyan olyan híg, mint a survival, kellemes, hidratált bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 20.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Alkoholok: Cetyl Alcohol
Emolliensek: Ethylhexyl Palmitate, Cyclomethicone, Dimethicone, C12-15 Alkyl Benzoate, Glyceryl Stearate, Isohexadecane, Cetyl Alcohol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Panthenol, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Diethylhexyl Carbonate
Emulgeálószerek: Glyceryl Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Polyhydroxystearic Acid
Fényvédők: Zinc Oxide (Nano), Titanium Dioxide (Nano)
Szilikonok: Cyclomethicone, Dimethicone, Caprylyl Methicone, Lauryl PEG-9 Polydimethylsiloxyethyl Dimethicone, Triethoxycaprylylsilane
Tisztítószerek: PEG-100 Stearate, Polysorbate-80, Cetyl Alcohol
Illatanyagok: Ethylhexyl Palmitate
Tartósítószerek: Phenoxyethanol, Chlorphenesin

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2