Paula's Choice

Ár:   11 500 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 500  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Krémhilda, az összetevőket feltöltötte: oildi71, Módosítva: 2019. február 27.

Ár:   11 500 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 500  Ft

Gyengéd, ásványi fényvédő formula matt finishsel, kifejezetten a kombinált és zsíros bőr számára. Hatékonyan csökkenti a pirosságot és az irritációt, miközben hidratálja és  védi a bőrt a káros napsugarakkal szemben.

• Pirosságra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Stabil, széles spektrumú fényvédelem gyengéd ásványi hatóanyagokkal
  • Nyugtatja és védi az irritált bőrt, csökketni a pirosságot
  • Gyulladáscsökkentőkkel & antioxidánsokkal segíti a bőrműködést
  • Selymes, könnyű loiton formula matt finishsel
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

A Hydralight Shine-Free Mineral Complex SPF30-al azonos ásványi formula, csak a csomagolása más.

Ár: 12 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Drazsi

2019. május 8.

Kb. 1 hónapja használom és nekem teljesen jó. A fehéres réteg, amit maga után hagy pár perc után elillan. Én aláhidratálok és így sem fénylik az arcom estére sem, pedig alapjáraton zsírosodik a legtöbb krémtől a homlokom. Önmagában nekem kevés lenne viszont. Szépen egységesíti a bőrt. A tág pórusok is kisebbnek tűnnek használatkor. Nem irritál, ami nálam ritka számba megy. Örülök, hogy rátaláltam . Rosszat nem tudok mondani rá, max az ára ami szerintem picit sok érte, ezért a 4 csillag.

Up: Próbáltam helyette más fényvédős hidratálót, de veri őket! Már úgygondolom megéri az árát! 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 8.

Hatshepsut

2019. május 1.

Imádom! Nem fehérít, egész nap matt marad tőle az arcom (de nem szárít), tökéletes sminkalap. Lassan 1 éve használom, nagyon sokáig elég, még úgy is, hogy betartom az 5 forintos mennyiséget. Elsőre drágának tűnik, de tényleg jó és 60 ml van a tubusban. Épp most végeztem a 2. tubussal, jöhet a következő! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Lorna

2019. május 1.

Tetszett. Fehér krém, szép bőrfényt ad, nem allergiázál, nem okoz pattanást, véd a naptól. Kombinált, vízhiányos bőrre jó választás, nem matt eredményt ad, de azt én épp szeretem benne.
Egyedül az ára nem tetszik.
Tervezem egyszer újravenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 1.

Egyedül az ára nem tetszik.
Tervezem egyszer újravenni.

viszvirag1

2019. március 13.

Az első használat óta nagyon szeretem. Nem zsírosítja a bőröm. Kellemesen hidratálja a bőröm. Egy nagyon jó kis fényvédő!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 13.

Norc0502

2019. január 10.

Nagyon szeretem. Nem bírja a bőröm a kémiai fényvédőket, ezért mindenképpen fizikai fényvédőt kell használnom. Előtte a resist fizikai fényvédőjét használtam, de az szárította a bőröm. Ez sokkal kevésbé szárít, bár az orcáimra így is kell aláhidratálás. Mattnak semmiképp sem mondanám, de én imádom, hogy ad egy kis fényt a bőrömnek (bár ez leszáradás után csillapodik). Zsíros bőröm van, de nem zsírosítja tovább. Lassan elfogy, de mindenképpen újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 10.

DiaM

2018. december 1.

Az elején nagyon bevált amikor elkezdtem használni, de egy idő után sajnos semmi hatása nem volt. Fényvédőnek nyárra ok, mert nem zsíros, de a pirosságon nem segít, valamint szerintem ettől jöttek ki pici pattanások rajtam. Ezért a pénzért többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 1.

csizi

2018. október 17.

Update: No hát nem tudom mi történik, de pár hónap használat után ettől a krémtől is ugyanúgy elkezdett zsírosodni a bőröm, és pár pattanásom is lett. Nem értem, ez már a sokadik PC krém amivel így járok. Most már feladom, több PC krémet nem vásárolok. Pár hónap használat után mindegyikre elkezd a bőröm rosszul reagálni.

Nem gondoltam volna, hogy ez a krém lesz a nyerő, egész eddig eszembe sem jutott kipróbálni. De mivel minden más fényvédős krémtől csillogott a T-zónám, és erről jó véleményeket olvastam itt, gondoltam kipróbálom. Jól tettem, valamiért ez a tökéletes fényvédős hidratáló számomra. Felkenés után 5-10 percig fénylik, de aztán szépen beissza a bőröm, matt lesz mindenhol, és szépen tartja magát egész nap.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 17.

NorkaEchelon

2018. július 21.

Allergiás vagyok a kémiai szűrőkre, nekem ez bevált. A zsíros, pattanásos bőrömre. Új pattanásokat nem okoz.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 21.

ginterzsofi

2018. július 12.

tobb mint egy eve a normal/szaraz borre valo verziot hasznalom, de gondoltam nyarra kiprobalom ezt -utolag cannot help but wonder why - es foleg h miert nem neztem meg az incit vasarlas elott - nekem sokkal kenyelmetlenebb volt, mint a szaraz borre valo, eltomitette a porusokat es gyanusan okozott kisebb pattanasokat is. az inci alapjan ertem: sokkal tobb a komedogen hatoanyag, mint a szaraz borre valo verzioban, ami eleg furcsa.... en mindenesetre maradok annal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 12.

grey

2018. július 10.

Nagyon szerettem ezt a fényvédőt, könnyű eloszlatni, nem hagy fehér nyomot. Nem zsírosít és nem okoz pattanást.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Aloe Barbadensis Leaf Juice
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin, Algae Extract, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2