Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7990 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2016. március 30.

Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7990 Ft

Tejes állagú, nagyon gyengéd hidratáló tonik, ami csökkenti a pirosságot, nyugtatja a bőrt, és egészséges ragyogást ad neki.

• Kipirosodásra, rosaceára és extra érzékeny bőrre
  • Hidratálja, feltölti & nyugtatja a bőrt
  • Csökkenti a pirosságot, erősíti a bőr védőrétegét
  • Anitoxidánsokban és bőrazonos összetevőkben gazdag
  • Eltávolítja a smink legutolsó maradványait
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 7990 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
lumitaivas

2018. július 20.

Csodaszer vízhiányos, sérült védőrétegű, extra érzékeny bőrre.
Halmozódtak a fent említett problémáim, ezért megvettem (a szérum társával együtt). Nem akartam elönteni az extra érzékeny bőrömet hatóanyagokkal, ezért először csak a szérumot használtam pár napig. Javulás volt, de nem drasztikus.Utána bevezettem ezt is a rutinba. Egyik este beleütögettem akezemmel az arcomba 3 réteget belőle. Mire reggel felkeltem az öszes pirosság, irritáció és száraz húzódó érzéák elmúlt. Ez egy hónapja volt, azóta is hidratált, szép bőrképem van. Soha nem fogom abbahagyni a használatát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 20.

Csodaszer vízhiányos, sérült védőrétegű, extra érzékeny bőrre.

PinkPearl

2017. január 18.

Sajnos nekem nem nagyon vált be. Picit még irritál is. Túl sűrűnek találom ahhoz, hogy vattakorongra tegyem, ha pedig csak úgy kézzel felviszem, akkor nem azt a célt szolgálja, amiért vettem. A tonerrel szeretnék biztosra menni, hogy alapos volt a tisztítás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 18.

Antioxidánsok: Carnosine, Epigallocatechin Gallate, Boerhavia Diffusa Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Allantoin, Carnosine, Dipotassium Glycyrrhizate, Epigallocatechin Gallate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Boerhavia Diffusa Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Dimethiconol, Sodium Hyaluronate, Phospholipids, Butylene Glycol

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.