Paula's Choice

Ár:   11 890 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hoembera, Módosítva: 2021. november 18.

Ár:   11 890 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pirosság (rozacea)

Könnyed hidratáló, ami gyengéden ápolja és egyensúlyba hozza a kombinált/zsíros bőrt, miközben csökkenti a pirosságot és az irritáció jeleit. Antioxidánsokban és gyulladáscsökkentőkben gazdag, és nagyban hozzájárul a bőr rugalmasságának helyreállításához. Nem tartalmaz fényvédőt, így ideális az esti rutin lezárására.

• Hatásos nagyon érzékeny bőr, pirosság és rosacea esetén
  • Antioxidánsokkal és gyulladáscsökkentőkkel nyugtatja a bőrt
  • Megelőzi a bőr vízhiányát, helyreállítja a sérült védőréteget
  • Selymesen könnyű formula

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

izsuzsi

2022. május 16.

Számomra a tökéletes nyári hidratáló! Könnyen eloszlatható,kellemes érzés a bőrön és ami a legjobban tetszik,hogy reggelre nem lesz zsíros a bőröm,ha ezt használom. Ősszel/tavasszal és télen már nem elég a hidratálóképessége, de nyáron ez a tökéletes a bőrömnek. Az árával nem vagyok kibékülve,de sajnos több olcsóbb társát is kipróbáltam és azokat nem szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 16.

KataMayaNagy

2022. április 11.

Uj szerelem! Nagyon konnyu, es reggel nincs zsiros erzet az arcomon. Szeretem hasznalni, keves eleg belole. A tonikkal egyutt hasznalom, ala még kerul ket PC szerum, de nem sok a boromnek :) ujravevos

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 11.

Yumeechan27

2022. április 10.

Összességében elégedett vagyok vele. Rosaceás bőrömre nagyon jó, nem csapja ki/bántja/irritálja. Semmit sem tud, csak szépen lezár. De nekem pont erre kell mivel rétegzős rutinom van, toner-essencia-serum stb mellett már nem kell okos krém :D
Szeretem az állagát amolyan selymes és könnyed. Nappali rutinom része, (este a Purito lila cermaidját használom, szuper alternatívája a PC ceramidjának) mivel egységes alapot ad és nem ragad, nem vesz össze a napvédőmmel (Evy 30as kid verzió) nincs kukacos lepergés a nap végére.
Szépen mattít primer sem szükséges főlé ha sminkelni szeretnék, oh yeah :))
Egyedüli negatívum az ára.. semmit sem találtam ehelyett, hogy lecserélhessem, még a Purito gélje sem győzött meg sőt nagy nulla..
Aki mégis vacillál, esetleg próbálja ki a mini kiszerelést, szerintem meggyőző!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 10.

Szépen mattít primer sem szükséges főlé ha sminkelni szeretnék, oh yeah :))
Aki mégis vacillál, esetleg próbálja ki a mini kiszerelést, szerintem meggyőző!

Szonja22

2022. január 17.

Így pár hónap után kezdünk megbarátkozni . Gombasafe termék . Ez mindenkeppen pozitívum. Télen a kombinált bőröm nem hidratálja eléggé . Sajnos a szárazabb részekre mást is kell mellé használni. Szerintem tavasszal/nyáron önmagában is tökéletes lesz.
Rosaceára jól beválik , szépen elfedi a piros részeket . Pozitívum nem bántja a bőrömet , pattanást nem okoz. Felkenés után selymes érzetet hagy maga után.

Szerintem az Inci miatt újra fogom venni még egy ideig . Mást nem találtam eddig ami itthon is könnyen beszerezhető lenne és minden szempontnak megfelelne :/

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 17.

hoembera

2022. január 8.

2 Deluxe mintát használtam el belőle és utána megvettem a nagy kiszerelést is. Kb. 3/4 éve a PC Water Infusing hidratálóját használtam amivel szuper elégedett vagyok, de ez is nagyon jó. Gyorsan beszívódik, az érzékeny bőrömet szépen nyugtatja, semmi irritációt vagy pattanást nem okozott. Előny a Water Infusinggal szemben, hogy nem fogy olyan gyorsan és több is van a tubusban (60 ml vs. 50 ml).

Update: Elfogyott a nagy kiszerelés is, teljesen elégedett vagyok. Igazából mindegy, hogy a Water Infusing, vagy ez, azt hiszem, most ennél maradok, hátha ez jobban nyugtatja az érzékeny bőrt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. január 8.

Antioxidánsok: Beta-Glucan, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Beta-Glucan, Dipotassium Glycyrrhizate, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Panthenol

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

közönséges bojtorján gyökerének a kivonata. A népi gyógyászat vértisztító orvosságnak használta, vizelethajtó és izzasztószerként. Serkenti az epe elválasztását, reuma és bőrbetegségek kezelésére is felhasználják. Olajokkal előállított kivonatait bedörzsölőszerként, fürdőolajként használják reumatikus fájdalmak ellen, de hajhullás, korpásodás kezelésére is alkalmazzák. Paula Begoun szerint a közönséges bojtorján gyökere antioxidáns és gyulladáscsökkentő hatású, ezért minden bőrtípus számára hasznos összetevő.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.