Paula's Choice

Ár:   13 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   13 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 490 Ft

Megújult formula!

Könnyű fluid, ami kisebbnek mutatja a pórusokat, miközben megvéd a naptól, így a pattanások zavartalanul és hátramaradó barna foltok nélkül gyógyulhatnak.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok esetén
  • Széles spektrumú, stabil fényvédelmet nyújt, nem nehezíti el a bőrt
  • Vízkönnyű formula, amit nem érezni a bőrön
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 13 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 5000 , Eladó: Lari
Állapot: félig van, Helyszín: Budapest, 16. ker., fizetés: megegyezés szerint
bernadettu

2019. április 21.

Egy 15 ml-s delux mintát használgattam belőle, volt olyan hét, amikor más fényvédőt használtam. Azt vettem észre, hogy amikor elhagytam ezt, akkor kevesebb pattanás alakult ki az arcomon, amikor ehhez visszatértem, akkor több és mást nem változtattam a rutinomban.
Nagyon csalódott vagyok, mert ez a 15 ml is elég drága volt, az állaga egyébként rendben van, könnyen kenhető és sminkelni is lehet rá, az egyetlen dolog, aminek örülök, hogy volt eszem nem a teljes kiszerelést megvenni belőle elsőre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 21.

HauszDora

2019. március 27.

Ez a krém a legjobb hidratáló és fényvédő amit valaha használtam! :) Nagyon jó az állaga, nem fénylik tőle a bőröm, hamar beszívódik és nem irritál. Egyetlen hátránya az ára, viszont kevés is elég belőle!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

maladicta

2018. szeptember 29.

Számomra megfelelően hidratáló, s nem tapasztalom, hogy több pattanásom lenne vele, mint nélküle. A hegeket sajnos nem segít eltüntetni, de az általános pirosságot mérsékelte. Nyáron megvédett pár leégéstől is.
Híg állagú, könnyen beszívódik, nem hagy maga után ragacsos érzést, nem zsírosodik át rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sueberry

2018. augusztus 10.

Nyárra könnyű állaga miatt nagyon szeretem, a termékkel kapcsolatban pozitív véleményen vagyok. Ami miatt közepesre értékelem, az az, hogy sajnos a teljes kiszerelést vettem meg, amit magammal is hordtam, szépen újra applikálva nap közben. (Közepes fényvédő mánia) Így viszont a tubus a kupak mellett eltört a nyitogatástól és a krém kb negyede a táskámban kötött ki. Ilyen árfekvésben ennél minőségibb csomagolást képzelnék el, más termékkel nem jártam még így. Valószínűleg nem vásárolom újra, a teljes kiszerelést legalábbis semmiképp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 10.

kalmaniki

2018. május 26.

Fényvédőnek rendeltem meg egy kis kiszereléssel. Nagyon híg, folyós az állaga, ezáltal gyorsan beszívódik, nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, de nem is mattít. Sajnos nem igazán hidratál, amit sajnálok. Minden reggel használom már 3 hete és még mindig van benne, szóval nem kell belőle sokat felvinni egyszerre, így megéri az árát. Nem hiszem, hogy újraveszem, még kísérletezgetek, hátha találok jobb fényvédőt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

Daisyyy

2018. április 29.

Túl híg, és gyakorlatilag SEMMIT nem csinál a bőrömmel, nagyon gyenge. Még az a szerencse, hogy csak egy kis mini tubussal rendeltem első körben. Második köre már nem lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. április 29.

abicicaaa

2017. július 18.

Nemnemnemnemjo:(
Hala a delux mintanak, nem szivtam meg annyira nagyon
Sajnos csak rosszabba tette a borom, soksok fehér pattanast okozva
Az erzetet sem szeretem amit maga utan hagy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 18.

Nemnemnemnemjo:(
Hala a delux mintanak, nem szivtam meg annyira nagyon
Sajnos csak rosszabba tette a borom, soksok fehér pattanast okozva
Az erzetet sem szeretem amit maga utan hagy

Fruzsi

2017. május 27.

Update:
Semmilyen mattító hatása nincs és a pórusokat se láttatja kisebbnek. Gyorsabb heggyógyulást sem vettem észre. Ez a krém egy tök átlagos hidratáló zsíros bőrre fényvédővel. Ennél sokkal olcsóbban is találok ilyet.

Furcsa, hogy sok embernek nem vált be, nekem kb. mindentől rosszabb állapotba kerül a bőröm, viszont ez a kis nappali, fényvédős krém nagyon bevált. Az én bőrömnek nincs szüksége intenzív hidratálásra, csak egy olyan fényvédős krémre, amitől nem leszek pattanásos-mitesszeres, és ezt abszolút tudja a krém. Egyetlen hátránya, hogy kicsit csillog tőle a bőr, nekem már tiszta bőrre való felkenéskor is zsírosnak hat, de én mindig rakok rá alapozót, azzal együtt meg már nincs ilyen gondom. Szerintem maradok ennél a krémnél, jobbal még nem találkoztam az én bőrömre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Update:

szucsanna

2017. március 23.

Sosem mert hidratáló krémet kenni az arcomra, mert annyira zsíros volt a bőröm.

AZtán úgy döntöttem, hogy elég öreg vagyok és akkor most már befektetek.

A gyulladás csökkentő hatását nem nagyon veszem észre, illetve azt sem, hogy kisebbek lennének a pórusaim.

De az a tény letagadhatatlan, hogy a mindennapi használata mellett sem zsírosodott tőle a bőröm.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. március 23.

Sosem mert hidratáló krémet kenni az arcomra, mert annyira zsíros volt a bőröm.

AZtán úgy döntöttem, hogy elég öreg vagyok és akkor most már befektetek.

gingerbloo

2017. március 4.

Deluxe sampleben van meg. Valóban matton tart több órán át és teszi amit kell, nem okoz pattanásokat, valóban nagyon folyékony. Szerintem hidratálónak nem elég még zsíros bőrre sem, kizárólag az spf miatt vettem. Az ára nagyon magas, nem tudom, hogy újravenném-e ha elfogy, de mindenesetre meg vagyok vele elégedve.
Fontos, hogy szembe ne kerüljön, mert kurvára fog csípni, bár ez nem meglepetés, szerintem a világon bármelyik krém csípné az ember szemét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.