Paula's Choice

Ár:   14 490 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 490 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 490 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 490 Ft

Megújult formula!

Könnyű fluid, ami kisebbnek mutatja a pórusokat, miközben megvéd a naptól, így a pattanások zavartalanul és hátramaradó barna foltok nélkül gyógyulhatnak.

• Hatásos pattanások, mitesszerek, tág pórusok esetén
  • Széles spektrumú, stabil fényvédelmet nyújt, nem nehezíti el a bőrt
  • Vízkönnyű formula, amit nem érezni a bőrön
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 14 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

avalanche

2022. március 26.

Nem/alig hagy fehér nyomot az arcon, nem is fénylek tőle mint egy disco gömb, olyan érzés mintha semmi nem lenne rajtam. Egyetlen hátránya, hogy nagyon folyós, vigyázni kell, hogy ne a mosdóban, földön végezze egy része. Eddig a Calm SPF30-at használtam használtam a márkának, azzal is elégedett voltam, de az sokkal fehérebb hatást nyújtott a végén és az aláhidratálásra is jobban oda kellett figyelnem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 26.

Celia

2022. március 18.

Valószínűleg a legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam, a kombinált bőrömön nagyon szépen mutat, picit fénylik ugyan, de ez nekem kimondottan tetszik. DE újravenni egyelőre nem fogom valószínűleg, mert az Altruist ennek az árnak a töredékéért majdnem ennyire jól működik...).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 18.

GodeaterMidir

2022. február 11.

A kipróbált fényvédők közül határozottan ez a kedvencem. Nem hagy egyáltalán "naptej" érzést a bőrön. Smink alá is kiváló, jó állaga van és jól eloszlik a bőrön. Nem tömíti el a pórusaimat, a nap végén nem zsíros az arcom, nem fénylik. A pattanásaimnak nem árt, és szerintem jól véd az UV sugarak ellen, de ez majd nyáron kiderül. Az ára elég borsos, de ennek ellenére is biztosan újra veszem. :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. február 11.

DushaX

2022. január 14.

Csak es kizarolag azert negy csillag, mert a vilagoskek Resist fenyvedö meg töle is jobb. Az azert nem igaz, hogy mattra szarad, legalabbis ha ala teszunk par szerumot. de nem hagy ragacsos erzetet maga utan, megszarad, viszont a finish glowy. Egy enyhe filmreteget hagy , de nem zavaro, nem pereg, ami nalam extra fontos szempont. Jo folyos, fluid allaga van. Aki a drogerias, patikas alkohol nelkluli fenyvedök utan probalja ki, biztosan el lesz ragadtattva (ahogy en is voltam). Erdemes a kis deluxe kiszerelessel probalkozni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Szelena

2021. július 20.

Update 2 (2021.07.20): megint kicsit updatelek, hogy esetleg más is megnyugodjon, ha ilyet tapasztal. :) Újra adtam egy esélyt ennek a krémnek. Most már jobb barátok vagyunk, mivel este sok jó hatóanyaggal alá ágyazok. Így napközben jól működik. Igaz, a 30 fokban nekem is nehezen szívódik be, és átfénylek alatta délutánra a smink alól, valamint ha picit többet kenek, akkor kukacosan lepereg. Ezt leszámítva jól bírja már a bőröm.

Update (2021.05.12.): sajnos alig pár nap után jönnöm kell updatelni. Annyira szerettem volna szeretni ezt a krémet, mert tényleg annyira jó utána a bőr textúrája és szuper rá sminkelni. De másfél hét után azt vettem észre, hogy bár mindig van 1-2 kis fehér pattanásom, de most valahogy elkezdtek folyamatosan jönni és ez nem akart megszűnni. Miután egyre sebesebb lett így az arcom (ami Uriage Hyseac krémek használata óta kb.már 5 éve nem volt jellemző), így abba hagytam a használatát és tovább keresek más krémet. Most már legalább megnyugodni látszik a bőröm ... Ezért csak 4 csillag. Mert másnak attól még jó lehet.

Deluxe mintát rendeltem ebből a krémből is (más termékekkel együtt). Egy hete használom, és eddig nagyon tetszik. Ahogy már mások is írták, kicsit naptej állaga és illata van. De egy vékony réteg is elég belőle. Nem hagy zsíros érzetet, csak olyan bekrémezett puha bőr hatást. Alája nem is kenek más hidratálót. Nyárra szerintem önmagában is elég. A telet majd ki kell még tapasztalnom. Nem okoz pattanásokat, nem irritál. Szép ápolt bőrfelszínt ad. Nagyon jól lehet rá sminkelni, szinte primerként működik. Eddig mindig gondban voltam a fényvédős hidratálókkal, mert túl zsírosak voltak. Ez az első, ami tetszik. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. július 20.

RKBrigi

2021. július 12.

Nagyon vártam már, hogy kipróbálhassam ezt a terméket, bár könnyen beszívódott és sminkelni is sikerült rá, de eléggé csípte az arcbőrömet, így végül fel kellett adnom a használatát, pedig pattanásos bőrre ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 12.

bongi

2021. június 6.

Fénylik tőle a bőröm, annak ellenére, hogy a honlapon matt finisht ígérnek és a pórusok sem tűnnek kisebbnek tőle. Nagyon híg, így nem tudom pontosan belőni, hogy mennyit kellene felvinni belőle és az illata is elég kellemetlen számomra. Többféle PC fényvédőből vettem deluxe kiszerelést, hogy megtaláljam a nekem megfelelőt. Ez biztos, hogy nem lesz befutó.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 6.

nikoletta5014

2021. május 11.

Alapból a PC super light szinezett fényvédőjét használom, de készlethiány volt, emiatt kellett hirtelen mást keresnem. Erre esett a választás. Sajnos nem napi viseletre való, tipik zsíros naptejes állaga van, sminkelni nem túl jó rá. Zsíros, pattanásos bőrre egyáltalán nem javaslom. Rendelek újra a super lightból, ez meg max strandra jó lesz. A super light a nagybetűs fényvédő zsíros bőrre.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 11.

vombatszombat

2021. március 12.

Nagyon folyékony, vízszerű állaga van, nekem kicsit naptej-feeling (az illata is). Hamar beszívódik, nekem viszont sajnos iszonyatosan átfénylik alatta a bőröm. Én jobban szeretem a kicsit gélesebb vagy testesebb krémeket, nem tudok nem arra gondolni, hogy klasszik naptejet kenek az arcomra :) egyébként hidratálásban jó, puhává teszi a bőrömet, de nem lesz a kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 12.

angyalka95

2021. március 9.

Nekem bevált, az egyik kedvenc fényvédőm. Könnyen beszívódik, nem hagy fehér réteget vagy ragacsos érzetet. Kombinált bőrömre tökéletes, nem szárítja a bőrömet, de nem is lesz tőle fénylő T-vonal, olyan mintha semmi nem lenne rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 9.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.