Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. február 27.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Magas antioxidáns tartalmú tonik, amely serkentia bőr kollagén termelését. Helyreállítja és nyugtatja a bőrt,  selymesen sima, egészséges, fiatalos ragyogást hagy maga után.

Illat- és színezőanyag mentes, mentes a bőrt irritáló anyagoktól, állatokon nem tesztelték.

Hatékonyságát tudományos tanulmányok bizonyítják.

kicsitortaszelet

2018. december 4.

- Csomagolás: Egyszerű, de biztonságos. Utaztattam jó sokat, nem lögybölődött ki.
- Állag: Kissé gélesebb textúra, így kevesebb is elég, de szépen eloszlatható. 7skinezésre viszont nem alkalmas, ahhoz túl vastag "maszkszerű" réteget képez, de nem baj. Kellemes, mandulás - földes illat jellemzi.
- Hatás: Csúnya, rosacea - ekcémás korszakomban vettem, tudatos bőrápolás szenvedélyem hajnalán. Nem irritált és kellemesen hidratált, tehát ellátta a feladatát. Önmagában persze nem oldotta meg az ekcémát, de állagmegóvásra vettem, illetve egy minimálrutin alapköveként, amíg az arcomat a bőrgyógyász által felírt kencékkel kenegetem. Hozta a papírformát, az ekcéma elmúlt, hip-hip-hurrá!
- Ár - érték arány: Nem olcsó, de mivel több, mint 5 hónapig használtam reggel - este, így ár - érték arányban abszolút megérte.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 4.

Dana1983

2018. június 27.

Ha rendes tonikként használom, akkor pattanásaim lesznek tőle. Viszont ha a túlérzékeny bőröm valamitől piros lesz (irritáló arcápoló, nap, szél, bajuszgyantázás, arcnyomkodás, akármi), akkor 1-2 perc alatt lehúzza a pirosságot. Utána le is mosom vízzel, de hihetetlen! Nagyon sok termékkel próbálkoztam már, de egyik se ér a nyomába. Az is igaz, hogy a bőröm nagyon furcsa, nem lehet tudni, hogy mi fogja irritálni. Összetevők alapján próbálok ki új termékeket, de ha mégsem jó, akkor ez segít.
Szerintem újra megveszem ha elfogy (több mint egy éve használom és még van benne).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 27.

Anita1978

2017. november 16.

Este teszem fel alapos arcmosas utan.Jol beszivodik ez a surubb allagu termek.Egyelore jol apol, fincsi az arcomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

Széncinke

2017. május 27.

2 minta elhasználása után úgy döntöttem, megrendelem a teljes kiszerelést. Nem bántam meg, mivel a tonik használata óta szebb, egyenletesebb a bőrképem, bőrhibáim csak a női napokon. A bőröm fénye is ragyogóbb. Szerintem ez a mennyiség nagyon sokáig elég lesz, mivel reggel 1 cseppet használok az arcomra,nyakamra, este pedig kettőt, akkor a dekoltázsomra is kenek. Elég jó hidratáló hatása is van, lehet, hogy nagyon meleg nyáron önmagában is elég lesz. Most nem, mert átmeneti szezonban+télen kombinált-vízhiányos a bőröm.

Update 2017.05.27.
Sajnos le kell pontozzam.. (5 csillag volt eredetileg) 3 flakonnal is elhasználtam belőle. Egy ideje az orcámon pirosabb, érzékenyebb volt a bőröm. Este, amikor kencéztem magam. Egyszer a felkenés után olyan érzésem volt, mintha belülről melegedne az arcom. NAgyon nem volt jó, le is álltam a használatával, és azóta megszűnt a pirosodás, érzékenység.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 27.

Update 2017.05.27.

Makk Zsuzsó

2017. március 25.

Nem vagyok elájulva ettől a toniktól. Szerintem a Resist sötétkék klasszisokkal jobb. Egy hajszálnyival talán hidratáltabb a bőröm (rétegezős rutinban), viszont semmelyen nyugtató hatása nincs. Még nem olyan régóta használom, de nekem egyelőre csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 25.

laural

2017. január 30.

Először mintát próbàltam belőle, de pillanatok alatt annyira megszerettem, hogy mikor az előző (Clinique mild) tonikom elfogyott, egy kisebb leàrazàs alkalmával megrendeltem a nagy kiszerelèst. Kissé sűrűbb, viszkózusabb állagú, mint a többi tonik àltalàban (ebben hasonlít az említett Clinique mild-ra), ezért a tenyerembe locsolom, és úgy viszem fel az arcomra. Szerintem nagyon kellemes marcipán illata van, minden használatkor egy mini boldogság-löket. Kombinàlt bőröm van, ami télen igencsak vízhiányos. Úgy érzem, ez a tonik önmagában is enyhíti a bőrömön a száraz-feszülő érzést. Nagyon szeretem hasznàlni, mindenképpen hozzáad a mindennapi rutinomhoz, nem szívesen hagynám el, de jól jönne néha egy-egy komolyabb leárazàs :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 30.

viktoriaczire

2016. október 30.

A PC BHA hámlasztója után gondoltam ezt is kipróbálom, ha már ilyen jó vélemények vannak róla. Nem bántam meg, már kb 3 hónapja használom és szépen nyugtatja a bőröm (bár így is sokszor gyullad be, de ez nem az ő hibája, hanem csak az én bőröm szörnyű *sadface*).
Mivel kombinált bőröm van, használata után nem kell már sokat hidratálnom sem, vagy esszenciát vagy szérumot használok.
Egyik kedvenc termékem, bár a Mizon Witch hazel tonikja eléggé megkísértett (olcsóbb is, na :D), újra fogom venni őt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. október 30.

Trixi

Korcsoport: >54
2016. augusztus 15.

2013.augusztus 25. Nem igazán tudom hova tenni ezt a tonikot. Mivel a krémet használom az arcom száraz részein, a zsíros T-vonalra kipróbáltam a tonikot. Semmit nem éreztem, sem tisztítást, sem ápolást, sem hidratálást. A PC többi tonikja picit égeti, irritálja a bőröm, ez a tonik szerencsére nem, viszont nem tudom, mire is használhatnám. Sajnos hidratálásra önmagában nem elég. A zsíros T-vonalam fénylett, és reggelre bezsírosodott, amit azóta nem tapasztaltam, hogy a PC termékeket használom. A száraz részeken, a krém alá használva, semmi pluszt nem jelentett. Úgy gondolom, hogy a szérum és a krém számomra elegendő, ez a tonik feleslegesnek tűnik. Azért adok 3 pontot, mert az összetevőlista szép.

Update: 3 évvel ezelőtt írtam a fenti véleményt, és most felül kell bírálnom. Lehet, hogy a bőröm igényei változtak meg ennyi idő alatt, de most úgy látom, hogy igenis szükségem van arra a turbózásra, amit ez a tonik nyújt. Egy teljes flakonnak kb. a felénél járok most. Nagyon szépen lehúzza a pirosságot, sokkal szebb a bőröm. A T-vonal kevésbé zsírosodik, a pórusaim szebbek, feszesebb a bőröm. Azonnal beszívódik (én vattapamaccsal nyomkodom rá), nem ragacsos. És igen, szükség van utána egy lájtos hidratálókrémre, és igen, nagyon vacak a flakonból kiönteni, de ötpontos a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2016. augusztus 15.

dobolank

2016. július 31.

Mostanában vettem egy nagy kiszerelést ebből a tonikból, mert a Benton BHA toniknál rájöttem, hogy ezek a tonik-szérum közötti termékek igencsak jók tudnak lenni nekem, ha van bennük hyaluron - feltöltenek, hidratálnak is, és nyáron nem nagyon kell fényvédőn más az arcomra nap közben. Ha nem lenne pár száraz, vörös folt az arcomon, amit a Benton zavar, irritál, nem is vettem volna helyette mást.
Na szóval ezt gondoltam, hogy ez a PC tonik a Benton jó pótléka lesz irritálás nélkül (jó drága pótléka, mondjuk) - mármint az én szempontomból, mert persze egész más a kettő. És ez igaz is lett. Ez a toner nem irritál, még inkább nyugtat, nyugodtan állhatna akár csupán ebből a napi rutin reggel és este, ha az ember nem megy napra.
Pár gyenge pontja: először is az illata, tömény keserűmandula, én nem értem mire jó ez, bár szeretem a mandulát minden formában, illatban is, de ez sok. A másik, hogy így nyáron kicsit ragacsos, nem komfortos érzés felkenni, valami bizonytalan, nem klasszikus filmréteg van képezve az arcomon, amit nem igazán szeretek. De ezek valójában eltörpülnek az előnyei mellett.
Viszont ha őszinte akarok lenni, ha nem irritálná azt a két piros foltot, biztosan a Benton BHA lenne a győztes nálam, jobban hidratál és szebb tőle a bőröm, és az áráról meg a méretéről akkor még nem is volt szó. Ettől függetlenül ez is egy nagyon jó termék. Külön szuper, hogy bár Paula a tonikjait is telenyomja szilikonnal, ebben nincs.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 31.

Malachite

2016. április 8.

Ide lopakodok és csendben sunnyogva megvallom, én is budget-antioxidáns szérumként használom...:) A tonik fogalmával és szerepével nem tudok mit kezdeni, számomra tökéletesen felesleges, de ezt az incit látva tudtam, hogy hohó, ez bizony másra még teljesen jó is lehet. Így rögtön rendeltem is egy teljes flakonnal, és hatalmas megelégedéssel használom :).

8 antioxidáns és 5 gyulladáscsökkentő, 1 vitamin, ez lenne a mérleg, némi átfedéssel persze.

Este, megtisztított bőrön oszlatok szét 3-4 bőséges cseppet, majd szépen elmasszírozom, és reggel hihetetlenül egységes színű, textúrájú, nyugodt és "boldog" arcbőrrel ébredek. Nem tudok rá mást mondani, úgy érzem szinte vigyorog az egész éjszakás wellneszezés után:) Próbáltam többet is eloszlatni, miután egy "réteget" már felkentem, de akkor zsírosodott tőle a bőröm, úgyhogy mint szinte mindig, most is, less is more:) Van egy pórusom ami hajlamos bedurranni, de ez azt is csodálatosan lehúzza, megnyugtatja. Smink vagy fényvédő alá nem ajánlom, mert mindent ledob magáról, ám esti kezelésként gyönyörűen szuperál, és másnap a bb-krém is sokkal simábban, könnyedebben terül el a bőrömön mint ha nem használom.

Csillagos ötös!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 8.

Csillagos ötös!

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Tocopherol, Alanine
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Alanine, Histidine, Sodium PCA, Sodium Lactate, PCA

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

Alanine a I h

Az izoleucin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

A fenil-alanin egyike a 21 fehérjealkotó aminosavnak, mely a szervezetben található fehérjék egyik alap építő köve. Az aminosavaknak a kozmetikumokban vízmegkötő, sebgyógyító és antioxidáns tulajdonsága van.

PCA h

Forrás: truth-in-aging, BFT