Paula's Choice

Ár:   5900 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   11,5 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: SzellGreta, Módosítva: 2016. június 27.

Kiszerelés:   11,5 g

Gazdag, fekete színű pillahosszabbító spirál.

Simítsa végig a tövektől a végekig a szempillákat, drámai hatásért több rétegben is használhatja.

Morci

2017. március 14.

Nagyon megszerettem ezt a spirált, kár, hogy nem az állandó kínálat része. Nekem bőven elég, amit tud, bár soha nem is akartam hatalmas pillákat. Nem irritál, nem kenődik el, dörzsölés nélkül is könnyű lemosni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Hanna83

2017. február 19.

Nem rossz, de nem is a legjobb termék, amit próbáltam. Szép, természetes, de nem drámai pillákat csinál, nem pereg, nem irritál. Valahogy nem lett a kedvencem, nem veszem újra. Ebben az árkategóriában már többet várnék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 19.

j.sule

2016. december 18.

Kicsit csalódtam ebben a spirálban. Vártam a véleményezéssel, használtam több hónapig, de semmi különöset nem ad nekem. Még csak nem is hosszabbít, ráadásul kenődik. Egyetlen előnye a többi eddig használt spirállal szemben, hogy nem irritálta a szemem, akkor sem, ha véletlenül belepislogtam a festéket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 18.

SzellGreta

2016. július 7.

Update: úgy döntöttem mégis csak felpontozom, ugyanis ma elég brutál pillákat csináltam vele. Úgylátszik jót tett neki egy kis idő és én is ügyesebb lettem vele :)

Azért választottam ezt, mert a kedvenc spirálom elkezdte valamiért iritálni a szemem, ha egy kicsit is bekönnyezett. Ez tökéletes ebből a szempontból. Első próbálásnál egy kicsit furának tartottam a keféjét, de nagyon tetszett, teljesen be is voltam zsongva, hogy huuu mennyire jó. Az én pilláimat szépen szétválasztja, egyáltalán nem csomós és egész hosszúak is lesznek. 3 rétegben viszem fel, azonban még így sem tapasztja őssze a szempilláim. Emiatt még mindig nagyon tetszik, de rájöttem, hogy ennél többet szeretnék. Hangsúlyosabbat, ez pedig inkább tetmészetesebb, ami persze nem baj, sőt... Csak az én elvárásaim túl nagyok :D Hétköznapokra tökéletes annak, aki természetes lookra vágyik, nem műszempilla hatásra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. július 7.

Trixi

2016. június 29.

Tőlem rengeteg csillagot kapna azért, mert az első és egyetlen szempillaspirál számomra, amelytől nem pirosodik be és könnyezik a szemem a nap végére, és ehhez képest még vállalható szempillákat is csinál. Na nem mondom, hogy világbajnok szempillákat, mivel csak hosszabbítást ígér, de szép természetesek maradnak és valóban hosszúak lesznek a pillák. Éjfekete a színe, illattalan, nem csomósítja a pillákat. A kefe kicsit hajlamos túlcsúszni a pillákon és a szemhéjat is befesteni helyenként, de ez megbocsátható. Szerintem túl kemény a kefe szőre, azért történik így. Kétszeri festéssel tényleg szinte már-már drámai pillákat tud gyártani, de ne várjunk tőle műszempillahatást. Ha nemcsak hosszabbítana, akkor tényleg a legjobb spirál lenne számomra, de így is dobogós a szembarátsága miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 29.

Hidratálók: Butylene Glycol