Paula's Choice

Ár:   11 200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2020. augusztus 26.

Ár:   11 200 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros

Könnyű állagú, matt finist adó fizikai fényvédő krém. A benne lévő gyulladáscsökkentő összetevők és antioxidánsok segítik a bőr egészséges, fiatalos működését.

Illat és színezék mentes.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

dzsanki

2016. május 31.

A resist ultra light fényvédőjét, és ezt próbáltam, majd rendeltem meg végül új változatában (calm).
Nekem gyorsan beszívódik, nem szárít, nem irritál, és ez a lényeg. A resistet akartam volna szeretni, de sajnos attól begyulladt a bőröm, illetve szárított. Ez hidratál, gyulladást nem okoz.
Az egyetlen, amit majd ki kell kísérleteznem az az, hogy hogyan tudnám minél tovább elérni a matt hatást ilyenkor nyáron, mert sajnos nem tart ki egész nap, csak pár órát, de valószínűleg nem mindegy, hogy mennyi mindent kenek magamra előtte, hiába a megfelelő termékeket használom (tonik és bha calm, szérum resist v. koreai csigás). Egyelőre öt csillag, mert azért nem tudom hibáztatni, hogy nem matt a t-zónám egész nap. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 31.

boczagica

2016. április 30.

Több mint a felét elhasználtam már, vegyesek az érzéseim. A kezdetekben még amikor jó idő volt,soknak éreztem. De akkor még használtam folyékony alapozót is rá. Idő közben az alapozómat lecseréltem a yamuna ásványi alapozójára, és jól működnek együtt. Biztos számít az is hogy hidegebb van. Gyorsan beszívódik, nincs zsíros utóérzet. A szemkörnyékem megkívánja hogy alá hidratáljak. Amiért mégsem veszem újra, mert közben megvettem a pc színezett fényvédőjét, ami sokkal jobban bevált, mondhatni tökéketes. De ami a fő oka a válásunknak,hogy könnyezik tőle a szemem erősen.Nem kenem a szemembe! Mert eleinte ezt hittem. De különösen óvatosan használom a szemkörnyéken. Néha az orrom is folyik tőle. Gondolom allergiás lehetek valamelyik összetevőre.😢Míg írom ezt a néhány sort, most is ezerrel könnyezik a szemem. Ha valaki esetleg sejti melyik összetevő lehet a hibás, kèrem segítsen! Mivel többeknek is bevált, és szép az inci, nem szívesen pontoznám le. De ezek után az 5* nem lenne igazságos.

Végül elhasználtam. És azt kell mondjam hogy az Uriage után mindent egybe vetve lényegesen lágyabb, jobban beszívódik és nem fénylik úgy át. Amiért mégsem őt választom az- az ára. Nagyon nehéz jó fizikai fényvédőt találni, ezért feljavítom 5 csillagra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 30.

kontrakcio

2016. január 24.

update: Több csillagot ugyan már nem tudok adni neki, de azért írok ide egy update-et, hátha több embernek kedve támad kipróbálni, szerintem méltatlanul van hanyagolva és lepontozva ez a krém. Bár persze elhiszem, ha valakinek ilyen-olyan okok miatt nem jött be, de nekem meg olyan szinten bevált, hogy szerintem aki keresi még a tökéletes fényvédős krémet (és rá tud ennyit szánni), az mindenképp tegyen vele egy próbát. Illat- és alkoholmentes, szép összetevős, fizikai fényvédős krém, ennek megfelelően valóban a világon semmi gondot nem okoz az én érzékeny bőrömnek, sőt, szerintem még szebb is, amikor használom. Hidratál, de nem túl zsíros, persze azért nem is matt, mégiscsak fizikai fényvédő, de mostanra már minden évszakban használtam és mindig jól működött. Legfeljebb nyáron teszek rá kis púdert, télen meg kenek alá még ezt-azt ha szükséges. Könnyen el lehet dolgozni, nem hagy fehér réteget, sminkelni is jól lehet rá, pattanásokat nem okozott. Szóval én imádom, nekem sokkal jobban bevált, mint a legnépszerűbb PC fényvédő (a Resist wrinkle akármi), amitől húzódott a bőröm, és még sötét is volt.
Azért azt is hozzáteszem, hogy nemrég elkezdtem használni az Innisfree The Minimum Sun Cream-jét, és bizony nem marad el ettől olyan sokkal, mint amennyivel olcsóbb, szóval na. De azért nyárra visszatérek majd ehhez a kis kedvencemhez :)
-----------------------
Szerintem ez egy nagyon jó kis krém. Könnyű állagú, jól eloszlatható, és valóban egész matt hatású (vagy hát legalábbis nem olyan fényes, mint egy fizikai fényvédős krémtől várná az ember). Ahhoz képest, hogy milyen könnyű, elég jól hidratált is, bár télen azért valószínűleg nekem kevés lenne. Pattanásokat nekem nem okozott, pedig hajlamos vagyok rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 24.

-----------------------

hzsuzs

2015. december 2.

Sajnos én azok közé tartozom akik nem bírják a PC termékeket, valószínűleg a szilikon. Ez és a többi PC-s fényvédőre hatalmas kinyomhatatlan pattanások lettek rajtam. szerencsére csak mintákat rendeltem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 2.

Makk Zsuzsó

2015. október 9.

Eddig azt hittem, hogy a fizikai fényvédő nem az én műfajom. Elég sokfélét próbáltam már, de valami bajom mindig volt velük. A PC-s ranglistát vezető hosszúnevű világoskéktől finoman szólva sem voltam elájulva, erre viszont semmi rosszat nem tudok mondani. Hamar beszívódik, kellemesen selymes, puha lesz utána a bőröm, nem maszkos, nehéz, és nem is nagyon fénylik át egész nap. Én nem sminkeltem rá, csak egy kis púder kellett. Igaz, már nincs meleg, szóval lehet, hogy nyáron nem lenne az igazi, de most szupernek találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 9.

Aquariusgirl

2015. szeptember 14.

Sajnos én vagyok a PC mumusa, kipróbáltam majd' minden termékét, ami az én bőrtípusomnál szóba jöhet....... és egyik sem vált be. de komolyan. Ezzel úgy jártam, hogy felkenéskor tetszett - attól eltekintve, hogy kicsit azért sápika lettem tőle - jól felvihető volt, de egy-két óra múlva tocsogott a fejemen a zsír. Hogy mennyire véd a naptól azt nem tudom odáig együtt nem jutottunk el, mer elfogyott a mintám. Nem vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 14.

Nyimuska

2015. augusztus 18.

Szerintem pont annyira fényes, mint a piros, száraz bőrre való verzió, de annál nehezebb eldolgozni. Csakhát az száraz bőrön (szóval nekem télen) nem rossz, zsíroson (nyáron) viszont nagyon. Picit kukacosodik is, de nem vészes. Fehér réteg: van egy lehelletnyi, de inkább úgy fogalmazok, hogy sápaszt. Ezt nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 18.

timka

2015. augusztus 1.

Mivel rozaceás a bőröm így elég csekély azon kencék száma, amelyek használhatók ezeken a területeken és a nem rozaceás helyeken (T-vonal) is pozitív hatással bírnak. Nos, ez olyan. Bőrpír nem jelentkezik, a homlokom-orrom pedig nem csillog utána, matt finisht eredményez. Télen valószínűleg kevés lenne, de így nyáron szuper, az SPF30 miatt pedig 5 csillag. Jövőre teljes kiszerelésben megvevős lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 1.

Lyndolin

2015. július 25.

Nekem nagyon bejött. Kipróbáltam már pár fényvédőt, de ez volt az egyetlen, ami nem okozott patikat, mitesszereket, és nem gyulladt be a bőröm, nem szárította. Érdekes módon a másik, felkapott paulás fényvédő nekem nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 25.

fleur83

2015. június 28.

Nagyon kellemes viselet és nagyon finom tapintású a bőröm ha felkenem de sajnos pár napi tesztelés után lett egy szép nagy pattanásom amit ennek tudok be. Amúgy tetszene pláne, hogy fizikai fényvédős amit kerestem. Ebben az esetben sem voltam elég figyelmes a komedogén összetevőkkel pedig nagyon érzékeny vagyok rájuk.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 28.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice, Allantoin
Hidratálók: Cyclomethicone, Propylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Algae Extract, Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2