Paula's Choice

Ár:   $21   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   190 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet feltöltötte: Tvylvis, az összetevőket feltöltötte: HCHB11Cl11, Módosítva: 2020. január 1.

Ár:   $21
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Normál

Hidratáló tonik a száraz és nagyon száraz bőrre. Megnyugtatja a bőrt, csökkenti a pirosságot és az irritációt.

Széncinke

2016. március 15.

Mintákat próbáltam belőle. (a teljes kiszerelésű Earth Sourced tonikot használom jelenleg, ahhoz tudom hasonlítani.) Az előbb említett earth.. tonikhoz képest ez semmi különös. Felkentem a most vízhiányos bőrömre, de miután megszárad, mégis húzódik a bőröm. 1 hétig használtam, kíváncsiságból, nem nőtt a szívemhez, nem venném meg nagy kiszerelésben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

bence1994

2015. augusztus 29.

Mintát vettem belőle (3 ml), és meglepődtem, hogy elég sokáig tartott, 5-ször tudtam használni :) Nem vattakorongra nyomtam, hanem csak a tenyeremre pár cseppet és jól szétkentem az arcomon. Rögtön puha lett tőle a bőröm, nem húzódott egyáltalán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 29.

Tvylvis

2014. január 30.

Update: Végre valahára elfogyott. Az tuti, hogy nem veszem újra, mert ahhoz képest, hogy igen drága, nem vált be. Száraz bőrre ajánlják, mégis feszül, húzódik használat után a bőröm, szinte rögtön kell a hidratáló. És elég fura szaga van, olyan gyógyszeres. Eleinte azt sem tudtam eldönteni, hogy nem romlott-e meg, mert sajnos a flakon szája nincs fóliával lezárva, mint mondjuk az arckrémé vagy a lemosóé. Pedig nem ártana.

Hát, nem nyűgözött le. Nem rossz, azt nem lehet róla állítani, de semmi különös. És a semmi különöshöz képest drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 30.

Antioxidánsok: Superoxide Dismutase, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Sodium PCA, Butylene Glycol, PEG-4
Vitaminok: Magnesium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antioxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.