Paula's Choice

Ár:   11200 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek

A krémet feltöltötte: skata, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2019. augusztus 15.

Kategória:   Hidratáló krémek

Megújult összetétel!

Csak rajta, a nap ne hátráltasson semmiben sem! A könnyed formula nem csillog, harcol a bőröregedés jelei ellen, miközben védi bőrödet az UV-sugarakkal szemben.

• Hatásos öregedő bőr, bőrpirosodás és ráncok esetén
  • Nyugtatja az érzékeny bőrt
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Era514

2016. április 24.

Rendeltem minden zsíros bőrre való, SPF 30-as PC hidratálóból 1-1 mintát, hogy megtaláljam a tutit. Csalódás volt, a legnagyobb ez. Annyira csípett, hogy az első hasznalat után 5 perccel le kellett mosni. Egyébként abszolút nem erzekeny a bőröm. Kuka.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 24.

Makk Zsuzsó

2016. március 27.

Nagyon könnyed, szinte folyadék állagú, pillanatok alatt beszívódó fényvédő. Nyáron talán nem, de ilyenkor még nem árt aláhidratálni. Zsíros bőrűeknek is kifejezetten jó lehet. Nem csillog, selymes, puha lesz tőle a bőr, szuper sminkalap. Nekem picit csípte a szemhéjam, lehet, hogy oda majd valami fizikait teszek. A többi PC-s kémiai fényvédő közül a Skin Balancinghoz hasonlít a legjobban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 27.

Széncinke

2016. március 26.

4 mintazacskót használtam el ebből a termékből. Ez alatt a rövid idő alatt is nagyon megszerettem, mivel egy ultrakönnyű, nem zsíros, nyomnélküli formulájú fényvédőről beszélünk. A bőröm nagyon szerette, a szememet sem irritálta. Annyira könnyed, hogy alig éreztem meg magamon, pillanatok alatt beszívódik, és kényelmesen viselhető kombinált, zsíros bőrön is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 26.

sajtosszenya

2015. július 7.

Kétszer rendeltem ebből a termékből 5-5 próbacsomagot (1,5 ml/tasak). Az első rendelés után úgy voltam vele, hogy nem rendelem újra, mert semmi forradalmi meg eget rengető nincs szerintem ebben a krémben és sajnáltam volna kiadni érte 10 ezer Ft-ot. Aztán a nyár beköszöntével mégis újrarendeltem, de csak mintacsomagot, elsősorban a fényvédő faktor miatt. Kiadós az biztos, mert nekem a 1,5 ml is legalább kétszeri alkalmazásra elegendő. Ebből gondolom, hogy egy tubus akár 3 hónapig is kitarthat. Hatását tekintve én anti ageing hatást nem tapasztaltam, ehhez valószínűleg túl rövid is az az idő, amíg használtam/használom. Amúgy tényleg könnyed textúrájú, gyorsan beszívódó, nem hagy ragacsos felületet, nincs illatosítva, nem lesznek pattanások tőle a bőrön, nem kap az ember bőrpírt tőle, szóval teszi szépen a dolgát. Nálam mondjuk felvitel után tapasztalható volt egy rövid ideig tartó "bizsergő, csípős" érzés, de ez gyorsan elmúlt. Összegzésül: nyárra mindenképpen jó választás, jó termék, szerintem jó közepes ár érték aránnyal rendelkezik, a hidratáló és az öregedés elleni hatás jellegét én ennyi pénzért picit keveslem, ezért csak 4 csillagot adtam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 7.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Superoxide Dismutase, Tocopherol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Ascorbyl Palmitate, Adenosine, Bisabolol, Boerhavia Diffusa Root Extract, Colloidal Oatmeal, Salix Alba (White Willow) Bark Extract
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Colloidal Oatmeal
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Panthenol

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Növényi kivonat, aminek állatkísérletek szerint erőteljes gyulladáscsökkentő hatása van. Ezen túlmenően valamennyi antioxidáns tulajdonsága is van. A növény levele a quercetin nevű antioxidáns jelentős forrása. (forrás)

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.