Paula's Choice

Ár:   19 400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 19 400  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: horzso, Módosítva: 2019. szeptember 13.

Ár:   19 400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 19 400  Ft

Retinol boosterünk kedvenc szérumodat vagy hidratálódat anti-aging szuper formulává változtatja át. Ráadásul Te döntöd el, hogy milyen intenzíven szeretnéd a bőröregedés látható jeleit vagy az egyenetlen bőrtónust kezelni.

• Hatásos ráncok és öregedő bőr esetén
  • Az 1% stabilizált retinol & antioxidánsok keveréke serkenti a kollagéntermelést és feszesíti a bőrödet
  • A benne lévő fűzfakivonat és további gyulladáscsökkentők segítenek megnyugatni a bőröd
  • Könnyű, olajmentes folyékony formula, ideális minden szérumhoz és hidratálóhoz
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Az 1%-os retinol mellé (ami nagyon magas mennyiség) több másik bizonyítottan hatásos anti-aging összetevő is társul, hogy a keverék a lehető leghatásosabban serkentse a bőr természetes kollagéntermelését, helyreállítsa a régi bőrkárosodásokat és simább, jelentősen fiatalosabb bőrképet adjon.

Használható a szem körül is, 100%-ban illat- és színezékmentes.

Ár: 19 400  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Lili28

2018. április 30.

Valami erős cuccot szerettem volna, magas hatóanyag tartalommal és erre a termékre esett a választásom.
Nagyon meglepődtem, hiszen még az én vastag, kreol bőröm is érzékeny lesz tőle, ha heti 3-4 alkalomnál többször használom. Nem pirosodik be, de kicsit csípi az arcom, ha sok neki már. Bitang erős.:)
Szép, pattanásoktól mentes, babapopsi puhaságú arcbőrt kapok tőle.... nagyon szeretem.:)
Drága, de újraveszem, ha elfogy, megéri az árát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Drága, de újraveszem, ha elfogy, megéri az árát.

umpalumpa

2016. október 19.

Ez egy igen drága cucc, teljes áron nem is vettem volna meg, de itt a zsibin valamivel olcsóbban hozzájutottam egy kedves, megbízható csajszinál.
Kipróbáltam szérumként utána krémezve és krémbe keverve. A nyakamon lévő patikra és helyeikre pedig önmagában kentem, semmi mást alá, vagy fölé. Itt nem okozott kicsi érzékenységet sem, úgy néz ki itt ellenálló a bőröm, az arcomon pedig 2 naponta használva kicsit kipirulok felkenés után. Jobb, ha csak 3 naponta kenem szérumként. Összekeverve kémmel nem olyan erős, ezért így akár minden este használhatom.
A pattanásoknak jót tesz, és látszik a képemen is valami jó, de nem olyan "de szép lettem" hatása van. Hosszabb távon jobban lehetne értékelni, de ahhoz több tubussal el kéne használnom.
Pumpás az adagolója, ez jó, a tubus viszont fehér, bár nem átlátszó, de dugdosom a többi kence mögött a fénytől védve. 1 pumpálásnyi kell a nyakamra és egy másik az arcomra.
Érzékeny bőrre heti 1x kenném, akkor is összekotyvasztva mással. Még nem tudom beszerzem-e újra, mert az a 15 ml hamar el fog fogyni és más retinolos cucc is létezik a nagy világban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. október 19.

Antioxidánsok: Retinol, Avena Sativa (Oat) Kernel Extract, Bis-Glyceryl Ascorbate
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate
Hidratálók: Glycerin, Butylene Glycol, Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1
Vitaminok: Retinol

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Retinol a I v

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.