Paula's Choice

Ár:   9 600 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 600 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Glória Kedves, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   9 600 Ft
Kategória:   Lemosók, Tonikok
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 600 Ft

Megújult változat

Egyedülállóan selymes állagú tonik, ami nyugtatja a bőrt, segít leküzdeni a vízhiányt és visszaállítani a fiatalos ragyogást is. Igazi anti-aging koktél, ami hatásos a bőröregedés jelei elleni harcban. Az öregedésgátló összetevők koktélja megőrzi és megerősíti a bőr természetes védekezőképességét, segíti a nap okozta károsodások helyreállítását, és azonnal visszaadja a bőr ragyogását. Felturbózott tonik, ami biztosítja az öregedő bőr számára azokat a nélkülözhetetlen elemeket, amelyek csökkentik a ráncokat, enyhítik a pirosságot, és finomítják a bőr tónusait.

Ár: 9 600 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

daydreamheart

2020. szeptember 11.

1 év alatt fogyott el ez a kiszerelés belőle.
Nagyon sokáig imádtam, de most nyáron valószínűleg túlhámlasztás miatt nem tett jót a bőrömnek, mert rettenetesen égetett felvitel után, így egy ideig nem is használtam.

Nem mondom, hogy csodaszer, de nagyon szépek benne az összetevők, ez tény, viszont az ára miatt nem biztos, hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

1 év alatt fogyott el ez a kiszerelés belőle.

agoca

2020. április 20.

Sose értettem minek a tonik, egy teljesen felesleges lépésként éltem meg - különösen a micellas vizek vilagaban. Ingyenes mintat kaptam belőle és hát nem is igazán foglalkoztam vele. Egy síeléskor a kis mintat vittem magammal, h ne legyen sok cuccom. A szélben, napban, hóban kifáradt arcbőrömnek nagyon jól esett este ez a tonik. Nem is igazán tonik, inkabb egy tejes szérumhoz hasonló. Azóta is használom, direktbe az arcomra kenem. Látványban nem csinal sok mindent, de az a selymes, tápláló, finom érzés, amit nyújt, a nap végén.... na azért megéri. Így használva 1 év alatt fogy el nálam, de nekem nincs nagy arcom :-)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 20.

boczagica

2020. április 3.

Igen, ez egy felturbózott tonik! Inkább hasonlít más márkák esszeciájához a hidratáló hatásában. Én így is használom. Nem pazarolom vattapamacsra. Feltapogatom a tenyeremmel. Selymes, puha bőr a végeredmény. Bár száraz, normál bőrre ajánlják, az én kombinált, (nyáron zsìros), öregedő bőröm nagyon szereti. Pattanást nem okozott. Sőt...Kb.olyan, mintha ezt a terméket nekem találták volna ki. ❤

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 3.

anTskin

2020. február 29.

Ez az a termék, ami hol jó, hol nem.
Valamiért nálam időnként nagyon durván összeveszik valamivel és úgy éget mint ha kemencében sütnének. Máskor meg semmi bajom tőle. Nagyon nagyon furcsa. Újra venni biztosan nem fogom, de ami van még elhasználom. Lemosó után száraz bőrre felkenem, aztán várni kell vele jó 15 percet, mielőtt folytatom a rutint, akkor nincs vele baj. De én türelmetlen ember vagyok, nem szeretek ennyit várni, úgyhogy másik Toner után kell néznem. Nagyon sajnálom, mert a PC termékek eddig nagyon beváltak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 29.

Ez az a termék, ami hol jó, hol nem.

annareka

2019. július 9.

Ezer éve használom és a klasszik Paula fényvédő mellett ez az a termék, ami tényleg fix a rutinomban mert egyszerűen hiányzik, ha véletlenül hamarabb fogy el mint ahogy érkezik az utánpótlás. Én nem érzek különbséget közte és a régi verzió között hatásában, ugyanúgy instant feltölti az arcomat ahogy felkenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Antioxidánsok: Carnosine, Epigallocatechin Gallate, Ferulic Acid, Tocopherol, Ascorbyl Palmitate, Quercetin, Beta Vulgaris (Common Beet) Root Extract
Gyulladáscsökkentők: Carnosine, Epigallocatechin Gallate, Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Ascorbyl Palmitate, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Hidratálók: Glycerin, Glycereth-26, Dimethiconol, Phospholipids, Sodium Hyaluronate, Acetyl Glucosamine, Butylene Glycol
Vitaminok: Tocopherol, Ascorbyl Palmitate

Glicerin alapú vízmegkötő és bőrpuhító (emollient) összetevő.

Népszerűbb néven omega-3 zsírsav, melyet emolliens, gyulladáscsökkentő és a bőr immunrendszerét szabályozó összetevőként használnak  a kozmetikumokban. Ezenkívül elősegíti a bőr természetes védőrétegének fenntartását, és nyugtató hatása is van. Az omega-3 zsírsav leggazdagabb növényi forrása chia mag olaj, illetve a lenmagolaj. További infó itt.

Kettő aminosavból álló dipeptid, melynek anti-glikációs, antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. A carnosine az emberi szövetekben is nagy mennyiségben megtalálható. Részletes információ a Wikipedián.

A zöld tea egyik aktív összetevője, ami felelős a zöld tea sok jó és egészséges tulajdonságáért. Elsősorban gyulladáscsökkentő összetevő, de segíti az egészséges kollagén termelést is és véd a káros szabad gyökök ellen, vagyis antioxidáns tulajdonása is van. Lásd még: zöld tea. (forrás)

Nem igazán található információ a neten az összetevőről, de a CosIng besorolása szerint elektromos töltődést megakadályozó és hajkondícionáló anyag.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Flavonoid féle, aminek antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága is van. Szájon át bevéve allergia ellenes (antihisztamin) tulajdonsága is van.

cékla gyökerének a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint a cékla gyökere gazdag forrása az antioxidánsoknak.

A tök magjának a kivonata. Paula Begon szerint az összetevő kiváló forrása az antioxidáns hatású karotinoidoknak és E-vitaminnak, valamint az esszenciális zsírsavaknak (beleértve a linolsavat) és cinknek. Ráadásul a tökmag kivonata nem tartalmaz semmiféle irritáló illatösszetevőt (pl. illatanyagot), így a bőr számára kiváló és természetes anyag.

Laureth-23 ti I eu 3 0

Lauryl alkoholból előállított tisztítószer, emulgeálószer, felületaktív anyag.

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.