Paula's Choice

Ár:   15 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 15 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Makk Zsuzsó, Módosítva: 2016. december 6.

Ár:   15 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 15 800 Ft

Könnyed fluid, ami fokozott gyorsasággal teszi egységesebbé az egyenetlen bőrtónust, és revitalizálja a fakó bőrt.

• A benne található antioxidánsok revitalizálják a bőrt
  • Medveszőlő, fehéreper és arbutin segítik a természetes ragyogás visszaadását
  • Azonnal ragyogóbbá, egészségesen üdévé teszi a bőrt
  • Peptidekkel segíti a bőr fiatalos működését
  • Könnyű, fluid formula
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 15 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
agoca

2018. szeptember 18.

Rendelés mellé kaptam ajándékba a teljes kiszerelést. Nagyon örültem neki, a borsos ára miatt. Sajnos nekem nem vált be. Felkenem a bőrömre este, s megül a tetején, szinte egyáltalán nem szívódik be. Próbáltam már első lépésként, utolsóként - de sehogy sem teljesített. A nyakamra elhasználom, mert oda (eddig még) semmit nem kentem. Szerintem totál pénzkidobás. Paulatól többet vártam, ez így csalódás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. szeptember 18.

Trixi

2017. november 27.

Összegezve a tapasztalataimat: nekem sajnos nem vált be, ettől függetlenül a hatóanyagait nézve szuper terméknek kell lennie. Részletesebben: már az első alkalmazás után izgatott lettem, mert azonnal feszesebb, ragyogóbb, simább lett a bőröm. Reggelre ugyan ez a hatás elmúlt, de alig vártam, hogy másnap ismét használjam. Este ismét használtam, már nem tapasztaltam az azonnali wow-t, de bíztam benne, hogy majd hosszútávon el fog kápráztatni. Másnapra azonban egy jó pár pattanásom előjött, főleg azok az apró fehérek, amik leginkább nyáron szoktak előjönni, amikor a rozáceám látványosabb. Ezért úgy döntöttem, kihagyok pár napot. Miután elmúltak a pattanások, újra próbálkoztam, megint nem tapasztaltam semmi különöset, de másnapra ismét pár pattanás, és valahogy pirosabbnak is láttam az arcom. Mivel más új terméket direkt nem kezdtem el használni abban az időszakban, egyértelmű a tettes. Viszont nagyon szerettem volna tovább használni. Úgy döntöttem, hogy ezután csak hetente 1-szer fogom alkalmazni. Itt tartok most, hetente 1-szer használom már jó ideje, egyelőre sajnos semmit különöset nem tapasztalok a szépülés tekintetében, viszont a használata után tagadhatatlanul előjön 1-2 pattanás, kisebb irritáció, majd másnapra elmúlik. Szóval hiába juttatom be ezeket a szuper összetevőket a bőrömbe, úgy tűnik, ő nem rajong érte. Bánatos vagyok, de igazából nem lepett meg, mivel sejtettem, hogy ez a hatóanyag-bomba sok lesz az én bőrömnek. Biztos vagyok benne, hogy másoknak beválik majd. Zárójelben: odavagyok az elegáns megjelenéséért és a szuper adagolójáért.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 27.

heyitseszter

2017. április 16.

Régóta használok PC termékeket, és nagyon meg is vagyok velük elégedve, viszont erről nagyon nehéz véleményt nyilvánítani. Lassan 2 hónapja használom reggelente, de nagyon nehéz megítélnem a bőrre tett hatását, tesz-e egyáltalán valamit. Kellemes használni, pipettás kiszerelésű, és könnyű felvinni az arcbőrre. Gyorsan beszívódik, így viszonylag hamar lehet fényvédőt, sminket használni. Papíron nagyon szép összetevő listája van, bár a c vitamin százalékra és ph értékre kíváncsi lennék. Nem olcsó termék, ezért biztos nem ebbe ruháznék utólag először, ha most ismerkednék a PC termékekekkel, de az is igaz, hogy jó ideje kellemes rutint sikerült kialakítanom, lehet, hogy csak ezért marad a WOW hatást. Kíváncsi leszek, hogy ha elfogy, hiányozni fog-e, és akkor talán okosabb leszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 16.

Timitami

2017. március 11.

Most rendeltem belőle mintát, gondoltam, próbáljuk ki. És két nap tapasztalat után azt kell mondjam, hogy tényleg hozza, amit ígér. Felkenem, beszippantja a bőr, ami tényleg azonnal élettel telibb lesz. Mintha még színt is adna a bőrömnek, valahogy nem fakó. Ráadásul sokkal egyenletesebb a bőröm tőle, pontosabban tök egyenletes. A szérumomat, amit ezután teszek fel, sokkal jobban beszívja a bőröm, azután a krémem is. Valóban kis folyékony, vízszerű szer ez, nagyon szépen eldolgozható az arcon, a homlokon, és pikk-pakk beszívódik. Nekem tetszik. Reggel is, este teszek belőle az arcomra tiszítás után, és két nap alatt se fogyott még el a kis (nem deluxe, hanem a tasakos) minta. A teljes kiszerelés elég drága, csak e miatt nem tudom, hogy megveszem-e. Ha olcsóbb lenne, nem hezitálnék rajta. Ettől függetlenül az essence 5 csillag.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 11.

mse02

2017. február 28.

Mintát kaptam belőle a rendelésem mellé, nagyon szépen beitta a bőröm, élettel teli lett tőle. Átlátszó cucc, folyékony állaggal.
Éjszakára kentem fel, reggel rugalmasabbnak éreztem a bőröm, kíváncsi lennék rá hosszú távon is, de most vissza kell tartanom magam az előző rendelés miatt :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Arbutin, Ascorbyl Glucoside
Gyulladáscsökkentők: Glycyrrhiza Glabra (Licorice) Root Extract, Allantoin, Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Acetyl Glucosamine, Sodium Hyaluronate, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-1, Palmitoyl Tetrapeptide-7
Vitaminok: Ascorbyl Glucoside, Niacinamide

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak

Emulgeálószer, felületaktív anyag.