Paula's Choice

Ár:   18 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 18 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   18 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 18 800 Ft

A legendás C-vitamin, E-vitamin és ferulic sav trióját tartalmazó, magas hatónyag-tartalmú szérum, ami drámaian ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben csökkenti a ráncokat és pigmentfoltokat is.

• A C-vitamin ebben a mennyiségben bizonyítottan serkenti a kollagéntermelést, így csökkenti a ráncokat
  • Segít halványítani vagy eltüntetni a pigmentfoltokat
  • Ragyogóbbá, egységesebbé teszi a bőrképet
  • Fényvédő alatt jelentősen növeli annak hatékonyságát
  • Pihekönnyű, folyékony állagú, hamar beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 18 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
darbarad

2019. szeptember 25.

Egy álom ez a termék, komolyan. Sajnos elég sok munkát adok szegénynek, viszont ő meg szépen és lelkiismeretesen próbálja helyrehozni a bőrömet. A történetet gyorsan elharadom: kb. december vége felé egyik napról a másikra elöntötték az addig nagyon szép és tiszta arcomat a csúnya, gyulladt pattanások, nem, nem sima pattik, hanem olyanok, amik miatt inkább egy domborzati térképre hasonlítottam, mint emberi lényre. A változást nagyon rosszul kezeltem lelkileg is, szerintem el tudjátok képzelni, ott nyomkodtam és kapartam le véresre mindent ahol tudtam. Erre rájött a bőrgyógyász, akit ismerős ajánlott, luxi környéken, irgalmatlan drágán, viszont nekem nem vált be, teljesen félrekezelt. Írt fel antibiotikumot, tartanom kellett valami buta diétát, pedig mondtam neki, hogy nem is eszem a diétán lévő ételeket, plusz eltiltott a fényvédőtől, hidratálótól és hámlasztástól, csak az ő általa kiírt, gyógyszertárban kikevert, szupererős szárító kotyvalékával kenhettem az arcom. Visszagondolva, már itt ott kellett volna hagynom a fenébe, de nagyon kétségbe voltam esve, szóval mindent úgy csináltam, ahogy mondott. A helyzet természetesen semmit sem javult, szóval fél év után új dokit kerestem. Ő kicsit jobban értett a dologhoz, rögtön felírt x vizsgálatot, amit sűrgösen csináltassak meg, felírt gyógyszert, mert mint mondta, ezeket a gyulladt pattanásokat semmi krém nem fogja elmulasztani, megkért, hogy a szárító kencéket dobjam ki, és fényvédőzzek, hidratáljak ezerrel. A vizsgálatok elkezdték mutatni az irányt, PCOS gyanú, a gyógyszertől pedig elkezdett tisztulni az arcom, újra láttam az arcbőrömet. Csak sajnos már nem azt a szép és tiszta bőrt, amit régen, hanem hegekkel és foltokkal teli bőrt, a homlokomon 3-4 vízszintes barázdával. Hát igen, az előzö doki nem megfelelő hozzáértése új problémákat generált a meglévőek mellé, de így jártam ugye? Szóval acne fronton javul a helyzet, de azóta is síratom a bőrömet, persze ha nem szedem majd a gyógyszert, jöhet a hegekre a bőrgyógyászati hámlasztás, a ráncokra pedig a feltöltés, de addig is nagyon szerettem volna valamit, ami javít a bőröm szomorú állapotán. Ezért szereztem be ezt a kis csoda boostert. Nyílván hosszú az út, de lassan 2 hónap folyamatos használat után már látok minimális változásokat az arcomat illetően. A bőröm kezd egységesebb lenni, feszesebb, tömörebb, hegek persze vannak, de kevésbé szembetűnöek, a friss ráncocskákat is szépen feltöltögeti, vagyis nagyon sokat köszönhetek neki és biztos vagyok benne, hogy további folyamatos használattal mégjobb eredményeket érhetek el majd vele. A reggeli rutinom első lépcsőfoka (jó, persze csak arctisztítás után), pár csepp az arcom különböző pontjaira, kis körkörös mozdulatok és be is szívodik. Nagy a szerelem és nagyon nagy becsben tartom, imádom a tartalmát és a design-ját is, állandó része a rutinomnak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Uglyduck

2019. július 15.

Több, mint 1 éve állandó része a rutinomnak. Kb. fél pipettát oszlatok el az arcomon napi 1x, ilyen használattal 3 hónap alatt el is fogy. Nem tárolom hűtőben, a vége felé picit besötétedik, de nem vészesen.
Vízszerű állag, nagyon könnyű eloszlatni és pár perc alatt teljesen be is szívódik.
A hatása nyilván a megelőzésben is rejlik, de van azonnal (pár hét-hónap használat után) látható eredménye is: gyönyörűen feltöltött, feszes, életteli bőr. Nem okoz pattanásokat, pirosságot, stb., igaz, nincs érzékny bőröm. Bizos, hogy nálam a jövöben is a rutin része marad.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 15.

senskin

2019. június 24.

Hihetetlen ragyogást okoz! Szóval a szérumok és a fényvédőm alá megy, egyszerűen még sosem használtam ennyire jó boostert. Meg is jegyezték mennyire szép az arcbőröm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 24.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.