Paula's Choice

Ár:   19 800 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 19 800 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sephira, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   19 800 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 19 800 Ft

A legendás C-vitamin, E-vitamin és ferulic sav trióját tartalmazó, magas hatónyag-tartalmú szérum, ami drámaian ragyogóbbá és egységesebbé teszi a bőrt, miközben csökkenti a ráncokat és pigmentfoltokat is.

• A C-vitamin ebben a mennyiségben bizonyítottan serkenti a kollagéntermelést, így csökkenti a ráncokat
  • Segít halványítani vagy eltüntetni a pigmentfoltokat
  • Ragyogóbbá, egységesebbé teszi a bőrképet
  • Fényvédő alatt jelentősen növeli annak hatékonyságát
  • Pihekönnyű, folyékony állagú, hamar beszívódik
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ár: 19 800 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Lylien

2022. május 26.

A GG C Glow után próbáltam. Kicsit sűrűbb állagú annál, de kevésbé büdös, mint a C Glow. Persze, a valódi ascorbic acidot tartalmazó szérum illat megvan, de nem zavaró (estére talán felerősödik).
Előnye:
- láthatóan, szépen halványított pattanás utáni foltot, ez abszolút 5 csillag
- nem csíp, nem irritál - a szemem környékén sem (én bátran kentem szem alá is)
- van tőle igazi glow-hatás, smink nélkül és sminkkel is
- egységesíti és hidratálja a bőrt, látszik, hogy "kisimultabb" vagyok :)

Hátránya:
- rettentő drágának találom ahhoz képest, hogy legfeljebb három hónapig használható.
- picit ragadós felkenés és felszívódás után is

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. május 26.

Előnye:
- láthatóan, szépen halványított pattanás utáni foltot, ez abszolút 5 csillag
- nem csíp, nem irritál - a szemem környékén sem (én bátran kentem szem alá is)
- van tőle igazi glow-hatás, smink nélkül és sminkkel is
- egységesíti és hidratálja a bőrt, látszik, hogy "kisimultabb" vagyok :)

Hátránya:
- picit ragadós felkenés és felszívódás után is

Tettix

2022. április 27.

A hatása jó, kb egy hét alatt látványosan szebb tőle a bőröm, de mindegy mit csinálok, borzalmasan ragad. Egyszerűen olyan, mint egy matrica. Nem tapasztaltam még ilyet, de tuti hogy nem veszem újra. Próbáltam mások PC krémet is, és az se vált be - azt hiszem, nekem ez a a márka nem nyert.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 27.

rheumoderm

2022. március 19.

Sokféle C vitaminos szérumot kipróbáltam már , de a legtöbb irritációt okozott vagy mitesszereket okozott. Sokat gondolkodtam áldozzak e ennyi pénzt ezért a szérumért, de megtettem és nem bántam meg. Végre egy C vitaminos szérum, amit használni tudok , nem irritálja a bőröm, nem okoz mitesszereket. Nagyon könnyű állaga van, kevés kell belőle , így sokáig elég ahhoz képest , hogy csak 20 ml. Úgy érzem évekre lehorgonyozom mellette🙂.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 19.

LLeva

2022. március 18.

Nagyon szeretem ezt a terméket, és megéri az árát. Nagyon kellemes állaga van, jól beszívódik és fényvédő alá kényelmes viselet. A mitesszereim egy kicsit ettől is kifeketednek időnként, viszont annyira szeretem ezt a szérumot, hogy elviselem. Az első üvegem végénél járok, de biztos hogy újra fogom venni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. március 18.

Kilpetra

2022. március 6.

Nekem első használat után teljesen kikezdte a bőröm, kiütéses lett, kb egy négyzet cmn-yi ép rész sincs rajta :( 1 hete járok bőrgyógyászhoz és még mindig borzalmasan néz ki.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 6.

Knori

2022. január 30.

Még csak tegnap fogyott el 2,5 hónap után és már hiányzik, de most várok, hátha akciós lesz valamikor mert nagyon drága. Ami legjobban hiányzik, az a citrusos, enyhe illata, ami reggelente szinte beköltözött az orromba. Néha hagyott egy kis ragacsos érzetet, de általában magától elmúlott, vagy ha nem, akkor a Skintegra Nectar mistemmel szépen szét tudtam oszlatni. Olyan a bőrömnek mint a kávé, felébreszt, felfrissít, üde, egységes lett tőle a bőröm, a pigmentfoltjaim szinte teljesen eltűntek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2022. január 30.

DushaX

2022. január 14.

Az eddigi legjobb C-vitamin amit valaha hasznaltam, igaz a high-end kategoriabol ez az elsö. Biztosan ujra fogon vsasarolni, hiszen nagyon effektiv, tenyleg azt hozza amit iger, mindezt szuper konnyu texturaval. Abszolut nem diszkomfort a viselse, pedig nem az egyeduli amit reggelente felkenek.
Föle meg jön nalam a vilagoskek Resist Antioxi, illetve a fenyvedö, nagyon jol mukodnek együtt!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 14.

Tvylvis

2021. szeptember 9.

Én is csatlakozom az előttem szólókhoz, kiváló szérum. Könnyedén eloszlatható, gyorsan beszívja a bőr, semmilyen kellemetlen réteget nem hagy maga után. Nem tudom megítélni, hogy önállóan mennyit tesz hozzá a bőröm jó állapotához, hiszen nem csak ezt a terméket használom. De bízom benne, hogy hosszútávon megéri. Nem olcsó, és másfél-két hónap alatt elfogy, de nagyon szeretem használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 9.

balkri

2021. május 21.

Ez a booster az, amit kerestem. Ragyogó egységes bőrkép, könnyen beszívódik, halványítja a pigmentfoltokat. A kiszereléssel is elégedett vagyok, igaz a pipettából könnyen kicseppen, így érdemes rá odafigyelni, hogy ne vesszen kárba. Úgy gondolom, hogy a mennyiség felvitelét is ki kell tapasztalni, mert ha kicsit többet teszek fel, akkor egy fokkal nehezebben szívódik fel, de 3-4 használat alatt rá lehet jönni a helyes mennyiség felvitelére. Bátran ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. május 21.

K.Betty1980

2021. március 1.

A legjobb c-vitaminos szérum amit próbáltam! Hamar beszívódik, reggel tisztítás után még a toner előtt használom, száraz bőrre. Az eredmény már az első használat után a wooooo kategória!!! Mások is észre vették a változást! 2,5 hónapig volt elég, nem tartottam hűtőben, nem lett semmi gond vele, azon kívűl, hogy sajnos elfogyott! Biztosan újra vásárolom, drága de megéri az árát, amit ígér azt hozza is!!!! 5+++

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 1.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Ferulic Acid, Propyl Gallate
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Ethoxydiglycol, Glycerin, Sodium Hyaluronate
Peptidek: Hexanoyl Dipeptide-3 Norleucine Acetate
Vitaminok: Ascorbic Acid, Tocopherol, Panthenol

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

A truthinaging szerint az ethoxydiglycol egy tiszta, színtelen folyadék, melyet elsősorban oldószerként használnak a kozmetikumokban. A hivatalos CosIng besorolás szerint még vízmegkötő és illatanyagként is használt. Penetrációt fokozó hatása van, vagyis segíti a hatóanyagok bőrbe jutását.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Egy viszonylag új peptid féle, ami állítólag képes a bőr természetes megújítási folyamatait újraaktiválni és ezáltal frissebb, üdébb bőrt eredményez. A gyártó állítása szerint hidratál, csökkenti a ráncokat, és általában szebbé teszi a bőrt. (forrás)

A rizskorpa kivonata. Bőrnyugtató és antioxidáns hatású összetevő.