Paula's Choice

Ár:   19400 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 19 400  Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: wishes, az összetevőket feltöltötte: NoraH, Módosítva: 2016. január 6.

Ár:   19400 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 19 400  Ft

Selymes, gyorsan felszívódó, korszerű technológiával készült bőrfeszesítő szérum, mely láthatóan javítja a finom vonalak, ráncok megjelenését és küzd a feszesség csökkenése ellen, főleg a száj és a szem környéki területeken.

• Hatásos öregedő bőr és ráncok esetén
  • Csökkenti a ráncokat, valamint serkenti a bőr kollagén és elasztin termelését
  • Célzott aminósav komplex-szel serkenti a sejtek anyagcseréjét
  • Airless dropperrel ellátott csomagolása pontos adagolást tesz lehetővé
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 19 400  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Podhorszkiniki

2020. január 5.

Itt az oldalon sikerült vennem. Niacinamid szerumkent használom 2 honapja, így tényleg nagyon jó. Nem lett kevesebb ráncom,de élettel telibbnek tűnik a borom és mintha a pirosság is halványabb lenne. Az ara viszont nagyon sok a tudásához képest.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 5.

BLia

2017. március 27.

Csatlakozom az utóbbi véleményekhez. Október óta használom, az égvilágon semmi hatása nincsen! Abszolút pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 27.

Morci

2017. március 14.

Nagyon mérges vagyok így utólag magamra, hogy megint bedőltem a marketing szövegnek, és megvettem ezt a brutálisan drága szérumot. A szemem köré használtam, de semmilyen feszesítő hatását nem vettem észre, még átmenetileg sem. Azután amikor betértem a Clinique-hez korrektort venni, ott szokás szerint feltette a csajszi a cuccot a szemem alá. Közben leteremtett, hogy miért nem használok a szemem köré valamit, iszonyatosan dehidratált a bőröm. Én meg azt hittem, agyvérzést kapok. :-) Egy húszezres szérum még egy kis hidratálásra sem képes. Ennyi pénzért már kaptam volna Lauderéknél is valamit, ami tényleg hatásos...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. március 14.

Agnyecko

2017. március 2.

Nagy reményekkel kezdtem használni 2017. január elején az amúgy akciósan is irreálisan drága szérumot, de nagyon csalódott vagyok, mert bár a ráncok eltüntetését nyilván nem vártam tőle, de némi halványítást igen, és még ennyi hatása sem volt. Ellenben időnként csíp is, ha felkenem. Alig várom, hogy kiürüljön végre, de jó hír, hogy úgy látom, egy kicsit profibb tonikozással és hidratálással (persze Korea vonalon) többre megyek apró ránc ügyben, de ez már egy másik véleményezés tárgya.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 2.

Makk Zsuzsó

2017. február 1.

Lassan a végénél járok, és nem mondanám, hogy meggyőzött. Szemkörnyékápolónak használom, főként a reggeli rutinban, mert hamar fölszívódik és lehet rá sminkelni. Valamelyest hidratál, de én különösebb hatást nem vettem észre. Biztos hosszú távon jó és hozzátesz a többi kence hatásához, de most az is biztos, hogy nem veszem újra. Még akciósan is őrült drága, ennyi pénzért pedig elvárok valami instant hatást is, amit ez egyáltalán nem nyújt.
Az antioxidáns szérumok is tökéletesen megfelelnek szemkörnyékre, azokban is bőven van hatóanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 1.

Hajni1980

2017. január 24.

Frissítés!
Szeptember eleje óta használom. Azt olvastam, hogy kb. 16 hétnek kell eltelnie, hogy valami látható változás legyen abőrön, bármit is kenünk rá. (Nem egy-két hét.)
Szóval én nem látom azt, hogy csökkentené a ráncokat, szarkalábakat. A szemem alá és az egyik szájzugra kenem (az egyik oldalon sokkal mélyebb, mint a másikon). Naponta 2x nem 1x, ahogyan rá van írva. Még mindig van belőle, úgyhogy ebből a szempontból kiadós, hiába nagyon drága (főleg, ha csak 1x kenném).
De mint az összes Paula termék ez is inkább szinten tartásra elég - szerintem. Lassítja a természetes öregedési folyamatot. De a már kialakult ráncokat, szarkalábakat nem tünteti el. Csodát nem kell tőle várni. De még mindig ezek a termékek a legjobbak a piacon.
Újraveszem? Nem hiszem, inkább kipróbálom a retinolos szérumát. Ha meg tudom győzni magamat, hogy megvegyem.
És vigyázat becsapós nagyon, mikor azt hiszed, hogy nincs benne, kifogyott, akkor tessék megerőszakolni a gombot. Még egy hétig jött belőle szérum, még jó hogy nem dobtam ki.

Megjött a kis drágaság! (szó szerint és átvitt értelemben is értve). Hú ez az adagoló valami szuper, ebből tényleg nem megy egy csepp sem kárba. Még csak 1 napja használom, majd később beszámolok a hatásáról. Azért lenne egy költői kérdésem. Az, hogy a levegőtől sikerül valóban a csomagolásnak távol tartania a kozmetikumot, de átlátszó az adagoló feje. Két réteg átlátszó műanyag veszi kerül, tehát a fénytől nincs elzárva. Nem tudom, hogy ez befolyásolja-e a későbbiekben a hatását. Én mindenesetre visszateszem a dobozába és azt bezárom a szekrénybe. Ennyi pénzért, nehogy tönkre menjen nekem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 24.

Frissítés!

Lapetite01

2016. április 11.

Régóta keresgettem már olyan szemkörnyék ápolót, ami tényleg, de tényleg hatásos. Azt hiszem, megtaláltam! Egyet már el is használtam, és a napokban érkezett meg a második. Könnyű, kellemes állag, szuper, praktikus kiszerelés. Pont annyit tudsz kinyomni a tubusból, amennyi szükséges! Hihetetlenül feltölti a szem körüli finom bőrt, ezért sokkal pihentebb, fiatalosabb lesz a tekintet. Sajnos az ára valóban nem pénztárcabarát, (napi kétszeri használat mellett három hónap alatt fogyott el) de mivel maximálisan elégedett vagyok vele, ezért rendeltem újra. Szívből ajánlom mindenkinek, aki szemkörüli finom ráncokkal bajlódik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 11.

Redpanda

2016. január 28.

Nagyon-nagyon vártam ezt a terméket, miután az amerikai honlapon láttam, hogy megjelent. Olvasgattam az ottani kommenteket is, mielőtt megrendeltem, mert hát nem olcsó mulatság, és elég merész dolgokat ígér. Kozmetikum, ami valóban halványítja a ráncokat? Meg újra indítja a kollagéntermelést, és regenerálja a sérült elasztinszálakat? Hányszor hallottuk már ezt! Viszont mivel Paula termékeiben és ígéreteiben megbízom, tudtam, hogy mindenképpen meg fogom venni, aztán meglátjuk. Most éppen kapóra jött a januári akció is, így nem haboztam, amikor elérhető lett a webshopban.

Alapvető problémám, ami leginkább zavar, az a szemem környéke. Mindig is használtam szemkörnyék ápolókat, kb 20 éves koromtól, de hát a dohányzás, kevés alvás, helytelen táplálkozás (nem vagyok egy fitnessz guru :D) azért nyomot hagytak. Egyébként is vékony, érzékeny, "törékeny" bőröm van, így a szemem környékén már van néhány mélyebb ránc is, igaz, csak akkor jelennek meg, ha nevetek, de akkor nagyon látszanak. Használok szemkrémet, szérumot, de mindig úgy éreztem, hogy ezek csak csücsülnek a bőröm felszínén, valamennyire hidratálnak, de a mélyebb rétegekben nem történik semmi. Na de mi is történt az elmúlt 2 hétben, amióta ezt a terméket használom? Napi kétszeri használat mellett a ráncaim halványodtak (de tényleg!), sőt, van olyan, ami már alig-alig látszik. A szemem környéke sokkal feszesebb és hidratáltabb, sokkal fiatalosabb. Bevallom, volt bennem némi egészséges szkepticizmus, amikor elkezdtem használni ezt a szérumot, de ez már a múlté. Van két nevető ránc a számnál is, azokra is kenem, de ott még nem látok látványos javulást. Mondjuk azok tényleg elég mélyek és rögzültek, akkor is megvannak, ha nem nevetek, szóval azt nem várom, hogy azokat eltüntesse. Azért kitartóan kenegetem őket is, hátha legalább halványodnak. De ha továbbra is "csak" a szemem környékén működik, én már akkor is boldog leszek. Összegezve a dolgot, a szérum nálam abszolút teljesítette, amit ígér. Arra még kíváncsi leszek, meddig tart ki a 15 ml. Erről jut eszembe, hogy a csomagolásáról még nem is áradoztam, pedig az is megérne egy külön kommentet, mert nagyon szép és praktikus, tényleg egyetlen cseppecske sem mehet veszendőbe.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. január 28.

Antioxidánsok: Pisum Sativum (Pea) Extract
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate, Bambusa Vulgaris Leaf/ Stem Extract
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol

Emulgeálószer, felületaktív anyag.