Paula's Choice

Ár:   14 400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   14 400 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 400 Ft

Ez a vízkönnyű formula véd a nap káros sugaraitól, megelőzi a korai bőröregedést, és hidratál anélkül, hogy bőröd átcsillogna.

• Hatásos pattanások, barna foltok, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ha kombinált vagy zsíros bőrtípusba tartozol, és gondot okoznak a bőröregedés jelei, a RESIST Youth-Extending Daily Fluid SPF 50 a Te fényvédőd! Speciális lotion formulájának és szabadalmaztatott technológiájának köszönhetően olyan könnyed, mint a víz, hihetetlenül súlytalan a bőrön, mégis széles spektrumú védelmet biztosít a napsugarakkal szemben, így segíti a bőr fiatalos és egészséges működését. Pihekönnyű, nem hagy zsíros érzetet, mégis selymessé teszi bőrödet. Normalizálja a pórusok méretét, és csillogásmentes megjelenést kölcsönöz.

A benne lévő, növényi alapú antioxidánsok védenek a környezeti károsodásokkal szemben, láthatóan halványítják a barna foltokat és serkentik a kollagéntermelést. Ideális sminkalap, nem szükséges mellette primert is használni.
Gyengéd formulája szuperül használható a szem körül is.

Ár: 14 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Paula's Choice Resist Youth-Extending Daily Fluid SPF50_Deluxe minta
Ár: 4000,-Ft/Megegyezés szerint , Eladó: Sunny23
Állapot: 1 x próbált, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel

renikathi

2020. július 30.

Nagyon szuper, könnyed állagú hidratáló, kimagasló fényvédő képességgel. Harmadik tubussal használom, abszolút bevált! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 30.

zsokence

2020. július 18.

Szuper kis termék. Én alapvetően elégedettebb vagyok vele, mint társával a Super-Light Wrinkle Defense-el. Sokkal hatékonyabb a Fluid formula a rohanós hétköznapok reggelein. Könnyen beszívódik, csak a pihe-puha érzet marad utána. És nem utolsó sorban az SPF ennél a terméknél 50, míg a másiknál csak 30! Újravevős!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 18.

mazsoletta

2020. július 1.

Gyorsan beszívódó, nagyon könnyed, folyékony formula. Jól teljesít, nem jönnek ki tőle a pigmentfoltjaim és nem okozott pattanásokat. Nekem nem lett tőle plusz zavaró réteg az arcomon és sminkelni is jól tudtam rá. Összességében a színezett párját mégis jobban kedvelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Sunny23

2020. június 25.

A hatásáról nem tudok írni, ezért gondolkodtam is, hogy írjak-e ide, de kíváncsi vagyok más is érzi-e ezt.? Nagyjából 20 percet bírtam ki úgy, hogy az arcomon van. Könnyen felszívódott, ezért örültem, hogy nem egy vastag ragacsos réteg marad az arcomon, mint sok fényvédős krémnél. A szilikont alapvetően kerülöm, mert nem bírja a bőröm, de gondoltam megpróbálom. Szóval, felkenést követő pár másodperc múlva kezdtem el érezni valami iszonyú erős pvc / gumi szagot. Először nem gondoltam, hogy ez a krém, hiszen mikor kibontottam nem éreztem semmit. De aztán biztos lettem benne, hogy ez a krém szaga. Reméltem, hogy elmúlik (és hogy működik majd, mert nagyon szeretnék egy jól működő fényvédő krémet :( ), de nem múlt e,l így le kellett mossam (egyrészt nem bírom ezt a szagot, másrészt a tudat, hogy ezt kentem magamra...). Deluxe mintám van belőle, mint írtam egy alkalomra használtam, tovább adnám, ha valaki kéri, mert elég drága volt ahhoz képest, hogy ne tudjam elhasználni. Ha ti is tapasztaltátok ezt, kérlek írjátok meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2020. június 25.

kataveronika

2020. május 23.

Kiváló termék. Még nem használom annyi ideje, hogy véleményezhetném a hosszú távú hatásait, de eddig teljesen elégedett vagyok. Nem hogy zsíros érzetet nem ad, de egyáltalán semmilyet sem - én ezt imádom! Eléggé folyékony a villámgyors felvitelhez és egy percen belül nyomtalanul felszívódik. Nekem nem csillog át soha - de hahó! A bőrzsírosodás legfőbb oka a táplálkozásban keresendő!! Nekem régebben kimondottan problémás; zsíros, pattanásos, ezer-mitesszeres bőröm volt (30-15 kg súlyfelesleggel). Mióta úgy táplálkozom, ahogy - 5 hónapja -, a szörnyű mitik és pattik elmúltak (a rendkívül magas androgén-hormon szintem elkenére!!!), a bőröregedés már látható jelei ellen pedig ütős rutinom van. Ez a krém pedig egy nagyon szeretni való darab abban. Naná, hogy bosszantóan drága, de megtartom, mert én mindent megkaptam tőle, amit vártam. Sőt, többet is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 23.

Csillag11223344

2020. május 16.

Sok remènyt fűztem ehhez a krèmhez, olyan hidratàlòt kerestem ami a bőröregedès megelőzèsèben is segìt illetve nagyobb fènyvèdelmet nyùjt.
A krèm szaga borzasztò, nemcsak èn èrzem hanem mindenki aki puszit ad.Illetve a bőröm alapvetően zsìros, na hàt ezzel a krèmmel dupla annyira zsìros a bőröm, kinèzetre mint egy diszkògömb, ùgy csillogok villogok, èrintkezèsre pedig full olajos a bőröm, èrzetre pedig mintha fulladozna a bőröm..
Annak jò akinek full szàraz a bőre mint a sivatag..
3 csillagot kap mert nem rossz krèm, csak èpp nem nekem valò

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 16.

Annak jò akinek full szàraz a bőre mint a sivatag..
3 csillagot kap mert nem rossz krèm, csak èpp nem nekem valò

kikolett

2020. május 14.

Kb. fél éve használom, egy olyan hidratálót kerestem, ami tartalmaz fényvédőt és tud segíteni valamennyire a ráncok megelőzésében is. Nagyon folyékony állagú, de könnyen kenhető és gyorsan beszívódik. Kicsit furcsa szaga van, ami a bőrön is érezhető. Nekem nem okozott irritációt a szemem körül. Nem hagy maga után semmilyen réteget, viszont a nap közepére kezdem érezni, hogy zsírosodik a bőröm, így ezen a téren nem segít.
Nálam pár hónap után elkezdett szétválni a tubus és az "adagoló", így már több krém jön ki az adagoló oldalán. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 14.

IIvikiII

2020. május 8.

Mintát rendeltem belőle. Nem rossz, de nem tetszik az a plusz réteg, amit hagy maga után, mintha nem szívódna be teljesen. Most a Cosrx Shield Fittel próbálkozom, az viszont picit húzza a bőröm :D Úgyhogy még az is lehet, hogy a végén visszatérek ehhez.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 8.

simpe_dora

2020. május 5.

Pár hónapja használom, eddig tökéletesen meg vagyok vele elégedve. Nem fénylik tőle az arcbőröm napközben illetve védi az arcom a leégéstől. Kicsit folyékonyabb az állaga, mint egy rendes krémnek, de nem zavaró, könnyen el lehet oszlatni.
Az ára szerintem is sok, de ilyen krémbe megéri befektetni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 5.

Az ára szerintem is sok, de ilyen krémbe megéri befektetni.

abicicaaa

2020. április 24.

Evek ota hasznalom, egyedul a reggeli rutinban. Igy tokeletesen hidratalja a kicsit zsirosabb boromet, nincs szuksegem ala semmire. Nap vegere atfenylik az arcom, de legalabb nem szarit, es nem is zsirosit tul. Pattanasokat sem okoz. Egyetlen dolog miatt valtanam le, szem korul eselytelen hasznalni. Egesz nap konnyezik tole es bevorosodik. Igy sajnos ezt a reszt ki kell hagynom, pedig azt is kene vedeni.
A masik az ara. Kisebb sokkot kaptam, hogy ennyivel felment az ara, amugy sem olcsosag, de igy aztan foleg nagy utanpotlas keresesben vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. április 24.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.