Paula's Choice

Ár:   13 400 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 400 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2020. január 8.

Ár:   13 400 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 400 Ft

Ez a vízkönnyű formula véd a nap káros sugaraitól, megelőzi a korai bőröregedést, és hidratál anélkül, hogy bőröd átcsillogna.

• Hatásos pattanások, barna foltok, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ha kombinált vagy zsíros bőrtípusba tartozol, és gondot okoznak a bőröregedés jelei, a RESIST Youth-Extending Daily Fluid SPF 50 a Te fényvédőd! Speciális lotion formulájának és szabadalmaztatott technológiájának köszönhetően olyan könnyed, mint a víz, hihetetlenül súlytalan a bőrön, mégis széles spektrumú védelmet biztosít a napsugarakkal szemben, így segíti a bőr fiatalos és egészséges működését. Pihekönnyű, nem hagy zsíros érzetet, mégis selymessé teszi bőrödet. Normalizálja a pórusok méretét, és csillogásmentes megjelenést kölcsönöz.

A benne lévő, növényi alapú antioxidánsok védenek a környezeti károsodásokkal szemben, láthatóan halványítják a barna foltokat és serkentik a kollagéntermelést. Ideális sminkalap, nem szükséges mellette primert is használni.
Gyengéd formulája szuperül használható a szem körül is.

Ár: 13 400 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
ironkinga

2020. január 29.

Imádom! Már több, mint egy éve minden egyes reggel ezt használom! Nagyon könnyű állagú, gyorsan "eltűnik" a bőrön, és lehet rá sminkelni! Napközben van hogy jobban csillog az arcom, de felitatom, engem ez nem zavar egyáltalán, mert imádja a bőröm! Nem tudnék ennél jobbat kívánni sem!:))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 29.

adra

2019. november 26.

Tyűha gyerekek, hát az SPF 30-as verzióját imádom, de ez.. Ez.. Felkenem és 2 óra múlva szivattyúzni lehetne literenként az olajat az arcomról, annyira zsírosít.. Borzalmas, nem nem nem, akinek hajlamos a bőre a zsírosodásra, messzire kerülje el !

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 26.

Petra1992

2019. november 24.

Par hete már hasznalom ezt a fenyvedot. Az állaga nagyon kellemes viszont a bőrömet nagyon irritálja. Kipirosodok tőle. :/ 5HA szérumot használok előtte és a fényvédőt ahogy felkenem egyből irritàlt lesz az arcom, kb 15-20 perc mire elmúlik :/ ez mitől lehet? Esténként a mandula olajos hámlasztót hasznàlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 24.

katalinmester13

2019. november 22.

Fél éve használom minden áldott reggel. Utánkenésben nem vagyok jó. Nem is tettem olyat. Napok kérdése, és elfogy. A tubus alakjából látom, mivel ahogy fogy a krém, úgy laposodik. Mint régen fémtubusos fogkrémek. Tetszik. Ahogy a csőrös adagolója is. A krém hófehér, nagyon folyékony, savanykás naptej illatú. Eleinte szokatlan volt nekem ez az illat, de már kifejezetten kedvelem. A bőröm imádja. Teljesen beszívja. Nem zsírosít, nagyon könnyű, puha tőle a bőröm. A bőrfény, amit ad, nagyon tetszik. Az ígéretek ellenére a pigmentfoltokat nem halványítja, és a szememet is csípi. Pedig kifejezetten emiatt vettem. A szem körül használhatósága miatt. A leírása túl szép, hogy igaz legyen. Mégis szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 22.

Uveggalamb

2019. október 24.

Egész nyáron ezt használtam az arcomra és nagyon szerettem. Tényleg vízszerű állaga van, nagyon folyékony, nem ragadós, hipp-hopp beszívódik és egyáltalán nem zsírosítja a bőrt (nem is szárítja) . Én hidratáló fölé használtam szinte kivétel nélkül a hétköznapokban, viszont nyaralásnál,mikor strandra mentünk akkor is tökéletesen bevált minden egyéb használata nélkül is. Nem irritál, nem okoz pattanásokat, nincs benne illatanyag, a férjem bőrére is szívesen rákentem, mert nem ül bele az arcszőrzetbe,nem hagy fehér réteget és szupermagas faktorszámú, ami most hogy babát várok kiemelten fontos volt nekem, hogy elkerüljem a hiperpigmentálódását a bőrömnek.Nálam bevált és nagyon megszerettem a PC termékeket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 24.

Nessy

2019. október 23.

Két hónapja 4 Paulás fényvédőt rendeltem, két tasakos és két deluxe mintát.
Ez a termék volt köztük az egyetlen kémiai fényvédő. Jobban szeretnék fizikait használni, de nyárra ez a tökéletes, ezt be kell látnom.
Tényleg semmilyen zavaró réteg nincs, nem ragacsos, extra csillogást sem vettem észre, folyékony állaga miatt könnyű eloszlatni.
Az összetételével még békét kell kötnöm, ezért a 4 csillag, de nyárra újraveszem a deluxe mintát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 23.

Két hónapja 4 Paulás fényvédőt rendeltem, két tasakos és két deluxe mintát.

HCHB11Cl11

2019. szeptember 27.

Könnyed, folyékonyabb (nem krémes) állag, könnyű eldolgozni, kellemes érzetű a bőrön. Nem csíp, nem irritál, nem könnyezik a szemem tőle. Én nagyon megszerettem, mert nincs fehér réteg, mint a nem színezett fizikai fényvédőknél, sőt, szinte semmilyen réteg nincs, talán egy minimális (amitől talán van egy kis fénylés), de nem zavaró. Drága, ami nehezíti a beszerzést... De nagyon jól teljesít, az én zsíros T-vonalamon is. Érdekes, hogy illatmentes, de van egy kis tipik naptej illata. Az külön tetszik, hogy a fizikai fényévődők beleülnek a tág pórusokba, a gyógyuló, sebes pattanásokba, száraz/hámló részekbe, de itt ez nincs.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 27.

lejlova

2019. szeptember 25.

Meglepő, hogy itt a KM-en nem áll túl jól a szénája, pedig... Először tasakos mintát próbáltam (két használatra elég), most pedig a deluxe-ot kenem kb egy hete. Eddig ez a fényvédő működik együtt legjobban a sminkkel nálam, késő délutánra kicsit befénylik az orrom, de kb ennyi. Az eddigi fényvédőim (koreai, NIOD, drogériás, patikai) mind összecsomósították az alapozómat, és marha ronda volt a fejem.
Szeretem az állagát, a pore filler dolog is mintha működne, pedig azt is parasztvakításnak szoktam venni :D
Drága, de ha ez így marad, akkor jön a teljes kiszerelés.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 25.

Drága, de ha ez így marad, akkor jön a teljes kiszerelés.

sssniki

2019. szeptember 5.

A legjobb fényvédő, amit valaha próbáltam! Ugyan nem harcolok még a "bőröregedés jeleivel" huszas éveim elején, viszont extra zsíros bőröm van, pigmentfoltokkal. Ez a fényvédő szuper könnyű és még az én undi bőrtípusom is pikk-pakk beszívja. Mintát vettem csak, de mindenképp megveszem teljes kiszerelésben! Végre egy olyan termék, amit szívesen kenek magamra. Fényvédőzni ugyanis mindennap kéne...

Az illata, amit páran említenek egy teljesen megszokott naptej illat. Ezt az illatot érezni kb minden drogériás fényvédőnél. Én már annyira megszoktam, hogy nem is figyelek fel rá.

Mindenképp ajánlom a zsírosabb bőrű tudatos bőrápolóknak, akik cruelty free terméket szeretnének használni :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. szeptember 5.

szamira

2019. július 16.

Elhasználtam már egy tubust, és úgy érzem, újravevős lesz. Semmi fényesedés, csillogás, azonnal beszívódik, tökéletesen lehet rá sminkelni. Sőt, smink fölé is rá lehet menni vele, ha később frissíteni kell, és az is szépen bemattul. És még pattanásokat sem okoz.
Ezeket eddig egyik általam használt fényvédő sem tudta hozni, csak ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Ezeket eddig egyik általam használt fényvédő sem tudta hozni, csak ez.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.