Best of Beauty 2019

Ár:   12800 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   60ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 12 500  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Szász-Benczúr, Módosítva: 2015. január 2.

Kiszerelés:   60ml
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 12 500  Ft

Ez a vízkönnyű formula véd a nap káros sugaraitól, megelőzi a korai bőröregedést, és hidratál anélkül, hogy bőröd átcsillogna.

• Hatásos pattanások, barna foltok, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ha kombinált vagy zsíros bőrtípusba tartozol, és gondot okoznak a bőröregedés jelei, a RESIST Youth-Extending Daily Fluid SPF 50 a Te fényvédőd! Speciális lotion formulájának és szabadalmaztatott technológiájának köszönhetően olyan könnyed, mint a víz, hihetetlenül súlytalan a bőrön, mégis széles spektrumú védelmet biztosít a napsugarakkal szemben, így segíti a bőr fiatalos és egészséges működését. Pihekönnyű, nem hagy zsíros érzetet, mégis selymessé teszi bőrödet. Normalizálja a pórusok méretét, és csillogásmentes megjelenést kölcsönöz.

A benne lévő, növényi alapú antioxidánsok védenek a környezeti károsodásokkal szemben, láthatóan halványítják a barna foltokat és serkentik a kollagéntermelést. Ideális sminkalap, nem szükséges mellette primert is használni.
Gyengéd formulája szuperül használható a szem körül is.

Ár: 12 500  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
abicicaaa

2019. június 25.

Nehany eve mar hu tarsam. Nem okoz pattanasokat, szepen beszivodik selymes erzest hagyva maga után. Nem hagy feher reteget, hisz kemiai fenyvedo.
Csak az utobbi idoben kezdtem beleasni magam a tudatosabb borapolasba, es megtette a hatasat a sok ijesztgetes, ami a kemiai fenyvedoket illeti.
Amig roaccutan kuran voltam, nem egyszer vorosodott be tole az arcom, egett, a szemem is konnyezett tole. Mindez csak a kura alatt történt.
Azt is eszrevettem az utobbi idoben, hogy szinte melegiti az arcomat ez a fenyvedo, kulonosen, mikor nap eri (a kemiai fenyvedok elnyelik a napsugarakat, ezaltal melegithet), es nagyon nem tetszik ez az erzes.
Probalkozni fogok fizikai fenyvedokkel, amint ez a tubus elfogy.
A roaccutan elmenyem miatt nem fogom lepontozni, mert egyebkent teszi a dolgat, es szebbnek erzem a boromet miota hasznalom, koszonhetoen a sok antioxidansnak, ami benne talalhato.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 25.

Probalkozni fogok fizikai fenyvedokkel, amint ez a tubus elfogy.

Aisa

2019. május 24.

Ideális sminkalap??? Nem, nem az. Nem értettem, hogy miért csillog a bőröm az utóbbi időben, pedig ugyanazokat a sminkcuccokat használom, míg rá nem jöttem, hogy a hidratálómat lecseréltem. A nyárra, napozáshoz jó lesz, remélem, el is használom, de sürgősen kell keresnem egy másik terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 24.

kremmed

2019. április 8.

Többször rendeltem mintát belőle, mert nagyon akartam, hogy működjön.. de egyszerűen annyira fényes és ragacsos lesz a bőröm tőle, hogy nem bírom elviselni egész nap. Sajnálom, hogy egyik Paulás fényvédő se működik nekem, pedig nagyon sok jót olvastam róluk, sok embernek működnek is. Annak örülök, hogy akármennyire is csábító volt, amikor volt rá 10% kedvezmény, csak mintákat rendeltem belőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Drazsi

2019. március 16.

A Calm után gondoltam kipróbálom ezt, mert annyira jó véleményeket olvastam róla. Nekem sajnos egyáltalán nem vált be. Borzalmasan fénylik tőle az egész arcom. Mikor felkenem, akkor kb olyan a bőröm mint egy tükör. Minden egyes négyzetmilliméteren fénylik. Ahogy telik a nap, ez csak egyre rosszabb lesz. Hiába van hűvösebb idő, pár óra után már tiszta zsír az egész fejem... Nem értem a dolgot, mert alapjáraton csak nyáron szokott ennyire zsírosodni az arcom. Nagyon sajnálom, hogy az én bőröm nem szereti. Már ott tartok, hogy a kezemet is ezzel kenem, csak fogyjon végre el. Kap 2 csillagot, mert se pattanást, se mitesszert, se egyéb irritációt nem okozot, de sajna ezt nem nekem találták ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 16.

Catyx

2019. február 28.

Nagyon jó, nem okoz pattanásokat, nem csillog át, nem fullasztó.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Nagyon jó, nem okoz pattanásokat, nem csillog át, nem fullasztó.

MaFa

2018. december 3.

Hamar beszívja a bőröm és nem zsírosodik tőle. Nem tömíti el a pórusokat, könnyű viselet. Nem hiszem, hogy újra fogom vásárolni, van ettől olcsóbb termék is, ami ugyan ezt nyújtja.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

ozeniki

2018. november 13.

Bár azt ígéri nem csillog át és nem fénylik tőle utána a bőr, de nálam ez nincs sajnos így. A sminkem is minimálisan csúszkál rajta és egész nap fényes a fejem.
Kicsit bánom, hogy elhamarkodottan ezt vettem meg teljes kiszerelésben, mert ellentétben vele, a fizikai "tesója" (a RESIST SUPER-LIGHT DAILY WRINKLE DEFENSE SPF30) -bár nagyon hihetetlen volt számomra - de valóban mattít! Sajnos abból csak mintát rendeltem.
Ezt szerintem elhasználom majd nyáron egy nyaralás alkalmával, (mert az állaga tetszik és szuper, hogy tele van antioxidánsokkal) de hétköznapokra megveszem a Wrinkle-t.
Pozitívum, hogy ellentétben a korábbi kémiai fényvédőimmel nem könnyezett be a szemem egy kicsit sem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 13.

dunaimano

2018. szeptember 1.

Nagyon egyszerű, könnyű állagú fényvédő krém, ami rajtam tökéletesen működik. Felkenés után 10-20 percet szoktam várni, a reggeli rutinom utolsó lépése. Nyárra az én bőröm nem igényelt mellé külön hidratálást. Utána használok primert, ha sminkelek is, bár most az utóbbi időben csak ritkán szoktam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 1.

Belyus

2018. augusztus 16.

Szuperkönnyű hidratáló, fél perc alatt beszívja a bőröm. Bár magas a faktorszáma, egyáltalán nem fénylij a bőröm tőle. Imádat 😊!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

momo

2018. augusztus 12.

Vártam pár hetet, mert magam sem akartam belátni, mennyire mellélőttem ezzel a termékkel. Egy lightos családi sétát sem bírt ki, piszkosul leégtem. Mindig nagyon odafigyelek a fényvédelemre, ezért is adtam ki több mint 11 ezer forintot ezért a rakás értelmetlen szilikonért :( Soha életemben nem volt ilyen pocsék fényvédőm. Már az első felkenésnél irritált, majd' kifolyt a szemem, a bőröm bepirosodott. Én ostoba meg vártam, vártam, hátha majd összeszokunk. Az egy dolog, hogy olyan fényes lettem tőle mint egy diszkógömb és úgy csípett, mintha domestos lenne, de még a naptól sem védett meg. Meg kellett volna vennem a kis kiszerelést, mielőtt beruházok a nagyra. Senkinek nem ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 12.

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.