Paula's Choice

Ár:   14 690 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 14 690 Ft-ért megnézem

A krémet feltöltötte: Szász-Benczúr, az összetevőket feltöltötte: Radam, Módosítva: 2022. május 26.

Ár:   14 690 Ft
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 14 690 Ft

Ez a vízkönnyű formula véd a nap káros sugaraitól, megelőzi a korai bőröregedést, és hidratál anélkül, hogy bőröd átcsillogna.

• Hatásos pattanások, barna foltok, tág pórusok, bőröregedés és ráncok esetén
  • Serkenti a kollagéntermelést
  • Használható a szem környékén is
  • 100%-ban illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelték

Ha kombinált vagy zsíros bőrtípusba tartozol, és gondot okoznak a bőröregedés jelei, a RESIST Youth-Extending Daily Fluid SPF 50 a Te fényvédőd! Speciális lotion formulájának és szabadalmaztatott technológiájának köszönhetően olyan könnyed, mint a víz, hihetetlenül súlytalan a bőrön, mégis széles spektrumú védelmet biztosít a napsugarakkal szemben, így segíti a bőr fiatalos és egészséges működését. Pihekönnyű, nem hagy zsíros érzetet, mégis selymessé teszi bőrödet. Normalizálja a pórusok méretét, és csillogásmentes megjelenést kölcsönöz.

A benne lévő, növényi alapú antioxidánsok védenek a környezeti károsodásokkal szemben, láthatóan halványítják a barna foltokat és serkentik a kollagéntermelést. Ideális sminkalap, nem szükséges mellette primert is használni.
Gyengéd formulája szuperül használható a szem körül is.

Ár: 14 690 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 13000 , Eladó: nooncsyka

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Eszter a panda

2022. június 16.

Nahát ezzel a krémmel jártam úgy, mint még egyikkel se az eddigi 31 évem alatt: érzékeny vagyok valamelyik összetevőjére. Felkenés után pár perccel tiszta vörös lesz a fejem, főleg a homlokomon és ég. Elmúlik egy idő után, de nyilván ez így nem normális. Majd elkenegetem a férjemre nyaraláson, neki nem okoz ilyet. Ezt leszámítva rendben lenne a krém, bár kicsit átzsírosodik a bőrön alatta. Az ára tipikus PC, ami nekem abszolút nem jó befektetés ezzel a pirosodással. A 30-asa nagyon jó, de nyárra szívesebben használok 50-eset.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. június 16.

hoembera

2022. június 4.

Deluxe mintát használtam el eddig belőle, végre, ez az eddigi egyetlen kémiai fényvédő, amit bír a bőröm és nem zsírosít. Hétköznapokra már bevált nekem a színezett tesója, de kerestem 50-est olyan napokra, amikor egész nap kinn vagyok a napon és újra lehet kenegetni. Az 50-es Clinique fizikai fényvédőjének az volt a hátránya, hogy fehéres réteget hagyott és eléggé csillogott, na meg ha az ember izzad, jobban lejön. Ennek a finishe nem olyan matt, mint a színezettnek, kicsit fényesebb, de abszolút elviselhető, smink nélkül is viseltem akár munkahelyen is amíg teszteltem. Az állaga elég folyós, de könnyen eloszlatható, kellemes érzés az arcon. Alá kentem a szokásos rutint, amiben van egy BHA folyadék, PC Calm Serum, TO Matrixyl szérum és egy Calm zsíros bőrre való hidratáló - nem kukacosodott, szépen beszívódott. Semmi irritációt vagy pattanást nem tapasztaltam. A napsugaraktól pedig jól megvédett, egész napos biciklizés során semmi bajom nem lett. Az pedig különösen jó, hogy van kis kiszerelés belőle, mert a nagy lehet, hogy nem fogyna el, mivel egész évben a 30-asat használom, úgyhogy valószínűleg a Deluxe méreteket fogom újraveszegetni nyáron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. június 4.

Vrnk

2022. április 29.

Sokat próbálkoztam a Paula's choice termékeivel,mivel sok jót lehet róluk hallani, nagyon szeretem a skinsmart oldalt is,de nekem sajnos a márka legtöbb terméke vagy semmit nem csinált vagy tovább rontotta a bőröm állapotát,de szerencsére van 1-2 termék amit szeret a bőröm, ez a fényvédő köztük van! Nagyon szuper az állaga, főleg nyáron,amikor hamar àtfénylik a bőröm, kellemes érzés a bőrön,nem hagy fehér réteget és jól véd a leégés ellen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

pankalany

2022. április 26.

Minden rendben lenne vele (jól beszívódik, nem hagy fehér réteget, nem fénylik tőle a fejem) ha nem marná szét a szememet. Imádom a PC termékeket, de ezzel sajnos nem tudok együtt élni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. április 26.

Monicapandaa

2022. április 25.

Eddigi 2. legjobb fényvédőm arcra. Nagyon tetszik a folyós állag. Először kis kiszerelésben vettem de azonnal megszerettem. Nekem az illata tipikus fényvédő illat amit pár percig érezni csak de addig sem zavaró. Nem hagy fehér foltot maga után jól beszívja a bőröm. Smink alá használom legtöbbször és nagyjából 2-3 óráig nem kell nézegetnem magam hogy fénylik e a fejem tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

AdeLeda

2022. április 25.

Eddig ez az abszolút favorit fényvédőm nyárra. Az állaga elég folyós, szépen terül, gyorsan be is szívódik, és nem fénylik tőle a bőröm. Egyáltalán nem naptejes az állaga, nem hagy filmes réteget a bőrön. Nm hagy fehér réteget sem és egyáltalán nem ragacsos. Szuperól lehet fölé sminkelni. Évek óta ehhez térek vissza, mert nálam semmi sem képes a nyomába lépni. Ráadásul nagyon sokáig elég, én simán kihúzok vele egy évet (márciustól novemberig).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 25.

Lilko95

2022. április 6.

Végre meglett a no.1! Az ára miatt nagyon sokáig gondolkoztam a megrendelésén, de abszolút megérte. Már megvan a 2. tubus is, de az 1. már hónapok óta kitart. Én csak arcra használom, nyakra és dekoltázsra nyáron egy olcsóbbal is megelégszem.
A bőröm kombinált, orron és állon néhány mitesszerrel és orr körüli zsírosodási hajlammal, de az arcom szélén szárazságra is hajlamos. A szárazságot ugyan nem orvosolja, de azt esti rutinban hidratáló termékekkel tudom kezelni. Alá Inkey list 15% vitamin C + EGF szokott kerülni, más nem, teljesen jól működnek, ha egy picit hagyom a C vitamint beszívódni, és nem nedves arcra kenem (akkor csak csúszkálnak egymással).
Az állaga folyós, de egyáltalán nem zsíros, nem is hasonlít naptejre, meg az érzés sem, amit maga után hagy. Még a párom is szereti nyáron, őt sem zavarja, mint egy "átlag" napvédő, és egyszer sem égett le, pedig nem igazán kerüli a napot. Kár, hogy nem lehet ilyen állaga a testre valóknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 6.

maggiess

2022. március 22.

A második tubust használom belőle, ez az első fényvédőm, ami valóban bevált. Kombinált bőröm van, tág pórusokkal, zsírosodásra hajlamos de ugyanakkor száraz részek is vannak, így nagyon nehéz megtalálnom a megfelelőt. Ez a krém minden problémámra megoldás eddig: magas fényvédelem, könnyű állag (engem egyáltalán nem zavar, hogy folyós, sőt!), könnyű eloszlatni, hidratál. Nincs naptej illata, érzetre sem olyan. Sminkelni is simán lehet rá, C vitamin szérum megy alá, fölé pedig jöhet az alapozó. Az árát eleinte sokalltam, de meglepően sokáig elég egy tubus, és tényleg nem találtam még alacsonyabb árkategóriában hasonló teljesítményű terméket.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 22.

munoom

2022. március 15.

kis kiszerelésben vettem meg, próbaként. jó volt az állaga, és jól is lehetett eloszlatni a bőrön. nem hagyott kifejezetten zsíros érzetet a bőrön, ellenben nagyon viszketett tőle a szemem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. március 15.

PAndi87

2022. március 8.

Első krémem amit teljesen el tudtam használni! :)
Sajnos mióta kiderült, hogy Malasseziám van nagyon lekorlátozódott a különbféle kencéim száma. De legalább már tudom mi volt a baj szinte az összes krémmel, amit eddig életemben használtam. Pontosabban nem a krémekkel volt a baj, hanem a bőrömmel.
Nagyon örülök, hogy megtaláltam ezt a terméket. Először mintát rendeltem belőle (15 ml-es kiszerelés), de egy heti használat után már tudtam, hogy újra fogom rendelni ha elfogy. Kb. 3 hónapig kitartott a minta, igaz téli időszakban teszteltem.
Az állaga nekem nagyon bejött, igaz folyik egy kicsit, de pont ez tetszik benne. Nagyon kevés elég belőle, és szépen el lehet dolgozni. Az illata nekem teljesen semleges. Reggeli arcápolási rutinom utolsó lépéseként kenem fel. Közvetlenül rá már az alapozó megy. Felesleges primert használom.
Nekem egyáltalán nem irritálja a bőröm és a szemem sem. És pattanásos sem lettem tőle, amiért nagy hála és köszönet! Aki hasonló problémával küzd, mint én, annak mindenképp ajánlani tudom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2022. március 8.

Első krémem amit teljesen el tudtam használni! :)

Antioxidánsok: Tocopherol, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Extract, Lycium Barbarum (Matrimony Vine) Fruit Extract, Diethylhexyl Syringylidenemalonate
Gyulladáscsökkentők: Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Sambucus Nigra (Elder) Fruit Extract, Avena Sativa (Oat) Bran Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Fekete bodzaként ismert. Hatásos antioxidáns, köszönhetően a természetes flavonoid összetételének. Gyulladáscsökkentő és immunerősítő hatása is van.

A zabkorpa kivonata. A kozmetikumokban bőrradírozó, térfogatszabályzó és felszívó anyagként használják. Paula Begoun szerint kiváló gyulladáscsökkentő és antioxidáns hatású összetevő. Kutatások kimutatták, hogy a helyi alkalmazása védi a bőrben található fibroblasztokat (a bőr kollagén- és elasztin-termelő sejtjeit) a szabad gyökök káros hatásaitól.

Hártya képző (film forming), zselésítő, emulzió stabilizáló segédanyag.