Paula's Choice Skin Balancing Daily Mattifying Lotion with SPF 15 and Antioxidants

Paula's Choice

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   60 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ancsi78, Módosítva: 2013. július 8.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Illat- és színezőanyag mentes, matt hatást biztosító, ultra-könnyű nappali hidratáló SPF 15 fényvédelemmel és hatékony antioxidánsokkal.

Trixi

2013. július 5.

Nem vagyok oda a fényvédős krémekért, csak muszájból használom őket, és csak nyáron, általában sikerül pár pattanásra szert is tennem a fényvédők miatt (előnyben részesítem a fényvédős púdereket). Ez a krém sem rosszabb a hasonló krémeknél, sőt, a viszonylag jók közé sorolom ebben a kategóriában. Legalább nem töményen fullasztó. Púder azért kell rá a mattításhoz.

Update: 3-as helyett felemelem 4-re, mivel az új termékre is annyit adtam, és kb. egyformák számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. július 5.

Yndre

2013. február 7.

Nekem nagy csalódás ez a krém, nagyon zsíros (fényvédős) érzetet hagy maga után, nekem semmit sem mattít és szinte egyáltalán nem hidratál. Az alapozó felette 1-2 óra elteltével teljesen átfényesedik. Szerencsére csak mintát rendeltem belőle, különben nagy pénzkidobás lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 7.

2013. február 1.

Néhány napig tudtam használni a mintát, ezalatt sajnos nem győzött meg. Mattítást nem tapasztaltam, sőt, inkább gyorsabb zsírosodást, a vízhiányos bőröm viszont nem kapott elég hidratálást belőle, szóval az eredmény az lett, hogy a szárazabb részeken látszik a szárazság, de van rajta egy fényes réteg. Paulával amúgy jók a tapasztalataim, de ez a krém nagyon nem jött be. (Kombinált, erősen vízhiányos, extra érzékeny a bőröm.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 1.

szaniblue

2012. december 16.

Már több mint egy hónapja használok Paula's Choice arcápolókat. Reggel ezeket használom: Skin Balancing arctisztító, Skin Balancing tonik, Resist Skin Brightening szérum, Skin Balancing fényvédős arckrém. Este: Skin Balancing arctisztító, Skin Balancing tonik, 2% BHA lotion, Resist Skin Brightening szérum.
Először is egy közös vélemény a termékekről :) :
Nem okozott irritációt egyik sem. Az arcomon néha voltak piros foltok ha valami olyat használtam amit nem bírt a bőröm, de amióta ezeket használom semmi problémám nincsen. A bőröm mindig puha és hidratált. A mitesszereim száma csökkent, újak nem alakultak ki. A meglévő pattanások gyorsan elmúltak. Még mindig van egy két pattim, de azok gyorsan elmúlnak és nem lesz heges a bőröm utána.
A krémről: Az összes arcápoló közül ez a kedvencem :) Nagyon jó krém! Kellemes, krémes állaga van és nagyon gyorsan -tényleg pillanatok alatt- beszívódik. Jól hidratál, fényvédős (eddig szinte az összes krémem fényvédő nélküli volt), kellemes az illata (nagyon enyhe krém illata van :) ). Jól lehet rá sminkelni. Szemkörnyékápolónak is ezt használom és már egyáltalán nem száraz a szemkörnyékem. 100szor jobb mint ez eddigi összes szemkörnyékápolóm. A karikák ellen pedig úgysem jó egyik sem. Nekem pl. már gyerekkoromban is karikás volt a szemem, inkább vettem egy jól fedő korrektort. :) Mattítani tényleg nem igazán mattít, de eddig egy krémem sem mattított, meg arra ott az alapozóm meg a púderem. :)

Update: Ez is elfogyott. Na jó, mondjuk egy pici van még benne, de azt már nem fogom elhasználni. Az elején nagyon szerettem, az állaga miatt. Mondjuk nem mattított már akkor sem, de hosszútávon zsírosította a bőrömet. Sokkal hamarabb átfényesedett az alapozó + púderem, mint előtte. Ráadásul valamitől (nem biztos, hogy pont tőle) gyulladt, fájó patti jött ki az arcomon, nem is egyszer :S (mielőtt ezeket használtam, soha nem volt ilyen) Mivel nem hiszem, hogy az arctisztítótól vagy a toniktól lenne, a szérumot pedig most is használom, csak ettől a krémtől lehetett vagy a BHA lotion-tol. Mivel nem biztos, hogy ettől a krémtől van, csak egy csillagot vonok le, azért mert nagyon zsírosít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. december 16.

Először is egy közös vélemény a termékekről :) :

Ancsi78

2012. március 8.

Nekem nem az igazi. Könnyűnek könnyű, de nekem kevés a hidratáló hatása, és engem egyáltalán nem mattít. Valószínűleg a fényvédő miatt hagy egy vékony zsíros réteget az arcomon. Ettől másnak még jó lehet, mert rajtam pl. a Bioderma Photoderm AKN Mat se matt egyáltalán, sőt! Az állaga tényleg nagyon jó, könnyű eloszlatni. De sajnos az összetevők se a legszebbek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. március 8.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopheryl Acetate, Superoxide Dismutase, Soybean Peroxidase
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Bisabolol
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Phospholipids, Butylene Glycol, Propylene Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate, Niacinamide

Szuper hatékony antioxidáns, aminek a különlegessége, hogy egy enzim, így a kollagén romboló szabad gyökök semlegesítésének folyamatában nem elhasználódik, mint a legtöbb "sima" antioxidáns, hanem csak katalizálja (vagyis elősegíti, gyorsítja) a folyamatot és hosszan aktív marad. A SOD-dal kapcsolatos kutatások azt mutatják, hogy hatékonyabb antioxidáns, mint (az egyébként szintén szuper antoxidáns) E vitamin, a zöld tea vagy a MAP nevű C-vitamin származék.

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.

Ceteareth-20 eo I eu I al 2 3