Paula's Choice

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 7 450  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2017. november 23.

Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 7 450  Ft

A Skin Balancing Oil-Absorbing Mask egyensúlyba hozza a kombinált és zsíros bőrt. Felszívja a felesleges olajat, de mégsem szárítja a bőrt. Mentes az olyan gyakori irritáló, a bőrt károsító összetevőktől, mint a mentol, borsmenta vagy alkohol. Az agyag segít a bőrt mélyen megtisztítani, a mitesszereket eltüntetni, míg a benne lévő gyulladácsökekntő összetevők nyugtatják a bőrt. Könnyen leöblíthető, a bőr sima, puha és matt lesz a használata után.

• Hatásos pattanások, tág pórusok és mitesszerek esetén
  • Felszívja a felesleges zsíradékot, segít a mitesszerek eltávolításában
  • Nyugtatja a bőrt
  • Csökkenti a tág pórusokat
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 7 450  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Lili28

2018. május 26.

Minden PC terméket imádok, ez a maszk sem kivétel.:) Nagyon megszerettem, azóta más agyagos maszkot nem is használok, ez az abszolút kedvenc.
10-15 percig szoktam magamon hagyni, hetente egyszer szoktam feltenni esténként.
Hamar megszárad, de könnyű lemosni és kellemes hűvős érzetet kelt. Engem egyáltalán nem csípett vagy irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

macsek79

2017. november 16.

4 mintát használtam el. Megszerettem, igaz drága, de megvettem a teljes kiszerelést is. Könnyű felkenni, jó az állaga, egyszerű lemosni, nem maszatol, tisztít, mattít, de a mitesszereket egyenlőre nem tüntette el (bár szerintem nem is létezik olyan termék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

grey

2017. október 18.

Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, kevesebb utána a mitesszer, nem szárít. Viszont én is azt tapasztaltam, hogy csíp, ég a bőröm, igazából míg le nem mosom. Ez ritka nálam, nem értem mitől lehet. Kár, mert a hatása tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

kalmaniki

2017. szeptember 17.

Nekem csalódás ez a maszk, pedig nagy izgalommal kentem fel, kíváncsi voltam egy ilyen drága maszk vajon mit tud. 2 db tasakos mintát próbáltam ki belőle. Érdekes, hogy 1 ilyen kis tasak alig volt elég az egész arcomra (pedig nincs nagy fejem vagy ilyesmi), az államra már alig jutott belőle, szóval vigyáznak, nehogy sok kerüljön az arcunkra a kipróbálás közben. Felkenés után csípte a bőrömet, egy idő után valamennyire enyhült a kellemetlen érzés, de nem múlt el. Úgy 40 percig volt rajtam a maszk, ezalatt megszáradt, de könnyen le tudtam mosni. A bőröm puha és matt lett egy kis ideig, de a pórusokkal, mitesszerekkel semmit se kezdett. Reggelre 2 pattanásom is lett és szinte biztos vagyok benne, hogy ennek a maszknak köszönhetően, mert semmi más újdonságot nem használtam. Szerintem nem éri meg az árát, ennél sokkal jobb pakolásokat lehet kapni töredék áron.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 17.

Dius89

2017. augusztus 15.

Teljes áron drágállottam, ezért nagyon megörültem, hogy lehet pici termékmintákat venni. 3 db-ot rendeltem, ami 6 alkalomra volt elég, úgy, hogy a T-zónában használtam csak. Az első 2 alkalom után elégedett voltam, mert tényleg néhány napig kevésbé volt zsíros az arcom, bár a pórusaim méretén nem változtatott, de a többi alkalommal már ez a hatás sem volt meg. Egyébként sűrű állagú, könnyű felvinni, a lemosás is egyszerű, csak kicsit csípett. Nagy reményeket fűztem hozzá, de nem veszem meg a teljes kiszerelést.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

creamchito

2017. június 6.

Nagyon elégedett vagyok ezzel a maszkkal. Nagyon jó az összetevője, ami látszik is a hatékonyságán. A pórusokat szépen kitisztítja, friss és üde lesz az arcbőr a használatát követően. Nyári melegben jó szolgálatot tesz a zsíros arcbőrnek. A pórusokat is összehúzza, valamint ideiglenesen, de szép matt lesz az arc. Továbbá a gyulladásokon is enyhít sokat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 6.

gabolda

2016. december 16.

Imádom a PC termékeket, így hát egyértelmű volt, hogy kipróbálom valamelyik maszkot is tőlük. Nem csalódtam, ez a legjobb maszk, amit eddig próbáltam. Gyönyörűen tisztítja a pórusokat, de nem szárít, könnyen lemosható. Tavaly decemberben rendeltem és még mindig van benne egy kevés, tehát elég sokáig elég. Egy év alatt látványosan kitisztult az arcom,sokkal sokkal kevesebb mitesszerem van, igazából már egész elenyésző. Árát bőven megéri.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 16.

Pilatesgirl

2016. szeptember 12.

Pilatesgirl vagyok, a pontozási formám pedig a következő: 1 csillagról indítok, mikor megrendelem a terméket, majd 4 hétig (~egy hónapig) tesztelve, minden héten emelem/csökkentem/meghagyom a csillagok számát, indoklást írva mellé.
Bár a csillagozásba nem számítom bele, de leírom a cégekről kapott tapasztalataimat is, emellett, már az elején adok egy csillagot, ha megfelelőnek tartom a termék designját. az első véleményt a termékről. Most is ezzel kezdeném:

Paulaschoice.com : (bemásolnám amit egy ugyancsak paula' choice termékhez írtam)
Az oldal igényes letisztult, a termékekről minden információt meg lehet találni, tanácsot adnak a használatához, felsorolják az összetevőket, leírják kinek ajánlott a termék. Lehetőség van (nem minden termékből, de úgy a feléből) mintát, deluxe mintát, a teljes kiszerelésű terméket (ez mindegyikből van) venni. A képek a termékekről ugyancsak letisztultak, igényesek. Minden bőrtípusnak gyártanak termékeket, különböző textúrákkal dolgoznak, így egy-egy bőrtípuson belül is meg lehet találni a nekünk legjobb terméket. Külön kiemelném a kedvenc részemet az oldalon, a chat ablakot. Itt segítséget, tanácsot lehet kérni a Paula's Choice ügyfélszolgálatától. Többször is kipróbáltam a funkciót, és teljes mértékben elégedett vagyok. Arra számítottam, megpróbálnak mindenre rábeszélni, rám erőltetik a legdrágább termékeket, de nem így történt. És ez tette ELŐSZÖR szimpatikussá a márkát. Több, erősebb termékhez ajánlották a mintát kipróbálásra, ha valami szerintük nem az én bőrtípusomnak megfelelő átirányítottak másikra, tanácsokat adtak, mivel tudom egy-egy központi termék hatását felturbózni. Összességében az
oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
Mivel csak mintát rendeltem, így azt véleményezném nem egy hónapra bontva, csupán két alkalomra. A minta szokásos, letéphető tetejű kis tasakban érkezett. Könnyű letépni a tasak tetejét, a krém egységes, jó textúrájú, megfelelő sűrűségű, jól kenhető, gyorsan szárad így vékony rétegben kenve kicsit azért sietni kell, de nem vészes. A választott szín, a kék illik a krém karakteréhet, feladatához, nekem a problémás bőrről három szín jut eszembe: Szürke, zöld, kék, így ez ezt is sugallja.
Összességében a design
5-ből 5

Design: Összességében ját a +1 csillag!

A termékről:
A terméket könnyű felkenni, mint írtam vékony rétegbe sietni kell kicsit, de nem vészes, de én bizony vékonyan kentem, mivel így a minta is elég két alkalomra, igaz nem biztos, hogy ugyanolyan hatással dolgozik. Hamar megkötött, nem csípet, csupán egész viselet alatt kellemesen bizsergetett a maszk. (+1) Könnyű langyos vízzel lemosni, a bőröm érezhetően tisztább, láthatóan matt (+1). A bőröm kevésbé piros (+1). Puhítani nem puhította a bőröm mint ahogy ígéri (-1), de nem is szárította. A mitesszereket nem tüntette el az orromról (-1)

Összességében 3 csillag, majd írok a második használatról is egy hét múlva.

Imádom, jól tisztít mélyen, mattít, beszerzek majd a teljes kiszerelésből is. Amit az első héten írtam tartotta, kevesebb a pattanásom. Nem is részletezem, adja ami nekem kell a BHA mellé

Összességében a 2. hét végére: 5 csillag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

oldal 5-ből 5

A termék design, ár:
Összességében a design
5-ből 5

Design: Összességében ját a +1 csillag!

A termékről:

Összességében 3 csillag, majd írok a második használatról is egy hét múlva.

Összességében a 2. hét végére: 5 csillag

Makk Zsuzsó

2015. november 11.

Felkenés után csípett, és szinte lüktetett alatta az arcom. Nagyon fura érzés volt, nem mondanám kellemesnek, de ennek ellenére nem volt piros utána az arcom, pedig arra számítottam. Nem szárította ki a bőröm, nem is húzódott utána, a pórusokat összébb is húzhatta volna, és az arctisztítás utáni piros foltokat sem vitte le olyan jól, mint a Himalaya Neem maszk. Azt nem szívesen cserélném le a hatása miatt, de annak nem ilyen jó az INCI-je, viszont azt meg nem nagyon tudom mire vélni, hogy ez a PC-maszk csíp.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 11.

heyitseszter

2015. augusztus 9.

Még keresem a tökéletes maszkot, ez már majdnem az. Nem irritál, szépen tisztít, mindent hoz, amit egy ilyen maszktól elvárnék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 9.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract, Colloidal Oatmeal, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Fehér fűzfa kivonata. Szalicin tartalma révén az aspirinhez hasonlóan gyulladáscsökkentő hatása van. További info itt.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0