Paula's Choice

Ár:   9 490 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Kiszerelés:   118 ml   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 9 490 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: szonia, Módosítva: 2020. április 14.

Ár:   9 490 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 9 490 Ft

A Skin Balancing Oil-Absorbing Mask egyensúlyba hozza a kombinált és zsíros bőrt. Felszívja a felesleges olajat, de mégsem szárítja a bőrt. Mentes az olyan gyakori irritáló, a bőrt károsító összetevőktől, mint a mentol, borsmenta vagy alkohol. Az agyag segít a bőrt mélyen megtisztítani, a mitesszereket eltüntetni, míg a benne lévő gyulladácsökekntő összetevők nyugtatják a bőrt. Könnyen leöblíthető, a bőr sima, puha és matt lesz a használata után.

• Hatásos pattanások, tág pórusok és mitesszerek esetén
  • Felszívja a felesleges zsíradékot, segít a mitesszerek eltávolításában
  • Nyugtatja a bőrt
  • Csökkenti a tág pórusokat
  • 100% illat- és színezékmentes

Ár: 9 490 Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
Ár: 6000 , Eladó: malnavirag
Állapot: Kb. 2-3x próbált, Helyszín: Nyíregyháza, fizetés: --

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

Vrnk

2022. április 29.

Nekem sajnos inkább szárította és marta a bőröm mintsem csökkentette volna a pórusaim. Lehet mentes az "irritáló" összetevőktől,de ennyire még a body shoppos agyagos pakolás sem bàntotta a bőröm, pedig abban aztán tényleg van illatanyag

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. április 29.

Macskasneni0

2022. január 25.

Imádom! Olyan jó puha és sima utána a bőröm, a mitesszereimre is hatásos. Hetente 1x-2x használom.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2022. január 25.

ahalasz

2022. január 23.

Szeretem mert segít, viszont az ára miatt lejön számomra egy csillag. Nem biztos, hogy újra fogom venni, lehet keresek egy olcsóbb opciót.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 23.

Bolgarka

2021. augusztus 29.

Sokan mondták, hogy ne vegyem meg ezt a maszkot, sokkal jobban megéri a kikeverős agyag. Hát én nem szeretek kotyvasztani, és ez is le volt árazva. :) Az első teljes méretű Paula's Choice termékem, de nem csalódtam. Engem egyáltalán nem csípett, pedig még a nagy szerelmem, a Salhouse tengeri sós, agyagos maszkja is csíp egy kicsit. Bár nagyon kevés mitesszerem van, de azokat, illetve a tágabb pórusaimat látványosan kiszipolyozta. Mikor megszáradt kis olajos pötyökként látszódtak a mitesszerek/pórusok. Teljesen jól, maradéktalanul le lehet mosni, ami nekem szintén nem szokott mindig sikerülni az agyagos maszkoknál. Nekem bevált (egyelőre) nem bántam meg a ráfordított pénzt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. augusztus 29.

Dorell

2020. július 1.

Szóval felkenéskor csípett a maszk, amire számítottam is mert olvastam a véleményeket és többen is írtátok.
Negyed órát volt fent a fejemen. Kicsit megijedtem, hogy a használata után még órákig éles piros vonalban látszott, hogy hol kentem fel a maszkot.
De!
Észrevettem, hogy megindultak kifelé a mitesszerek és olyanokat is könnyen ki tudtam nyomni amik már évek óta meg sem mozdultak.
Úgyhogy volt egy ijedtségi faktor meg egy elégedettségi faktor is a dologban.
Másnapra amúgy már egész rendben van a bőröm, nincs pirosság. Úgyhogy legközelebb csak a T vonalban kenek és csak 10 percre teszem fel.
Azt hozzá kell tennem, hogy rendkívül puha lett a pofim a használata után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

De!
Úgyhogy volt egy ijedtségi faktor meg egy elégedettségi faktor is a dologban.
Azt hozzá kell tennem, hogy rendkívül puha lett a pofim a használata után.

preka

2019. december 6.

WOW! szuper arcmaszk. nem huz, nem szarit, pont azt csinalja amit leirnak. Nagyobb esemenyek elott, ha az Ilcsi esemeny elottije tul drasztikus (azert azt vegyuk figyelembe, hogy nekem amellett, hogy pattanasos a borom, erzekeny is (hurra) ezert az esemeny elottit szigoruan 1 nappal hamarabb kene hasznalnom, mert konkretan felduzzasztja a borom) ezt hasznalom. alapozo utana porcelanbor hatast kelt. tenyleg nyugtato hatasu es extra sima lesz tole a borom. nagyon meg vagyok vele elegedve. nem kell belole sok sem. tuti ujraveszem, ha elfogy, mert csodaszer pattanasos borueknek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 6.

Blackxentric

2019. november 17.

Tasakos mintát használtam el belőle. Két alkalomra volt elég a 3 ml nekem. Szépen tisztítja a bőrt és matt lesz a használata után. Miközben fent volt elhangzott az a mondat, hogy "érzem ahogy rágja a bőröm". Mikor már megszáradt kellemetlen volt, ami teljesen természetes. Zsíros bőrre ajánlom, akárcsak a többi agyagos maszkot. Az egyetlen visszahúzó erő az a termék ára.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Lili28

2018. május 26.

Minden PC terméket imádok, ez a maszk sem kivétel.:) Nagyon megszerettem, azóta más agyagos maszkot nem is használok, ez az abszolút kedvenc.
10-15 percig szoktam magamon hagyni, hetente egyszer szoktam feltenni esténként.
Hamar megszárad, de könnyű lemosni és kellemes hűvős érzetet kelt. Engem egyáltalán nem csípett vagy irritált.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

macsek79

2017. november 16.

4 mintát használtam el. Megszerettem, igaz drága, de megvettem a teljes kiszerelést is. Könnyű felkenni, jó az állaga, egyszerű lemosni, nem maszatol, tisztít, mattít, de a mitesszereket egyenlőre nem tüntette el (bár szerintem nem is létezik olyan termék).

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 16.

grey

2017. október 18.

Nagyon szépen tisztítja a bőrömet, kevesebb utána a mitesszer, nem szárít. Viszont én is azt tapasztaltam, hogy csíp, ég a bőröm, igazából míg le nem mosom. Ez ritka nálam, nem értem mitől lehet. Kár, mert a hatása tetszik...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 18.

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Retinyl Palmitate
Gyulladáscsökkentők: Sea Whip Extract, Colloidal Oatmeal, Bisabolol, Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Glycerin, Colloidal Oatmeal, Phospholipids, Caprylyl Glycol, Butylene Glycol
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopheryl Acetate, Panthenol, Retinyl Palmitate

Kaolin 0 0

Bentonite 0 0

Fehér fűzfa kivonata. Szalicin tartalma révén az aspirinhez hasonlóan gyulladáscsökkentő hatása van. További info itt.

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Szarukorall kivonat, aminek gyulladáscsökkentő és antibakteriális tulajdonsága van. Segít csökkenteni a bőr vörösségét. Egy 2009-es IFSCC publinkáció szerint klinikai vizsgálatok eredményei azt mutatják, hogy a szarukorall kivonat helyileg alkalmazva a még alacsony koncentrációban is hatásosabb a bőr gyulladásánaka a kezelésében, mint a bisabolol.

Zabkása. A kozmetikumokban gyulladáscsökkentő, nyugtató összetevőként és hidratáló anyagként használt. A zabkásában lévő béta-glükán és keményítő védi a bőrt és hidratál, a fenoloknak és az E-vitaminnak pedig antioxidáns és gyulladáscsökkentő tulajdonsága van. Ideális összetevő az érzékeny, száraz, rozaceás bőrre.

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.