Paula's Choice

Ár:   13600 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 600  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: im, Módosítva: 2020. április 14.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 600  Ft

• Hatásos öregedő bőr, ráncok, pattanások, mitesszerek és tág pórusok esetén
  • Kisebbnek láttatja a pórusokat, kisimítja a bőrt
  • Megvédi a bőrt a környezet káros hatásaitól
  • Antioxidánsok és sejtkommunikáló összetevők segítik a bőr egészséges működését
  • Használható a szem környékén is
  • 100% illat- és színezékmentes
  • Állatokon nem tesztelt

Ár: 13 600  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat

Blackxentric

2019. november 13.

Egy tasakos minta után írom a véleményem. Négy alkalomra volt elég nekem az 1 ml, ami azt jelenti, hogy kevés kell belőle. Mikor kibontottam azt hittem romlott, nagyon furcsa állaga és színe van. Azért csak felkentem. Hihetetlenül puha és selymes volt a bőröm utána. Nagy érdemi változást nem tapasztaltam tőle, de ez betudható annak is, hogy a mindennapi rutinom részét képezik az antioxidáns illetve retinoid tartalmú termékek. Úgy érzem hosszú távon is jól működne rajtam ez a szérum. Egyelőre nem veszem meg nagyobb kiszerelésben, de nem felejtkezem meg róla.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Gerireni

2019. november 11.

Nagyon szeretem! Lassan elfogy az első tubussal,de újra rendelem! A kozmetikusom megkérdezte,mitől ilyen szép,egységes a bőröm? Mondtam: ettől! Bár az összes PC terméket imádom!! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

senskin

2019. október 8.

Nagyon nagyon jó szérum! Nem zsíros, nem irritál. Nagyon jól kombinálható más krémmel, mist el. Nekem bevált.Ragyogóbb az arcom, mint valaha. Mindig 25 nek néznek pedig lassan 40 felé járok. :)
Tipp: Utoljára kenem fel, az alapozó alá közvetlen, hát sokkal jobban működik a make up! Szebb hatás! Jobb, mint egy primer! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 8.

Kremcica

2019. március 13.

5 db tasakos minta után (amit megfeleztem, így 10 alkalommal tudtam használni) írok. A szaga, színe, állaga fura. Én is azt hittem romlott termékeket kaptam, de mikor mindegyik ilyen volt és itt is írtátok hogy ez bizony ilyen akkor megnyugodtam. Már-már zavaróan szilikonos állagú és némileg hidratál felkenéskor. Ami viszont szemel látható, hogy mintha 12 órát aludtam volna utána. Simább és élénkebb a bőröm. A benne lévő retinol nem kezdte ki a bőrömet, sőt volt hogy elfeledkeztem hogy egy termékemben glikolsav van és arra kentem rá de még azzal sem volt baj. Tetszik a hatása, de a szilikonossága zavar és nem érzem nélkülözhetetlenennek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 13.

zs001

2018. november 16.

Deluxe kiszerelésben vettem, próbának. Meglepően sokáig elég ez kis kiszerelés is. Viszont sajnos én csalódtam kicsit mert semmi extrát nem éreztem a használatakor. Tömény szilikon az egész...És valahogy emiatt én nem tudom elhinni hogy erre van szüksége a bőrömnek. Használata után szupersima érzetű a bőr, de ugyanakkor nekem fullasztó érzetet is ad. Nem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 16.

zsofiab

2018. augusztus 13.

Egy deluxe méretet használtam el eddig, nekem nagyon tetszett. Nem találkoztam még ilyen textúrájú szérummal, egy primerhez tudnám hasonlítani, könnyen fel lehet kenni és nagyon hamar beszívódik, és nagyon selymes lesz tőle az arcom, ez is ilyen primer hatás-féle. Icipicit fura szaga van, de nem mondanám kellemetlennek. Lehet, hogy majd meg fogom venni belőle a normál kiszerelést is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 13.

nkltt

2018. július 10.

Mintát próbáltam ki belőle, de az is nagyon sokaig elég volt. Nekem kifejezetten tetszik ez a zselés állag, tényleg keveset kell belőle használni. Tervezem hogy teljes méretben is beszerzem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 10.

Lorna

2018. június 7.

Mintám volt. A többi Paulás antioxidáns szérum is szilikonos állagú, ami kezdetben fura, később szerintem szokható. Én régen még kedveltem is, hogy hűűdeselymes!, de ez viszont valahogy furán darabos, és a szaga is olyan amit inkább nem szeretnék nagy kiszerelésben tesztelni. Hatására nem csinált semmi rosszat, hosszútávon gondolom a retinol is jó hatással lenne, de ha már Pauláék úgyis előrukkolnak huszonmillió új krémmel évente, és textúrával, mondva, hogy mindenki találja meg a neki valót (biztos nincs benne semmi PR, hogy újdonság ereje, meg hasonlók, kacsintás, kacsintás). akkor már kihasználom ezt a tényt és nem ezt a zöldet, hanem a pirosat próbálom meg nagyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 7.

bugeyes

2018. február 20.

Szeretem ezt a szérumot, a termékcsalád többi tagjával együtt használom jelenleg. Tetszik az állaga is, és tényleg szebb az arcbőröm, ez már közvetlenül a használata után is látszik. Általában este használom, reggelre tényleg kisimultabb és egyszerűen szép a bőröm. A pórusok méretével azonban nem tud sajnos mit kezdeni. Mivel egyébként korpás szeborreám van felszíni vízhiánnyal, legközelebb a kimondottan erre való termékeket fogom kipróbálni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 20.

hanni

2018. február 8.

Érzékelhető javulás, tényleg simább a bőröm, de azért a nagy csodatétel és a "babapopsi" hatás elmaradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 8.

Antioxidánsok: Retinyl Palmitate, Retinol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Haematococcus Pluvialis (Algae) Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Ginkgo Biloba Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Gyulladáscsökkentők: Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Betula Alba (Birch) Bark Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Retinyl Palmitate, Retinol, Tocopheryl Acetate, Tetrahexyldecyl Ascorbate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.

Részletes információ a retinolokról a smartskincare-en.

Retinol a I v

A Haematococcus Pluvialis nevű édesvízi algaféle kivonata, mely nagy arányban tartalmaz erős antioxidáns hatású asztaxantint.

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.