Paula's Choice

Ár:   10 500 Ft   Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Trixi, az összetevőket feltöltötte: Lino, Módosítva: 2016. június 28.

Ár:   10 500 Ft
Kategória:   Pakolások, Hámlasztók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Villango

2016. szeptember 8.

elvagyok vele, bár az 1% nekem nagyon kevés, fel kellett turbóznom itthoni tiszta bha-val...de így jó lesz. :)
nálam kb ugyanúgy működik mint a többi ilyen, elég könnyen beszívódik, pl sokkal jobban mint az extra strenght (vagy mi) változat.
Még újra is venném ha nem 1%-os lenne.......lehet kipróbálom a 2%-os gél tesóját.

Nikimanó, nem azért szólták le mert ők mást forgalmaznak? Az esetek 99%-ban ezért szoktak szidni termékeket. Ez egy nemcsak hogy jó márka, de a szalonmárkákhoz képest még olcsó is (már amilyen hasonló hatékonyságú lehet).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

bogibooo

2015. november 15.

Szerencse, hogy csak mintát rendeltem belőle, és hogy csak az 1%-os BHA ból.... Rozáceás bőrömet semmi nem irritálta mostanában ennél jobban, pedig az előírás szerint használtam. NAgyon csípett, és kivörösödtem tőle. Tulajdonképpen két hétig, ha az arcomat megdörzsöltem, vagy leitattam(!) róla a vizet arctisztítás után, egyből kivörösödtem és csak a 10-es schüssler krém nyugtatta meg nagyjából. Bár két hét múlva szebb lett a bőröm, nem tudom eldönteni, hogy ennek köszönhető, vagy az által okozott irritáció csökkentésére magamra kent termékeknek.... nagyon jóindulattal két csillag

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 15.

miri77

2015. április 5.

Mivel kezdő vagyok a hámlasztók terén, nem mertem bevállalni a 2%-osat, így először erre az 1%-osra ruháztam be. Azt tudtam, ha hámlasztó, akkor Paula's Choice és semmi más :) . 5 mintát rendeltem, 2-3 naponta használom esténként. Egy tasak minta egy heti adagot simán lefed, úgyhogy az elején érdemesebb ezekkel próbálkozni.
Nekem tetszik ez a géles formula, nem megy kárba egy csepp sem belőle ezáltal. Majdnem egy hónapnyi használat után elmondhatom, hogy javult a bőröm állapota, nem is igazán jött új mitesszer, viszont a meglévőkkel nem igazán tudott mit kezdeni sajnos, sőt a pórusaim mérete sem változott. Bevallom kicsit többet váram ennél. Mindenesetre nem bántja a bőrömet, semmi irritációt nem tapasztaltam. Majd idővel ki fogom próbálni az 2%-osat is, de így tavasszal maradok a gyengébbik változatnál, szintentartásnak megfelel :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 5.

mrsgrob

2015. február 19.

Első kémiai hámlasztóm, nagyon elégedett vagyok vele. Napi egyszeri használat mellett a bőröm sokkal fiatalosabb, üdébb. Kombinált bőröm van, az orromon és néha az államon miteszerekkel. Pár napos használat után a fekete pötyik eltüntek és egy hónap után használat után láthatóan nem is termelődnek újra.

Update: naponta egyszer, este használom, férjem szintúgy. Nálam is javulást hozott, de a férjemnél (akinek főleg az orra volt nagyon miteszeres) egészen látványos volt már egy hét használat után. Mindketten használjuk minden este, két-két pumpányi mindkettőnknek elég alkalmanként, így picit pont három hónapig volt elég és persze újra vettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 19.

Audrey80

2015. február 13.

A folyadék nem vált be, ez a géles formula jobban tetszik. Nagyon szárít. Kis tisztulás látható, mitesszerek ellen vettem. Update később.
Update: nagyon jó, megint vettem 5-5 mintát. A végén már csak T-vonalban kentem fel minden nap, így nagyon sokáig elég volt. Zárható dobozkába tettem (kis Tupper) így nem változott az állaga és egy hétig is elég volt egy tasak, utána meg szünetet tartottam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 13.

umpalumpa

2015. január 29.

A 2%-os után ezt jóval gyengédebbnek érzem. T-zónára kentem és az állvonalamra. Gondoltam télire elég lesz. Uff, hát nem is tudom. a pórusaim szebbek, de amúgy nem tudom mit kéne még látnom. Az orcáimra ez is kevés. Legalább nem irritált :)
Még mindig jobban bejönnek a retinonolos kencék. Talán azoknál kéne maradnom...

Friss: agyatokra megyek, de próbálkozom. Most krémes változatot rendeltem, mert ez, ha túl sokat simítgatom az arcomon legurul róla, összekukacosodik. amíg van belőle elkenem, várok kicsit és fölé kenek valami hidratálót is. úgy jobb a helyzet.

Még egy nem túl hízelgő frissítés: csak mintácskákat használtam, de utáltam, h ahol kinyitottam, ott mindig összeállt, beszáradt zselédarabot kellett előbb leszedni, aztán nyomhattam ki a "rendes" anyagot. Akinek teljes kiszerelése van szintén találkozott ezzel a problémával? Ja, és sztem körömlakklemosó szaga van :P

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 29.

Még mindig jobban bejönnek a retinonolos kencék. Talán azoknál kéne maradnom...

Csillagpor123

2015. január 10.

Lassan két hónapja használom. Az ilyen jellegű termékeknél legalább ennyit várok a véleményezéssel. Nem is értem azokat akik egy hét után már lelkesen írnak véleményt holott még nem tapasztaltak hosszú távú hatást.

Ez a termék szépen rendbe hozza a bőr felszínemet, pihe puha bőröm lesz utána. Viszont amiért le kell sajnos pontozzam az az , hogy másnap sokszor érzékeny a bőröm utána és nagyon száraznak érzem. Pedig használok hozzá krémet olajat. Ha nem egy közel tíz ezer forintos termékről lenne szó nem vonnék le pontot, de így vannak elvárásaim rendesen. Így olyan 2-3 naponta használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 10.

S.Merci

2014. november 20.

A tini húgomnak vásároltam, akinek száraz és nagyon miteszeres a bőre. Sajnos néha be is gyullad egy kettő. Mindenképpen 1%-os BHA hámlasztót szerettem volna neki, mert elég érzékeny a bőre. Azért esett a gél állagúra a választáson, mert ő (állítólag) nem bírja elviselni azt a "krémes" érzetet a bőrén. Bár nem tüntette teljesen el a miteszereket, de kevesebb lett, és a meglévők is összementek. Összességében egységesebb lett a bőre felszíne. Szerencsére semmi irritációt nem okozott. Azért gyanítom hogy, egy kicsit hanyagul használja, de azt mondom, hogy ez a termék "csak" egy erős 4-es. Még mindig előfordulnak kis gyulladások (igaz ritkábban), és még a miteszerekkel is lesz dolga.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 20.

magnes

2014. június 27.

Azt, hogy mérföldekkel szebb a bőröm, mint PC termékek előtt, alapvetően a kémiai hámlasztásnak tudom be. A 2 %-os nekem sok volt, szárított, de ez az 1%-os tökéletes. Minden este használom, szép sima a bőröm, a sűrűn megjelenő pattanásaim gyakorlatilag megszűntek. Heti egyszer használok 8 %-os AHA-t is. Hatos. (Ja, próbáltam a folyadék változatot, az sztem nagyon gazdaságtalan és nem éreztem, hogy hatásosabb lenne, a lotion meg sok volt.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 27.

Xéni

2014. április 4.

Rengeteget hezitaltam, hogy kell-e nekem a kemia hamlasztas, vagy sem, es ha igen, akkor melyik es milyen...
Azt gyorsan kitalaltam, hogy BHA szimpibb, mivel eleg erzekeny a borom, es hogy nehgoy vmi vad hibaba essek 1%-kal inditottam. Par hete hasznalom mar, napi egyszer, estenkent. Nem csip, nem irrital, es bar nem mondom, hogy egy uj arc nez vissza a tukorbol, de latom a pozitiv hatasat. Puha a borom, es reggelre a pirossag is szepen lehuzodik. Azt hogy mennyire tisztabb a borom, azt nem nagyon latom, es tovabbra is hasznalok nagyon lagy borradirt, heti egyszer. Ha eddig nem artott, tovabbra is kell! Szoval eddig jo, es kivancsi vagyok lesz-e meg hova-tovabb, es valoszinuleg a kovetkezo vasarlasnal mar fellepek 2%-ra. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 4.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Salicylic Acid, Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Epilobium Angustifolium Flower/Leaf/Stem Extract, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Portulaca Oleracea (Green Purslane) Extract, Bisabolol
Hidratálók: Butylene Glycol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Yukon folyó környékéről származó gyógynövénynek, a füzikének a kivonata, ami Paula Begoun szerint kiváló antibakteriális, antioxidáns és irritáció ellen védő alkotóelem, noha hivatalosan csak "bőrápolónak" nevezik.