Best of Beauty 2019

Ár:   13200 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online a Skinsmart.hu-n 13 200  Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: apolka, Módosítva: 2016. szeptember 16.

Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Bőröregedés
Vedd meg online: Skinsmart.hu, 13 200  Ft

Kimagasló antioxidáns tartalmú szérum a száraz bőrre.  100%-ban illat és színezék mentes. Antioxidánsokat, sejt-jelző anyagokat, növényi olajokat és gyulladáscsökkentő összetevőket tartalmaz, melyek a bőrt egészségessé, fiatalossá és ragyogóvá teszik.

Ár: 13 200  Ft , Eladó: Skinsmart.hu
Fizetés: bankkártya, utánvétel, banki előreutalás, Szállítás:MPL futárszolgálat
vadvirag919

2019. február 21.

Update: 6 hónapja ugyanazt az 5 ml-s minit nyúzom (sztem újratöltődik vagy nem tudom, de nem akar elfogyni... :D), és most történt először, hogy elégedetlen vagyok vele. Nappalra smink alá akartam feltenni, a fényvédőmmel még jól is működött, de amikor sminkelni akartam rá, beütött a krach. Undorító módon megcsúsztak a rétegek, foltos és egyenetlen lett a végeredmény.
Nem akarok csillagot levonni, mert amúgy nagyon szépen teszi a dolgát, csak halkan jegyzem meg, hogy sminkelni nemigen lehet rá. :( Ami mondjuk ennyi szilikonnal és ilyen áron azért elvárható lenne. Szerintem.

Deluxe kiszerelés van meg, imádom a kis szilikonos olajos állagát. Meglepően jól teljesít, és allergiás reakciót sem okozott. Alkalmi jelleggel használom, ha valami szétbarmolja az arcomat, akkor jöhet ez és másnapra voila! Az a pici 5 ml(?) meglepően sokáig elég. A teljes kiszereléstől az ára miatt kissé ódzkodom egyelőre...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 21.

lovrekszava

2019. január 27.

Nagyon szaraz es gyurott tud lenni a borom telen, foleg vizsgaidoszakban. Igy hat az itt olvasott pozitiv velemenyek es a skinsmartos ajanlok utan megrendeltem deluxe mintaban (a c vitaminos resist parjaval egyutt, mert nem tudtam donteni). Mar az elso hasznalat utan nagyon jol esett a boromnek. A deluxe kiszereles 1 honapig eleg volt ugy, hogy estenkent vastagon kentem magamra. Csak az elso par alkalommal latvanyos a javulas, utana szinten tartja azt a selymes, puha es hidratalt bort. A szemem ala is hasznaltam boven es minden gyurodest kisimitott. A masik c vitaminos parja ehhez kepest semmit sem csinalt ( vagy nem volt ilyen latvanyos), igy ezt fogom megrendelni teljes kiszerelesben.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 27.

Panda90

2018. május 16.

Gondoltam kipróbálom és rendeltem mintát belőle. Érdekes az állaga, korábban nem használtam még ilyet, de nagyon elégedett vagyok vele. A bőröm imádta és nem okozott semmilyen irritációt. Megrendelem a normál kiszerelésben is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 16.

scorpionqueen

2018. március 1.

Sajnos nagyon-nagyon elbaltáztam a bőröm néhány TO termékkel, és mint a béka, akit hideg vízben tettek fel főni, nekem is nagyon későn esett le, hogy milyen rossz állapotban van a bőröm. Nem egyszerre, nagy gondok jelentkeztek, hanem szépen fokozatosan épült le, mivel nem kapott elegendő hidratálást, meg kb. semmit sem úgy két hónapig. Igazából akkor vettem észre, amikor először bekentem az arcom ezzel a szérummal. Egyszer rendeltem Paulától egy nagyobb csomagot, a számomra taszító PR-ja miatt nem favorizálom a brandet, de kíváncsi voltam. Ez még abból a rendelésből maradt meg, gondoltam, akkor adok neki egy esélyt, tényleg olyan nyomorultul nézett már ki a bőröm, mintha életemben nem foglalkoztam volna vele. A döbbenettől leesett az állam, hogy már 10 perc alatt mit tett. Az állaga fura volt, nem igazán szoktam ilyen tömény szilikonos termékeket használni, nem voltam hozzászokva, azt hittem, másnap reggel moshatom le úgy, ahogy van, mert képtelen lesz beszívódni. Legnagyobb döbbenetemre percek alatt maradéktalanul benyelte a bőröm, pedig elég nagyvonalúan adagoltam. Nyilván a szilikonoknak nagyon gyors, látványos hatása van, illúzióim nem voltak, ezért hagytam, hogy dolgozzon egy hónapig, bizonyítson kicsit többet. A bőröm egyre csak szebb és szebb, egyre mélyebben hidratált, rugalmasabb, puhább, komfortosabb lett, szinte napról napra látszódott, hogy tér magához szerencsétlen. 1 hónap alatt teljesen helyrehozta a károkat, kifejezetten szép, tiszta most a bőröm, nagyon-nagyon megszerettem ezt a kis szérumot. Az állagát is megszerettem, mert tudom, hogy hiába nehéz, tömény szilikonos érzetű, de imádja a bőröm és semmi gondot nem fog okozni, könnyen beszívódik. Szemkörnyékemre is kenem, az a terület is nagyon szereti. Ami miatt külön hálás vagyok, hogy segített mérsékelni a homlokomon a zsírosodást, már teljesen ki voltam akadva előtte, mert tényleg olyan súlyos volt, amivel még sosem találkoztam életem folyamán.
Csomagolás: csőrös tubus egyszerű, tekerős kupakkal. Ha pumpás lenne, pontosabban lehetne adagolni, de ezzel sincs semmi gond, leszámítva, hogy utálom, amikor a fürdőszobában tubusok fekszenek szanaszét, mert nem lehet őket állítani és emiatt kicsit olyan kuplerájnak néz ki a polc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 1.

fvikus

2017. szeptember 22.

Életem első széruma. Kb. 3 hónapja használom, és mostanra az esti rutinom elengedhetetlen része lett. Hogy egész pontos legyek, kétnaponta használom az esti hidratáló előtt. Rosaceás bőröm imádja! 4-5 cseppet teszek az arcomra és gyorsan be is szívódik. Meggyőződésem, hogy nagy szerepe van a bőröm jelenlegi állapotában (nagyjából visszahúzódott a pirosság és az egyenetlenség is múlik).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 22.

Darancsa

2017. április 17.

Termékmintát használtam el belőle, az én bőrömnek nagyon jó volt! Szilikonos, olajos állag, de nagyon hamar beszívódik, és szinte azonnal puha és hidratált lett tőle az arcom.
Éjszakára használtam hámlasztó után, reggelre az arcom nagyon szépen feltöltötte, puha, sima és ragyogó lett tőle! Szerintem tökéletes szérum.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 17.

danzsu

2017. február 7.

Egy delux minta elhasználása után az a véleményem,hogy szerettem! :)) Kicsit döbbenetes érzés volt mindig azt a szilikonos mázat az arcomra kenni,de hatásos volt. Nagyon hamar beszívta a bőröm, általában a c-vitaminos szérumom után használtam.A száraz bőrömre tökéletes,allergiás reakciót nem okozott.Jót tett úgy látom, + sokáig elég volt a minta. A nagy kiszerelésen viszont még gondolkodom,mert nem csak a ráncaim halványodnak általa,hanem a pénztárcám is vékonyodik rendesen.... ; ) De ez a termék értékéből nem von le.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 7.

kitticat

2017. január 16.

Nem rossz, bár kizárólag télen használható számomra, mivel elég nehezen szívódik be. Igazság szerint egyedül Tindigo szérumának volt látványos hatása a bőrömre eddig, de annak is csak az első pár napon/héten. Az igazán látványos változást egyedül a kémiai hámlasztók hozzák nálam, az antioxidáns szérumot pedig elsősorban a ráncmegelőzés miatt kenem, tehát nem várok azonnali eredményeket. Ami miatt ismét nyerésre állnak a Paula szérumok Tindigo szérumával szemben, az a mennyiségük. Ezt a tubust novemberben kezdtem el használni, és még félig van minimum. Szóval legalább 5 hónapig bírja napi használattal, miközben a Tindigo-t elpancsoltam két hónap alatt. Az áruk pedig majdnem egyforma. Bocsánat, hogy mindig őket vetem össze egymással, de még csak ezeket próbáltam. Mivel nagy csodákat nem tett, de kellemes használni, kiadós, jók az összetevők és hiszek benne, négy csillagot adok

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 16.

Penge

2016. december 21.

Kb. 2 hónapja használom, mivel zsíros-vegyes a bőröm, ezért inkább este kenem fel, mer kell úgy 10 perc mire beissza.Elsőre zavaró a szilikonos-zsíros állag, de nem gondolná az ember lánya ,hogy nyom nélkül szívódik fel, nem hagyva maga után zsíros érzést.Arra jöttem rá, mikor türelmetlen voltam és nem bírtam kivárni míg beivódik, hogy ha azonnal rákenem a hidratálómat, akkor fele annyi idő alatt issza be a bőröm. Nincs sok jelentősége, de most már így alkalmazom. Reggel puha és finom tapintású a bőröm, semmi jele a T-zónás faggyúsodásnak, ami miatt régebben felbukkant egy-két patti.Egyszerűen szuper termék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. december 21.

Maja92

2016. november 24.

Éjszakára használom, jól hidratálja a szemkörnyéket és az arcom is puha reggelre. Nem tudom, hogy ennek vagy a többi paulás terméknek együttesen köszönhető, de látványosan halványodnak a pattanás utáni hegek az arcomon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 24.

Antioxidánsok: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Tocopherol, Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Astaxanthin, Tocotrienols, Tetrahydrodiferuloylmethane, Tetrahydrobisdemethoxycurcumin, Vitis Vinifera (Grape) Seed Extract, Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Oleifera (Tea-Oil Camellia) Leaf Extract, Bisabolol, Chamomilla Recutita (Matricaria) Flower Extract, Oenothera Biennis (Evening Primrose) Oil
Vitaminok: Tocopherol, Retinol, Tetrahexyldecyl Ascorbate, Tocotrienols

Retinol a I v

Pirosas-narancsos színű karotinoid fajta, mely természetes formában megtalálható bizonyos növényekben, algákban és halakban (pl. a lazac is ennek a festékanyagnak köszönheti pios színét). Az összetevő erős antioxidáns hatással rendelkezik - a trutinaging úgy tudja, hogy kb. 100-500x erősebb, mint az E-vitamin (bár még nem igazán készültek olyan tanulmányok, melyek kifejezetten az összetevő a bőrre helyileg gyakorolt hatását vizsgálnák). Paula Begoun szerint az astaxanthin képes lehet megakadályozni az UVA sugárzás révén a bőrben bekövetkező oxidatív károsodást.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Az orvosi medveszőlő levelének kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló hatású összetevő. Fő hatóanyaga az arbutin és a metil-arbutin, de tartalmaz még cserzőanyagokat, flavonoidokat, iridoidokat is. Paula Begoun szerint az összetevő antibakteriális és antioxidáns hatással van a bőrre, és egy kutatás azt is alátámasztotta, hogy folthalványító hatása is van, nagy koncentrációban pedig képes gátolni a melanintermelést.