PaulMoise

Ár:   6990 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   6 x 3 g   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Rosemodee, Módosítva: 2017. március 31.

Kiszerelés:   6 x 3 g

"A PaulMoise lehetővé teszi, hogy saját elképzelés alapján állítsd össze egyedi, 6 darabos palettád. A szemhéjárnyalók matt és csillámló színekben is elérhetőek. A matt színek intenzívebbek, állaguk puha és selymes, míg a csillámló színeket a por és a krém keverékeként lehetne leírni."

SuvoltosDalma

2019. február 22.

Messze a legjobb paletta, amit az elmúlt hónapokban használtam, kezdek paulmoise függő lenni :D

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 22.

hegyikinga1990

2019. január 31.

Ez a paletta érthetetlen, most vásároltam és EXTRÉM PIGMENTÁLT, NAGYON NAGY KORONGOK, SZÉP SZÍNEK!!
Nagyon megéri az árát, nagyon tartós, nagyon levett a lábamról.
Tényleg mindenkinek ajánlom, mert ilyen minőséget sokkal drágább árkategoriában láttam eddig.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 31.

Nagyon megéri az árát, nagyon tartós, nagyon levett a lábamról.

amyherczeg

2018. február 9.

Legjobb paletta amit valaha használtam! Különleges színek, erősen pigmenált, nagyon sok van benne. Kicsit porzik, de ettől függetlenül tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 9.

Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Squalane eo 1 0

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.