Penhaligon's

Ár:   24 000-33 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Le Parfum   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Annemarie, Módosítva: 2015. március 18.

Ár:   24 000-33 000 Ft
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml
Lelőhely:   Le Parfum

"A világ egyik legszebb, törékeny és természethű gyöngyvirágillata Lady Di kedvence volt. Bergamot, citrom, geránium top, krémfehér rózsa, ylang ylang, jázmin és gyöngyvirágszirmok szív után szantálfa és tölgymoha adnak tartósságot."

karaibrahimgil

2018. szeptember 27.

Minim volt belőle. Sajnos megtörtént a rémálmom: beletört a kupakja, és a körülötte lévő zsebkendőkre folyt a tartalma, mire hazavittem. 😭 Nos, a zsebkendőket az éjjeliszekrényben őrzöm, és mindig megnyugtat, ha kihúzom a fiókot.
Igazi gyöngyvirágillat ez, semmi szintetikus, olcsó vagy közönséges hatás nincs benne.
Bárcsak visszaforgathatnám az idő kerekét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 27.

Bárcsak visszaforgathatnám az idő kerekét...

Krisztocska

2017. május 8.

Imádom imádom imádom! A legkülönösebb parfümöm, ami valaha volt. Egyre kevésbé tolerálom az édes illatokat, illetve egyre jobban szeretem, ha nem édes. Ez pedig minden, csak nem édes. Telt, kicsit "fura" illat, ami rendkívül tartós. Egyértelműen gyöngyvirág, ami mellé társul egy bársonyos puhaság, ami mély illatttá teszi. Engem mindig drága Nagypapám Pitralonjára, így Őrá emlékeztet kicsit. 🙂

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 8.

3tara2

2016. június 25.

Nagyon finom illat,amely tavasszal a nedves földet és az avar közül kikandikáló gyöngyvirágot juttatja eszembe. Azt amelyiknek virágai még nem nyíltak ki teljesen. Nyáron az éjjeli eső utáni hajnalra asszociálok. Tisztaságra,frissességre...amikor kora reggel kimész a levegőre és akkorákat lélegzel,amekkorákat csak bírsz!
Szelíd,szerény igazi gyöngyvirág parfüm,talán még a levelek zöldjéből is belecsempésztek kicsit. Alapja nekem nedves föld,moha.
Nem kifejezetten tartós.Nem is a déli temperamentumúaknak lett kreálva - ebben biztos vagyok! 😀 Ennek ellenére hozza végig azt az érzést,amit leírtam. Elégedett vagyok vele!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. június 25.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum / Fragrance, Citronellol, Hexyl Cinnamal, Geraniol, Lyral, Butylphenyl Methylpropional, Limonene, Hydroxycitronellal, Linalool, Citral, Benzyl Benzoate, Farnesol, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Eugenol
Színezékek: Yellow 6 Lake / CI 15985, Yellow 5 Lake / CI 19140, CI 42090
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.