Perfume Parlour

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   13 ml, 30 ml és 50 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gangix, Módosítva: 2019. november 11.

Kiszerelés:   13 ml, 30 ml és 50 ml

Verona5

2020. május 3.

Most tesztelem ezt a Dior Féve Delicieuse másolatot és szerencsém van, mert egy másik másolattal együtt tudtam felfújni, tehát a két versenyző a Perfum Parlour és a Fatihan utánzatai.

Egyszerre, ugyanolyan intenzitással indítanak, mindkettőből kiérződik egy citrusos, mentás akkord, miközben a háttérben már felsejlik egy karácsonyi ünnepi sütikkel teli asztal fűszeres, meggyes, vaníliás kipárolgása. Aztán kb 5-7 perc után a PP-ben ez a friss illatelegy eltűnik, míg a Fatihanos bőven győzi erővel és igen változatos, részletgazdag, gurmandus elegyet produkál, sokkal gyönyörűbb. Szerintem Dior inkább ezt szerette volna megfogalmazni, a PP rendesen lemarad tőle sajnos! A leszáradásban már inkább hasonlítanak egymásra, de a PP tömörebben édes, a Fatihanos meg részletgazdagabban, finom csípkedős fűszerekkel telve.

Az eredeti illatból egyszer jutottam mintácskához, de nagyon nem ragadott meg, túlontúl bonyolultnak találtam, de tudom, hogy nagyon sokaknak kedvence.

Ha lehetne választani én a Fatihan-os mellett tenném le a voksot, annak ellenére, hogy ez az illatvilág számomra inkább élmény.
Karácsonyra egészen biztosan mást viselnék! :) Ebből az aromavilágból mondjuk egy Omnia Profumi Cristallo di Roccá-t vagy az imádott Hermessence Ambre Narguile-t.

A PP másolatnak megy a három csillag, a Fatihan-osnak pedig a négy.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. május 3.

A PP másolatnak megy a három csillag, a Fatihan-osnak pedig a négy.

Hidratálók: Propylene Glycol

Lásd denaturált alkohol.