Peripera

Ár:   $8   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   online külföldről   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eticsiga, Módosítva: 2017. október 16.

Ár:   $8
Lelőhely:   online külföldről
Kategória:   Sminkek szájra

Könnyed, súlytalan, matt hatású, erősen pigmentált és hosszan tartó ajaktinta, bársonyosan lágy textúrával.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

ronivarga2001

2021. szeptember 29.

Több fajtám van, nagyon szeretem őket, természetes színeik vannak. Nem kopnak hamar, nem ülnek bele a ráncokba.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. szeptember 29.

cattitude

2021. június 16.

megváltozott a csomagolása ennek a terméknek, azt nem tudom, hogy az árnyalatok is változtak-e.
Sold Out Red és Rosy Pink árnyalatokban rendeltem, a színek szépek, a vörös nagyon piros, neutrális árnyalat, kicsit a Mac Ruby Woora emlékeztet. a Rosy Pink nagyjából hasonlít a szám színéhez, visszafogottabb pirosasrózsaszín.
könnyen felvihető, az applikátornak kicsit béna alakja van, de egész jól kezelhető. az ajkakon egészen kényelmes a rúzs, engem a Bourjois Rouge Edition Velvet rúzsra emlékeztet ez az állag és a finish.
azért nem adok 5 pontot, mert szerintem nem olyan tartós, ivást bírja, de nyomot is hagy és evésnél teljesen elkopik, azt hittem, tartósabb lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 16.

Stella1993

2021. április 22.

Valóban jó, és minden pozitív tulajdonságát leírták már az előttem lévők, viszont tőlem mégis csak 2 csillagot kap, mivel egyszerűen nem egyeznek a színek élőben azzal, amit online látok. Nem is csak pár árnyalat az eltérés (amire amúgy számítottam), hanem kb teljesen más a szín élőben, mint ami a netes színskálán látszik, pedig nemcsak laptopról, hanem telefonról is csekkoltam (a képernyők színkülönbségei miatt).. Egyszerre kettőt is berendeltem, viszont sikerült úgy eltalálni, hogy egyik szín sem passzol hozzám, így nem is használom őket. Számomra teljes pénzkidobás volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 22.

niki123

2020. január 6.

Nem szárít, extrém tartós. könnyű felvinni, szépen kopik, hatalmas színválasztékban elérhető, alig észrevehető az ajkakon. Szerintem nem is kell ennél több az öt csillaghoz. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 6.

dorkaww

2019. augusztus 20.

Spring Orange árnyalatot rendeltem ebayről. Nagyon kellemes termékről van szó, felkenés után alig érezhető az ajkakon. Óvatosan kell bánni vele mert rettentő pigmentált, én legalább is nem szeretek túl sokat felkenni belőle. Sokszor inkább felütögetem az ujjaimmal. Nem szárad mattra de nem is bánom így nem kezdi ki az ajkaimat. Ár érték arányban nagyon nagyon pozitív csalódás. Valószínűleg fogok még beszerezni belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 20.

keseruevelin

2019. augusztus 18.

Szeretem ezt a terméket:) Szuper könnyű a felvitele az applikátorral! Továbbá nagyon jó illata van. A viselete is kényelmes, felkenéskor bársonyos érzetet ad, hamar szárad. Habár nem szárad tartós mattra, mert bármikor iszok reggelente, kb másfél óra múlva a felhelyezés után is hagy nyomot sajnos... Valamint az evést sem bírja ki, mindig kell étkezés után korrigálnom. Összességében így is tartósabb mint az európai társai. Ár-érték arányban is megéri egy ilyenre beruházni. Nekem jelenleg két szín van, az itt sokak által már említett Elf light Rose, illetve a Beautiful Coral Pink. Az előbbi egy szokványos, visszafogott hétköznapi szín, ami egy meleg árnyalatú barnás rózsaszín. Míg az utóbbi egy neon pink :) Mindkettőt előszeretettel használom munkahelyen. Sokan megdicsérték már mindegyiket. Meg kell jegyeznem az élénkebb színre több pozitív feedbacket kaptam :D hölgyektől és férfiaktól egyaránt :) Az 5*-ot megkapja annak ellenére, hogy nekem nem tökéletesen matt az ajkaimon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. augusztus 18.

tara95

2019. június 3.

Nagyon szuper darab! Szintén az el light rose van meg, ez egy barnás-rózsás meleg árnyalat, tökéletes hétköznapra. Kb lerobbanthatatlan, mindent hoz ami a leírásban van, nagyon nagy kedvencem :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 3.

Amea

2019. március 26.

Ezek az ajaktinták szép fokozatosan száműzték a klasszikus rúzsaimat. A Peripera airy vonala annyira könnyű, hogy tényleg elfelejtem, hogy van a számon valami. Felkenéskor bársonyos, kellemes érzetű. Kibír evést, ivást, csókot, atomvillanást, bármit. Nem mozdul el, nem kenődik, és hidratál. Bírja a táskában hurcolást is.
Eddig három szín boldog gazdája vagyok: a No.02 Pretty Orange Pink - egy élénk, vidám, ragyogó narancs-pink ; a No.05 Elf Light Rose - ez egy rózsaszínes barnás mlbb, de élénkebb, mint az európai tompított árnyalatok ; és a No.15 Bright Plum - egy lilásba hajló pink, a tél típusú nőknek jól kihasználható árnyalat.
Általánosságban a koreai ajaktinták és rúzsok élénkebb, bátrabb árnyalatokkal jönnek ki, mint legtöbb európai kozmetikai márka, de mindenképpen érdemes adni nekik egy esélyt, mert szuper minőségűek, megfizethetőek és brutál tartósak. A Periperát külön szívesen ajánlom bárkinek, koreai vonalon az egyik legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 26.

Eedina

2019. január 26.

Már a második Peripera rúzsom. Könnyű viselet, tényleg olyan mintha nem lenne semmi a számon, nem ragad, észrevehetetlen. Gyorsan beszívódik és csak a színe marad meg. Aplikátora hasonló a szájfényekéhez, döntött fejű, a rövid pálcához képest aránytalanul nagy, de nem okoz gondot a használata, talán a felsőajak forma kialakításánál kicsit macerás. A színek első ránézésre ijesztően sötétebbek, mint felkenve. Egy rétegben természetes árnyalatok érhetőek el, evés ivással természetes ütemben kopik. Illata van.
A #7-es árnyalatot szívből ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 26.

A #7-es árnyalatot szívből ajánlom.

yifan

2018. december 13.

Imádom, nagyon kényelmes viselet, gyönyörű színe van, és tartós. Simán megvenném a többi színt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 13.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.