Perl Weiss

Ár:   1399 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anetta.filip, Módosítva: 2017. április 11.

Kategória:   Fog- és szájápolók

A Perl Weiss fogfehérítési kutatásainak eredményeként a Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém  segít hatékonyan és kíméletesen eltávolítani a kávé-és teafogyasztàs okozta makacs lerakódásokat és elszíneződéseket. Ugyanakkor védelmet nyújt a napi lerakódások ellen is. A termékben található fluorid erősíti a fogzománcot és véd a fogszuvasodás ellen. A Perl Weiss Kávé és Tea Fogfehérítő Krém kitűnően alkalmas a napi használatra - a láthatóan fehérebb fogak és a leggyönyörűbb mosoly érdekében.

Lina14

2020. március 29.

Én láttam eredményét egy pár hét után, de nem olyan látványos, mint amilyennek ígérkezik Kiegészítésre jó lehet. Nekem sem az ízével, sem a textúrájával nem volt gondom, és nem vérzik tőle az ínyem sem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 29.

pinupnicky

2019. december 26.

Sajnos semmi nem történt a fogaimmal. Hiába a szemcsék, a kinézet, az ár, a doboz. Ez egy hasztalan termék szép csomagolásban német felirattal, hogy még "jobbnak" hasson a vásárló számára. Az ízével ki vagyok békülve, frissítő, de nem agyon mentolozott borzalom. A színe is hál' istennek fehér, nem az a szemfényvesztő kék paszta. Ehhez képest a Himalaya Sparkly White egy ténylegesen hatásos vega fogkrém. Ennyi pénzért biztos vannak hatásosabb fogkrémek is. Nem venném újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. december 26.

Honeyhair

2019. október 13.

Én is leírhatnám, amit többen már megtettek, hogy csodát nem tesz. A különbség, hogy én nem is csodát vártam tőle, hanem csak azt, hogy ne engedje, hogy a rendszeres kávéfogyasztás elszíneződéseket okozzon a fogaimon. Ezt az elvárásomat teljesítette (sőt, szépen fényesít is), így már évek óta a napi fogápolási rutinom része (naponta csak egy fogmosásnál használom ezt, a többinél mást). Ha éppen kifogy és pár napig nem veszek másikat, rögtön látszik a fogsoromon az enyhe árnyalatnyi változás. Plusz pont, hogy nem érzékeny a fogam tőle (más hasonló hatásmechanizmuson alapulók gyakran okoztak érzékenységet, vagy éppen hányingerem lett tőlük).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 13.

Dicci

2019. szeptember 23.

Nálam sem tett csodát, sztem ugyanolyan mint bármely másik fogfehérítősnek mondott fogkrém

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

anetta.filip

2019. szeptember 10.

Nekem ez nem volt teljesen hatástalan a tea foltokra, igaz, szerintem ennél egy picivel még fehérebb is lehet a fogam. Négy csillagot adok, mást is kipróbálok, de nem volt olyan rossz a folyamatos használat mellett. (Nem dohányzom, nem kávézok, csak a tea és a hideg tea.)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 10.

Bflora98

2019. május 21.

Nagy csodát nem tesz, de szép csillogást ad a fogaknak.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 21.

Nagy csodát nem tesz, de szép csillogást ad a fogaknak.

Elamie

2019. április 6.

Nem árt, de nem is használ. Vagyis, nem igazán vehető észre. Ha használ is, nem látványos (tehát nem azonnali a hatás) emiatt szinte nem is vesszük észre. Mondjuk én félévente járok dentálhigéniára, és fehérítő fogport is használok mellé, minden nap 2x.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 6.

tiri

2019. március 27.

Csodát nem tesz,de halvány hatása mintha tényleg lenne.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 27.

Csodát nem tesz,de halvány hatása mintha tényleg lenne.

nyuszo

2019. január 29.

Nem fogom újra venni!
Főleg a fluorid miatt.
Maradok a piros (fluorid mentes) MEDI BLANCnál.
Már bizonyított!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. január 29.

Nem fogom újra venni!
Főleg a fluorid miatt.
Maradok a piros (fluorid mentes) MEDI BLANCnál.
Már bizonyított!

Tincs

2018. február 17.

Nem sok eredményt látok. Olyan mint egy sima fogkrém csak néha találni benne kicsi szemcséket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 17.

Hidratálók: Hydrogenated Starch Hydrolysate, Glycerin, PEG-12

Az összetevőt fluortartalma miatt, a fogszuvasodás megelőzésére adják fogkrémhez, általában a Sodium Fluoride helyettesítésére. Egyes vizsgálatok szerint a mozgásszervekre és a légzőrendszerre nézve enyhén mérgező, ezért ha lehet, el kell kerülni a lenyelését.