Perlier

Ár:   2000 ft   Kategória:   Testápolás
Kiszerelés:   200 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Vikucka, Módosítva: 2014. február 11.

Ár:   2000 ft
Kategória:   Testápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Vízhiány

Organikus mézzel.

danacanahai

2017. augusztus 6.

Egy csomo Perlier termeket talaltam online, egesz turheto arban. Ez a krem istenien mezes, puhava varazsolja a bort es fincsi illatot hagy maga utan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 6.

Linette92

2015. február 4.

Franciaországban jutottam hozzá, megvettem a hozzá való tusfürdőt is, ami olyan mintha valóban mézben fürödnénk meg. Az ára elég magas, de nagyon sokáig elél a krém, gyorsan beszívódik és puhává teszi a bőrt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 4.

Vikucka

2014. január 28.

Ajándékba kaptam (szerintem Magyarországon még nem forgalmazzák). Kellemes illatú, textúrájú termék. A kezemet kentem be vele először. Meglepően puha és selymes lett utána, egész sokáig éreztem. Most rendszeresen fogom használni, meglátjuk mennyire lesz puha és bársonyos a bőröm. Az ára elég borsos (kb. 5000 Ft egy 250 milliliteres tégely), lehet nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 28.

Hidratálók: Glycerin, Honey, Dimethiconol

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Faggyúdió vaj. A borneói faggyúdió (Shorea stenoptera) dióját a földről gyűjtik és napon szárítják. Magjából oldják ki a vajat, akárcsak a kakaóbabnál. Jellegzetes szagú és krémes fehér színű. Hasonlít a kakaóvajhoz, de magasabb az olvadáspontja, ezért kemény szappan gyártására is alkalmas. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrkondícionáló, emolliens hatású összetevő. Borneón és Szumátrán évszázadok óta használják bőrápolásra. Gazdag fitoszterolokban (sztigmaszterin, avenaszterol) és triterpén alkoholokban. Az összetevővel elsősorban ajakápolókban és szappanokban, testápoló tömbökben találkozhatunk.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak