Perris Monte Carlo

Ár:   €95 és €145   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: masiki, az összetevőket feltöltötte: juditkaa70, Módosítva: 2020. szeptember 15.

Ár:   €95 és €145
Kiszerelés:   50 ml és 100 ml

Megjelenés éve: 2014.

Fejjegyek: ylang ylang, citrom, grapefruit, kardamom

Szívjegyek: ylang ylang, jázmin, narancsvirág, damaszkuszi rózsa

Alapjegyek: ylang ylang, labdanum, vetiver, cédrus, vanília, mezei varfű

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Alsace

2021. április 24.

Én is betege lettem ennek az illatnak, a krémességnek, a mámorító illatának! Először csak fújóst szerettem volna, végül a fújóst is és az üvegeset is elhoztam, egy percre nem bántam meg! Rajtam nem gejl, kiéreztem a kardamont, a citrusoságot, a narancsvirágot is, szerintem jól ellensúlyozzák az ylang ylang mindenbe beleütő nóziját.
Ha rajtam van, úgy érzem magam, mintha egy egzotikus helyen lennék, a covidos bezártság idején, a home office, online suli idején, ahol a boltba leugrás az egzotikus kirándulás különösen jó ellazító illatterápia a hétköznapokban (is).

Hozzáteszem, hogy én úgy tudtam utálom az ylangot, anyám túlságosan sokat párologtatott nagy mennyiségű ylang ylang illóolajat, egy életre besokalltam tőle tiniként. Aztán itt van ez a csoda! Igaz, nem illóolaj (hála istennek!) és helyére került a kapcsolatom az ylanggal, feloldva a múlt olfaktorikus terrorélményeit :DDD

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. április 24.

jakarika

Korcsoport: >54
2021. április 9.

Minden összetevőjéért rajongok, illetve majdnem . És ez a majdnem az, ami miatt nem lett a kedvencem. Igazából nem értem, hogy egy cuki kis méhecskés cuccba miért kell vetiver, meg cédrus. Talán azért, hogy ne higgyük azt hogy most egyenesen Mici Mackó titkos helyére tartunk , ahol a mézes bödönkéjét rejteget?!, Pedig őszintén szólva nem bánnám. Addig meg beérem a méhecskékkel.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. április 9.

Pamador

2020. szeptember 27.

Nagy reményekkel indultam neki. Amedfig nem volt, teljesen betege voltam, hogy kell. Aztán lett egy kis fújósom és jó, hogy nem szaladtam egyből még vakon üvegeset szerezni. Finom, finom, édes, krémes, de nem vág földhöz. Azért, mert ezzel az élménnyel már találkoztam. Egészen pontosan a Kashaya Kenzo személyében. Azt imádtam anno. De ettől az alkotástól többet vártam. Nem tudom mit, de valami mást. Valami eget rengetőt. De sajnos nem jött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. szeptember 27.

Alkoholok: Alcohol
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Benzyl Salicylate, Benzyl Alcohol, Benzyl Benzoate, Citral, Citronellol, Eugenol, Farnesol, Geraniol, Isoeugenol, Limonene, Linalool
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.