Petitfée

Ár:   4990 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: KoreaiGinseng, Módosítva: 2021. május 11.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Természetes összetevőket tartalmazó hidrogél szemmaszk arannyal, kollagénnel és ginseng kivonattal.

• Hidratálja a bőrt
  • Világosítja a szem körüli érzékeny területet
  • Pihentető hatást fejt ki
  • Rendszeres használattal javítja a bőr általános állapotát

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia (régi)

Jutka0322

Korcsoport: >54
2021. június 21.

Ajándékba kaptam a lányomtól, aki ódákat zengett róla. Maximálisan beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Leginkább este használom a hidratáló éjszakai krémem előtt. Miután leveszem a szemem alól, max 5 perc alatt beszívja a bőröm az ott maradt hatóanyagokat és utána jöhet a többi krém. Közel egy hónapja kezdtem el használni, szinte minden nap felteszem és így úgy látom összességében simább, egyenletesebb a bőröm a szemem alatt. A mély ráncokat persze nem tüntette el, de azt nem is vártam el egy szemmaszktól. Az én koromban már minden segítség jól jön, így továbbra is használni fogom. Ajánlom a korosztályombeli hölgyeknek is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2021. június 21.

asszembocicsoki

2021. május 14.

Kialvatlan, fáradt reggeleim megmentője! Hűsít, hidratál, igazi spa-élmény. Gyakorlatilag felteszem a megtisztított, száraz szemkörnyékre és amíg teszek-veszek, öltözök, fogat mosok kifejti a kellő hatást.
Csodát a sötét karikákkal ez sem művel persze, de a duzzanat jelentősen csökken. Majd ha ezt is tudja egy termék, az fog 5 csillagot kapni nálam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 14.

Ewymx

2021. május 11.

Végre itthonról, normális áron és gyorsan tudom megvenni ezt a terméket (és nem kell kivárni a hosszabb külföldi kiszállításra). A Fekete Ginsenges oldalról rendeltem, ahonnan amúgy a fekete ginseng kivonatukat is használom egy ideje (soha nem voltam még ilyen friss és szellemileg penge, mint amióta azt szedem). Amúgy K-beauty és Korea rajongó vagyok :) Egyből rendeltem az eye patch-ből, amint elérhető lett náluk. Tapasztalatom, hogy 10-15 perc után látványosan hidratáltabb a szemem alatt, kisimítja a bőrömet. Ha véletlenül tovább hagyom rajta, akkor pedig ez a remek hatása csökkent, tehát mindig figyelem hogy max 15 percig legyen fent. Ha már csak néhány pár van a tégely alján, akkor is tökéletesen nedvesek, hatóanyaggal teliek a párnácskák. Kipróbáltam, hogy a homlokomon lévő ráncokkal mit kezd, ott is szépen kisimította a felszínét (de nyilván a mélyebb ráncokat nem tüntette el). Imádom, tuti újraveszem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 11.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Caprylyl Glycol, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Betaine, Hydrolyzed Collagen, Sodium Hyaluronate

A szentjánoskenyérfa gumi, melyet a kozmetikumokban elsősorban sűrítő, gélesítő, stabilizáló hatása miatt használnak.

floridai hosszútűs fenyő tűlevelének kivonata. Tonizáló hatású összetevő.

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

A fecske (általában a szalangána és a fényes szalangána) fészkéből nyert kivonat. E szerint a kutatás szerint a fecskenyál természetes forrása az EGF-nek, vagyis az epidermális növekedési faktornak. A hatóanyag egyik gyártója szerint a fecskefészek kivonat támogatja a bőr barrier funkcióját, felgyorsítja a sebgyógyulást, és segít abban, hogy a bőr rugalmas, egészséges és fiatalos maradjon.