Phaedon

Ár:   42 000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: Musil, Módosítva: 2016. július 14.

Ár:   42 000 Ft

Kiadás éve: 2013

Illatösszetevők: gyömbér, fahéj, méz, pézsma, púderes jegyek és benzoin

Anne-Cecile Douveghan alkotása.

KERESEM - Phaedon Tabac Rouge EDP
Ár: megegyezés szerint , Eladó: Verona5
Állapot: régebbi üveges verzió, Helyszín: -, fizetés: fizetés banki előre utalással, postázás postán maradóra, vagy fox

Verona5

2019. november 12.

Rajtam is gyönyörű! :)
A fahéj-méz-gyömbér kombóból kihoztak egy minőségi dohányos / rúzsos illatot. Lágyabb és puhább a TF Tobacco Vanille-nél, rajtam az egyáltalán nem működött, legalábbis az a példánya, amit ki tudtam belőle próbálni. A MAX Velvet Teddy is harsányabb és szúrósabb, pedig azt is szeretem.
Ő nem szúrkál, nem csíp, nem száraz - egyszerűen együttműködik velem, rajtam.
Hej, hogy mindig azok tűnnek el a piacról, amit hosszú távú szerelemre szeretnék ítélni!
Nagy-nagy sóhajok, de addig is élvezem, amit az illat nyújt.
Több, mint öt csillag! **************

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. november 12.

Rajtam is gyönyörű! :)
Ő nem szúrkál, nem csíp, nem száraz - egyszerűen együttműködik velem, rajtam.
Nagy-nagy sóhajok, de addig is élvezem, amit az illat nyújt.
Több, mint öt csillag! **************

Timi8

2019. október 23.

Mèzes-dohànyos, vanìliás-benzoinos műalkotás.
Tènyleg TF Tobacco Vanille-s ill. emiatt a Mac Velvet Teddy-re is hajaz de mindkettőnèl jobb. Sokkal-sokkal minősègibb mint a Mac V.T. (...mert azt azèrt elèggè műanyagos illatùnak szoktam èrezni, persze mindezzel együtt remek cucc), ebben viszont nincs ott az a műanyag-zönge, ès sokkal teltebb, mègis làgyabb, balzsamosabb, kènyeztetőbb ìgy kevèsbè füstösen mint TF Tobacco V-ja. Fantasztikus parfüm! Ha kicsit is kedvelitek a dohànyos illatokat, ill. ha alkalmatok nyìlik kipròbàlni, ne habozzatok!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 23.

Mèzes-dohànyos, vanìliás-benzoinos műalkotás.

Rainy

2016. szeptember 25.

Kolléga összefoglalta az illat lényegét, a leszáradásban némi púderesség még előjön, de ez bőr PH függő is. Akinek tetszik de füstösebbet akar, az az Olibannal tegyen egy próbát

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Musil

2016. augusztus 27.

Mézes pipadohány illat, kellő mélységgel. Pikáns fűszerességét a gyömbér és fahéj kombinációjának köszönheti. Nincs messze a tökéletestől, talán egy picit sok benne a méz, a leszáradás során valahogy picit túlnő a dohányillaton. Elképesztően finom, brutál tartós! Kiváló Tom Ford Tobacco Vanille alternatíva, személy szerint én jobban kedvelem, mint az ikonikus TF illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 27.