Pharmatheiss Cosmetics

Ár:   3000 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   patikák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gift Box, Módosítva: 2018. január 18.

Lelőhely:   patikák, online
Kategória:   Ajakápolók

Könnyed csillogás és finom árnyalat

A Pharma Hyaluron volumennövelő ajakápoló segítségével az ajkak dúsabbnak és teltebbnek tűnnek. A keresztkötéses hialuronsav és bőrápoló lipidek kombinációja gondoskodik a bársonyos, teltebb ajkakról és hosszantartó ápolt érzést biztosít.

2 árnyalatban kapható: Marsala és Rosé

sztinke

2021. március 21.

Gondolom kifutó termék, mert nagyon akciósan vettem pár hónapja (1000,- Ft sem volt). A sötétebb színt választottam, szépen kiemeli a számat, épp csak annyival lesz tőle sötétebb, hogy nem tűnök vízi hullának. :D A mentol kicsit bizserget és a vérbőség miatt valóban picit dúsabbnak is látszanak az ajkak. Viszont nincs valami nagy hidratáló hatása, úgyhogy inkább nyáron lehet hasznát venni, mikor nem annyira szárazak az ajkak alapból. Újra nem venném, főleg az eredeti árán, de el fogom használni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 21.

vadvirag919

2020. május 20.

Ó, a jó kis Pharma hyaluron, amivel engem úúúúgy megvezettek reklámilag! Tavaly vettem, 10x használtam összesen. Szép színe van, de azt hiszem most már megmutatom neki a szeméttárolót belülről, mert semmire nem jó. A mentol tartalma (meg egyéb, de őszintén lusta vagyok kielemezni) úgy szétszárítja az egészséges ajkaimat, mintha leprás lennék. Ennyire nincs szép színe, csak eddig sajnáltam az ára miatt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 20.

Amiira

2019. december 1.

Sejtettem,hogy nagy változás nem lesz a használata után,de már egy ideje meg akartam venni.Először és utoljára.Alapvetően szépen mutat amikor felviszem ,de csak rövid ideig tart a hatás.Hűsít ès valóban dúsít,de szerintem annyit egy sima szájfény is tud...Abszolút túl van árazva.Leginkább az zavar,hogy amint elkezdtem használni az ajkaim kiszáradtak...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. december 1.

FDA

2019. június 11.

Szeretem ezt a terméket. Mindkét színben használtam már, de a marsala változat kicsit jobban tetszik, mert pont azt a pici plusz színt adja, amit kedvelek.
A termék jól ápol, kellemes viselet, nem ragad, kellemes kis fényt ad.
A 3 csillag oka az, hogy bár ajakápolónak szuper, semmilyen volumennövelést nem eredményez (azon túl, persze, hogy frissen felkenve fényes felületet ad).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 11.

A termék jól ápol, kellemes viselet, nem ragad, kellemes kis fényt ad.

kajudn

2019. január 24.

Nekem a rose árnyalat van meg. Szerintem szájfénynek elég jó, és nem szárítja ki a számat, viszont ez csak egy sima szájfény így, annak viszont drága..kicsit bizsereg az elején a számon, de ennyi. Elhasználom, de nem veszem újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

stylo

2018. december 19.

Ez egy sima szajfeny. Mondjuk nem ragad legalabb. Fura erzes hasznalni. Megleszek nelkule, de azert elhasznalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 19.

PETRA820718

2018. november 6.

Alapjában véve nem szorulok ajakdúsításra, de még ha szorulnék is, sajnos ez a termèk akkor sem hozná azt amit igér.
Tulajdonképpen nagy pozitívumáról nem tudok beszámolni felkenéskor hűsìt, talán picit kisimít, de a szín egyik árnyalatban sem tartós.
Mindkettő megvan a Marsala szín nekem mèg rosszabb mint a világosabb.
Változást nem látok, èrzek,más ajakápolóhoz képeset.Ellenben 7000 forint volt a kettő, csalódás és sajnos pénzkidobás.Bedőltem a reklámnak..A Carmex ez az ár tördekéért kapható ès csodaszer.Ez nagyon nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 6.

Mindkettő megvan a Marsala szín nekem mèg rosszabb mint a világosabb.

Moxonidin

2018. július 21.

Egy patikai minőségű szájfény...:D Remélem senki nem várja tőle, hogy kétszer akkorára dagadjon tőle a szája :D szép színű, kellemes viselet. Vettem egyet, mert már kicsit besokaltam a matt rúzsoktól, és kellett vmi új. Sztem nyárra nem rossz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 21.

chrsss

2018. június 22.

Szeretem, mert olyan szép sima tőle a szám, és mivel nálam megszünteti a barázdákat, ezért talán teltebbnek is tűnik picit. Az elején bizserget, ez mondjuk jó érzés, de baromi rossz íze van. Nyilván nem nyalogatni kell, de ha az ember szájába megy, az több, mint nem kellemes. A színe semmi (nekem a rózsaszín van).

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 22.

Dorjee

Korcsoport: >54
2018. május 29.

Marshala szinben van. Szép természetes pirosas. Az íze sajnos kellemetlen, de tényleg simábbá és fényesebbé tesz. Egy jó minőségű szájfény.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2018. május 29.

Antioxidánsok: Cylindrotheca Fusiformis Extract, BHT
Hidratálók: Caprylyl Glycol
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-38

Könnyen kenhető olaj, aminek bőrpuhító (emollient) tulajdonsága van.

Szójabab magjának a kivonata. Bőrkondícionáló, bőrpuhító (emollient) anyag.

Egy aminosavszármazékokból előállított viszonylag új peptidféle. A MATRIXYL™ synthe’6™ nevű hatóanyag egyik fő összetevője, mely a gyártó ígéretei szerint serkenti a bőr mátrixának 6 fő alkotóelemének termelődését, ezáltal hatékonyan simítja a homlokráncokat és a szarkalábakat. Sajnos független kutatások nem igazán érhetőek el az összetevővel kapcsolatban, viszont a gyártó tesztjei szerint a MATRIXYL™ synthe’6™ 2% -os koncentrációját a placebóval összehasonlítva 25, 42-70 év közötti nőnek 2 hónap elteltével 31% és 100% közötti arányban csökkentek az öregedés jelei.