Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anastasia, Módosítva: 2017. augusztus 7.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Pille könnyű testápoló, gyorsan felszívódik a bőrben, nem hagy zsíros érzetet. Illata vidám, könnyed pirosgyümölcsös-virágos. Selyemprotein tartalmának köszönhetően bőröd puha, selymes és lágy tapintású lesz, szinte „kipárnázza” azt, halvány selyemfényt ad neki.Színe, halvány rózsaszín.

• A meggymagolaj remek hidratáló és bőrregeneráló, mely magas antioxidáns tartalmának köszönhetően lassítja a bőr idő előtti öregedését.
  • A hialuronsav egy luxus komponens a bőr rugalmasságának, hidratáltságának megtartásában.
  • A sheavaj egy láthatatlan védőpajzsként viselkedik a bőrön, mely segít bent tartani a vizet a bőrödben, ezért szintén  jól hidratál.
  • A karbamid a bőr természetes hidratáló hatóanyaga. Ott fejti ki hatását, ahol a nedvesség a sejtekhez kötődik.
  • Az E-vitamin erős antioxidáns, a B5 provitamin pedig egy erős bőrnyugtató és hidratáló hatóanyag.

Mse

2020. április 26.

Valahol a lotion és a krém között helyezkedik el.
Zseniális a csomagolása, én pumpás üvegbe szoktam áttölteni, hogy a munkahelyemen, és otthon is legyen. A kollégák is szeretik nagyon.
Szuper testápoló isteni illattal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 26.

Valahol a lotion és a krém között helyezkedik el.
Szuper testápoló isteni illattal.

melinda0425

2019. április 10.

A legjobb hidratáló krém, ami az arcomon is megállja a helyét! Miután elfogyott az I'm So Sensitive arckrémem,és 3 gyerkőc mellett nem mindig engedhetem meg a "drágább" krémet,így kipróbáltam ezt rá. Zuhanyzás után mindig bekenem vízhiányos hiperérzékeny arcbőröm vele, gyorsan beszívódik,nem lesz piros, nem ég, nem húzódik.
A csomagolása nagyon praktikus.
Minden cseppje aranyat ér számomra!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 10.

A csomagolása nagyon praktikus.
Minden cseppje aranyat ér számomra!

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Bocsi, de hidratalia szerelmes lettem :) az arckrémről is jó véleményem van, de a testápoló maga a csoda... csak ajánlani tudom, és a csomagolása tök szuper, az utolsó cseppig el tudom fogyasztani a krémet, ezért plusz csillagot érdemel!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

marinababa92

2017. december 28.

télen, mióta fűtési szezon van, minden tusolás után krémezem az arcom, dekoltázsom és végtagjaimat. a natúr szappanok tusolás közbeni szárítását szépen ellensúlyozza. könnyű és hamar beszívódik. kiadós, egyszerűen szétosztatható: én kicsi vagyok, de már lassan 2 hónapja használom napi szinten, és kb a felénél járok. az arckrémnél picit zsírosabb, de tényleg csak leheletnyi réteget érzek a bőrömön, ami pozitívum, hiszen télen tényleg kell a védelem!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 28.

ramma

2017. december 27.

Nekem konyakosmeggyre hajazó illata van. :-D Remekül hidratál és nem ragadok tőle.Lágy és könnyű. Gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Mati

2017. szeptember 4.

Meggyes joghurt! Nekem mindig ez jut róla eszembe. Legszívesebben lenyalnám magamról, annyira mennyei. Elképesztô gyorsan felszívódik és selymes, puha lesz utána a bőröm. Sokáig kitart, mert nagyon kevés kell belőle. Jól terülő krémecske. Vagyis inkàbb lotion.... vagy valahol a kettő között.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Sodium Lactate, Silk Amino Acids, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2