Phi

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Fluid állagú, ultra könnyű jázminos arcápoló zöldteával, selymes kamélia, azaz teaolajjal (ami nem összekeverendő a teafaolajjal). A fluid egyik kulcshatóanyaga a palmitoyl tripeptide-5. Klinikai vizsgálatok igazolják, hogy ez a hatóanyag a bőr saját kollagéntermelését serkenti oly módon, hogy stimulálja a sejtek osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort. A kollagén a rugalmas és fiatalos arcbőr elengedhetetlen fehérjéje. Általa finomodnak a ráncok, a bőr kisimul. Az arcápoló másik kulcshatóanyaga a niacinamid, más néven B3-vitamin, mely egy igazi Jolly Joker a bőrápolásban. Egyrészt kiváló hidratáló, másrészt pedig hatékonyan halványítja a pigmentfoltokat. Ezenkívül eredményes a ráncmegelőzésben, a pattanásokkal szemben, csökkenti a faggyútermelést és normalizálja a pórusok méretét. Nőies, lágy és visszafogott illatát a Jázmin virágvíz adja."

naturefun

2019. szeptember 14.

Egy üveggel használtam el, most vettem újra. Gondoltam kipróbálom, de nagyon kevés terméket tudok a bőrömön elviselni, ezért nem sok bizodalmam volt benne, de a másik márkájú nappali krémemet már nem gyártják, így keresnem kellett valamit. A márka egyéb termékeit nem próbáltam még. Már az első használat után kellemesen meglepődtem, gyorsan beszivodik, az állaga kellemesen lágy, egy pumpálásnyi bőven elég. Az arcom egyszerűen felragyogott tőle, élettel teli lett, a nap végére sem csillogott a T vonal. Maradok egyelőre ennél, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Jennie94

2019. április 10.

Ha őszinte akarok lenni a Phi márka eleve nagy szívem csücske. Akármit próbáltam tőlük mindig bevált. A legnagyobb kedvencem a Phi zöld Jasmine Green Tea arctonik. Mar azt sem tudom hány üvegcset használtam el belőle de ez az a tonik ami visszaadta a tonikokba vetett hitemet. Na így hat amikor a márka kiadta az ugyanabba a családba tartozó kis boosterét teljesen bele szerettem. Imádom az állagát ami nagyon könnyen beszívódik. Szuperul hidratál, csoda mit képes tenni az ember arcbőrével. Rengeteg jó szérumot próbáltam mar de ez a kis csoda mindent überel. Így ha valószínű egy szép napon lakatlan szigetre kellene hogy menjek Ő vele mennék. Nagyon nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

plinka

2019. március 29.

Hú, ez valami csodálatos. Én csak kipróbáltam. Bementem a Müllerbe vásárolni meg nézelődni és egyszer csak szembejött velem ez a termék. Gondoltam, kipróbálom a tesztert. Kenek egy kicsit az arcomra ebből a drágaságból és megsétáltatom a városban. (Ebben az árkategóriában nem szoktam kozmetikumot venni). Már az állaga is nagyon jó. Egész kevés is elég. Az illata mennyei, igazi természetes jázmin illat. Közben el is feledkeztem róla. Amikor hazaértem és belenéztem a tükörbe, azon gondolkoztam, hogy mitől ragyog így az arcom. Akkor jöttem rá, hogy ettől a fluidtól. Azta, leesett az állam. Szabályosan megszépíti az arcot. Hosszútávon, gondolom, még jobb. Amúgy, Ordinary-t szoktam használni. Az is jó, de ez egy másik dimenzió. Ettől függetlenül, maradok az Ordinary-nél. Szerintem, megéri az árát, de én egy alacsonyabb árkategóriában mozgok (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Izar

2019. február 3.

Csodás, könnyed krémgél, a toniktól nedves bőrömre egy pumpálásnyi is elég. Télen mondjuk elviselek kettőt, de nyáron biztos csak egy fog kelleni.

Nagyon enyhe, jázminillata van, éppen csak, hogy érezni, és az én illatanyagokra egyébként nagyon érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálja.

Zsíros, vízhiányos, rozáceás bőröm van, amin néha előjön egy-egy patti. Ez a krém pont jó neki, nem túl testes, szépen hidratál és még az is szuper benne, hogy kiváló sminkalap, minden BB krémmel és alapozóval nagyon jól kijön.

Megint egy csodaszer a Phi lányoktól. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Megint egy csodaszer a Phi lányoktól. :-)

Lencseee

2019. február 2.

Ez valami csodaszer! Erzed, latod,hogy a hasznalataval a borod eletteltelibb, ragyogobb, es,hogy dolgozik, hasznal ez a szerum...Azt hiszem megtalaltam az egyik kedvenc szerumomat. Es vegre egy PHI termek, amiben az illoolaj illata bejon nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Betaine, Glycerin, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

Squalane eo 1 0

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat