Phi

Ár:   14 990 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: ursuska, Módosítva: 2018. augusztus 30.

Ár:   14 990 Ft
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Bőrprobléma:   Bőröregedés

"Fluid állagú, ultra könnyű jázminos arcápoló zöldteával, selymes kamélia, azaz teaolajjal (ami nem összekeverendő a teafaolajjal). A fluid egyik kulcshatóanyaga a palmitoyl tripeptide-5. Klinikai vizsgálatok igazolják, hogy ez a hatóanyag a bőr saját kollagéntermelését serkenti oly módon, hogy stimulálja a sejtek osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort. A kollagén a rugalmas és fiatalos arcbőr elengedhetetlen fehérjéje. Általa finomodnak a ráncok, a bőr kisimul. Az arcápoló másik kulcshatóanyaga a niacinamid, más néven B3-vitamin, mely egy igazi Jolly Joker a bőrápolásban. Egyrészt kiváló hidratáló, másrészt pedig hatékonyan halványítja a pigmentfoltokat. Ezenkívül eredményes a ráncmegelőzésben, a pattanásokkal szemben, csökkenti a faggyútermelést és normalizálja a pórusok méretét. Nőies, lágy és visszafogott illatát a Jázmin virágvíz adja."

Szofia1981

2020. szeptember 12.

Csak és kizárólag lepontozni jöttem. Nehogy más is becsapódjon a pozitív értékelésen, mint én. Megmondom őszintén a "szavazatok" alapján csodaszerre számítottam, de igazából nem hogy a közepest nem éri el, hanem konkrétan egy nagy nulla! Ennyi pénzért meg aztán pláne!! Nem vagyok egy ragyásképű, de az én arcom nem ragyog fel tőle nem lesz élettel teli, nem simul ki és akkora táskáim és sötét karikáim vannak, mint a ház 😁😁😁 Szóval NEM ÉRI MEG AZ ÁRÁT! Semmilyen jótékony hatást nem tapasztaltam. Felejtős a márka, mert a Desert's Fountain-nal kapcsolatban is kb. hasonló véleményem van.

azóta elhasználtam az egész üveggel és továbbra sem láttam semmi pozitív változást 🤷‍♀️🤷‍♀️🤷‍♀️ Sajnálom 😁 Igaz, hogy nem csíp, jó az illata, stb... de nem is csinál semmit 🤣🤣🤣 Továbbra sem alakultak ki bennem pozitív érzések a márka iránt, úgyhogy én biztos nem fogok még egyszer ennyi pénzt kiadni érte! Esküszöm, hogy a gyógyszertárban kikevert 800 Ft-os krém többet ér 🤣 Nem mondom, hogy senki ne próbálja ki... Aki megteheti nyugodtan próbálkozzon, jó kis tanulópénz lesz, mint amilyen nekem volt 😉 mert egyáltalán nem olcsó

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. szeptember 12.

angyalka1225

2020. szeptember 11.

Elsőre kicsit túl erősnek -bár fincsinek- tartottam az illatát, de ezt kiküszöböltem azzal, hogy éjszakára nem kenek fel belőle. Kevés is elég és hiába alszom rosszul mostanában, kipihentebbnek látom az arcom, mint a használata előtt. Arról még nem sikerült infót szereznem, hogy tulajdonképpen ez kiváltja-e az arckrémet, vagy az alá kéne használni, ezért hol így, hol úgy vetem be. Ha valaki tudja és leírná, örülnék. :)

Update: A végére nagyon megszerettem a hatásán kívül az illatát is. Egy kicsi maradt az alján, ezt sehogy se lehet kipumpálni, de ezért nem vonok le pontot, megoldom, csak soha többet pumpásat. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

tothdyna

2020. január 17.

A Desert's fountain-nál már belebegtettem ezt a kedvencet is és mivel eddig még ezt sem értékeltem, jöjjön a dicséret.
Nyáron lesz két éve, hogy megvettem az első üvegcsét, azóta mindig van otthon ebből is. Kedvelem az illatát (bár a D. F-et jobban), ez a folyékonyabb fluid állag is szuper. Sokszor csak belőlük áll a napi rutin: arcmosás, tonik (vagy a jázminos vagy a nerolis-rózsás feszesítő), desert's f. és ez, nah meg melegebb napokon a fényvédő.
Nyár végén már nagyon az üveg végénél jártam, gondoltam, előtérbe helyezem az amúgy kedvelt két Mádara krémem (persze mindkettő sűrűbb, bár az egyik fluid nevezetű, de mélyhidratáló, ezért mégis sokkal nehezebb), de aztán rájöttem, hogy nagyon kedvelem ennek a kis légiességét, nyáron pláne nem lehet mellőzni, ezért gyorsan elhasználtam és jöhetett a korábban azért már beszerzett utánpótlás felpattintása. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 17.

naturefun

2019. szeptember 14.

Egy üveggel használtam el, most vettem újra. Gondoltam kipróbálom, de nagyon kevés terméket tudok a bőrömön elviselni, ezért nem sok bizodalmam volt benne, de a másik márkájú nappali krémemet már nem gyártják, így keresnem kellett valamit. A márka egyéb termékeit nem próbáltam még. Már az első használat után kellemesen meglepődtem, gyorsan beszivodik, az állaga kellemesen lágy, egy pumpálásnyi bőven elég. Az arcom egyszerűen felragyogott tőle, élettel teli lett, a nap végére sem csillogott a T vonal. Maradok egyelőre ennél, nekem nagyon bejött.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. szeptember 14.

Jennie94

2019. április 10.

Ha őszinte akarok lenni a Phi márka eleve nagy szívem csücske. Akármit próbáltam tőlük mindig bevált. A legnagyobb kedvencem a Phi zöld Jasmine Green Tea arctonik. Mar azt sem tudom hány üvegcset használtam el belőle de ez az a tonik ami visszaadta a tonikokba vetett hitemet. Na így hat amikor a márka kiadta az ugyanabba a családba tartozó kis boosterét teljesen bele szerettem. Imádom az állagát ami nagyon könnyen beszívódik. Szuperul hidratál, csoda mit képes tenni az ember arcbőrével. Rengeteg jó szérumot próbáltam mar de ez a kis csoda mindent überel. Így ha valószínű egy szép napon lakatlan szigetre kellene hogy menjek Ő vele mennék. Nagyon nagyon tudom ajánlani.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 10.

plinka

2019. március 29.

Hú, ez valami csodálatos. Én csak kipróbáltam. Bementem a Müllerbe vásárolni meg nézelődni és egyszer csak szembejött velem ez a termék. Gondoltam, kipróbálom a tesztert. Kenek egy kicsit az arcomra ebből a drágaságból és megsétáltatom a városban. (Ebben az árkategóriában nem szoktam kozmetikumot venni). Már az állaga is nagyon jó. Egész kevés is elég. Az illata mennyei, igazi természetes jázmin illat. Közben el is feledkeztem róla. Amikor hazaértem és belenéztem a tükörbe, azon gondolkoztam, hogy mitől ragyog így az arcom. Akkor jöttem rá, hogy ettől a fluidtól. Azta, leesett az állam. Szabályosan megszépíti az arcot. Hosszútávon, gondolom, még jobb. Amúgy, Ordinary-t szoktam használni. Az is jó, de ez egy másik dimenzió. Ettől függetlenül, maradok az Ordinary-nél. Szerintem, megéri az árát, de én egy alacsonyabb árkategóriában mozgok (sajnos).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 29.

Izar

2019. február 3.

Csodás, könnyed krémgél, a toniktól nedves bőrömre egy pumpálásnyi is elég. Télen mondjuk elviselek kettőt, de nyáron biztos csak egy fog kelleni.

Nagyon enyhe, jázminillata van, éppen csak, hogy érezni, és az én illatanyagokra egyébként nagyon érzékeny bőrömet egyáltalán nem irritálja.

Zsíros, vízhiányos, rozáceás bőröm van, amin néha előjön egy-egy patti. Ez a krém pont jó neki, nem túl testes, szépen hidratál és még az is szuper benne, hogy kiváló sminkalap, minden BB krémmel és alapozóval nagyon jól kijön.

Megint egy csodaszer a Phi lányoktól. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

Megint egy csodaszer a Phi lányoktól. :-)

Lencseee

2019. február 2.

Ez valami csodaszer! Erzed, latod,hogy a hasznalataval a borod eletteltelibb, ragyogobb, es,hogy dolgozik, hasznal ez a szerum...Azt hiszem megtalaltam az egyik kedvenc szerumomat. Es vegre egy PHI termek, amiben az illoolaj illata bejon nekem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 2.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Allantoin
Hidratálók: Niacinamide, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Oil, Camellia Sinensis (Green Tea) Oil, Betaine, Glycerin, Hyaluronic Acid
Peptidek: Palmitoyl Tripeptide-5
Vitaminok: Niacinamide, Panthenol, Tocopherol

Syn-Coll márkanéven ismert, három aminosavból álló peptidféle, mely állítólag stimulálja a sejtek növekedését, osztódását szabályozó TGF-ß nevű növekedési faktort, ami pedig elősegíti a bőrünk kollagéntermelését. Több kollagén pedig fiatalosabb és ráncmentesebb bőrt jelent.

A teanövény magjából kivont kaméliaolaj egy száraz, nem komedogén olaj, zsírsavakban (az olaj kb. 56%-a olajsav22%-a linolsav), antioxidánsokban és gyulladáscsökkentő polifenolokban is gazdag. Kiváló bőrpuhító, antioxidáns és gyulladáscsökkentő összetevő. Lásd még: zöld-tea kivonat.

Squalane eo 1 0

Szárított zöld tea levelek örlésével nyert por. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőrradírozó és bőrkondicionáló hatású összetevő.  Lásd zöld tea kivonat