Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kebkeb, Módosítva: 2017. október 17.

Kategória:   Lemosók, Tonikok

Egy gyengéd, de hatásos sminklemosó, mely leszámol a pandamaci szemekkel. Mind amellett, hogy a teafaolaj támogatásával megtisztítja a bőrödet a rárakódott szennyeződésektől, a kamilla virágvíz  és körömvirág olajos kivonatának segítségével nyugtatja, regenerálja azt.

Izar

2019. február 3.

Kedvenc sminklemosóm, bár ha vattapamaccsal használnám, valszeg nem lenne az. :-)
Én úgy használom, ahogy a sminklemosó olajokat szokás: egy-két pumpálásnyit jól elmasszírozunk a még száraz arcon, majd pici vízzel szépen emulziót képzünk belőle és feloldjuk vele a sminket, végül bő vízzel lemossuk.
Nem minden sminklemosó tejjel lehet ezt megcsinálni, de ezzel igen, és így tökéletes, valamint így elég lassan is fogy.
Illata nem emlékezetes szerencsére (semmilyen illatanyagot nem bír a bőröm), az állaga viszonylag folyékony.
Nekem a pumpájával sincs gondom, de mondjuk tény, hogy nem egy vattakorongot próbálok megcélozni vele, hanem a tenyerembe pumpálom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 3.

nekoSX

2018. július 17.

Egyetértek az előző BMWoman véleménnyel: már nem ilyen a flakonja és az ára is a duplája.
Kedves Krémmánia, jó lenne, ha lehetne frissíteni az infókat a termékekről és nem kellene újra felvinni az egészet, hogy 2x szerepeljen ugyanaz.
Ami a terméket illeti:
meglepődtem, hogy mennyire folyékony az állaga,én sűrűbbre-krémesebbre számítottam (BÁR végül is a tej is csak vízszerűen folyós...),
emiatt a folyékonyság miatt elég nagy mennyiségre van szükségem a lemosáshoz, mert mire egy pumpálásnyit felviszek, szinte el is tűnik,
felszívta a bőröm. A pumpa is érdekesen működik, mert minden egyes első nyomásra kilövell belőle az anyag, csempe-csap-fal bánja, mikor merre tartom, hiába van a vattakorongom közvetlenül a kimenet alatt, arra csak második nyomásra jut.
Egyébként elég jól tisztít, nem tudom a sminkkel mennyire tud megküzdeni, én csak a fényvédőmet szedem le vele, azt szépen letakarítja.
Nem szárít, nem irritál és az illata sem tolakodó szerencsére. Nem hagy maga után zavaró v zsíros réteget, bár vízzel is mindig átmosom az arcom utána.
Szerintem zsírosabb, kombinált bőrre lenne tökéletes, az én száraz bőrömre kicsit krémesebbet szeretnék, amivel át is masszírozhatnám az arcom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 17.

Ami a terméket illeti:

BlackMagicWoman

2017. december 28.

Igazi kedvenc lett! Konkrétan mikor megtisztítom az arcom ezzel az arclemosóval, nem kell utána krémet használnom, olyan jól ápolja a bőrömet. Vicces, de itt a krémmanian minden Phi termékről ezer éves képek vannak fent :D tök nem igy néz ki ez sem... valaki frissítse már őket

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 28.

ramma

2017. december 27.

Már nagyon sok lemosót kipróbáltam és mind szárította a bőröm. Ez az első, ami után nincs húzó érzés az arcomon. Finom puha, hidratált érzetet hagy maga után. Illatmentes, nem irtitál. Nekem 3 pamacs kell, de lehoz mindent. Szeretem

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 27.

Mse

2017. december 27.

A világ összes vattapamacsára szükség van egy sminklemosáshoz. Nem ér semmit.
Ráadásul csípi is a szemet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 27.

A világ összes vattapamacsára szükség van egy sminklemosáshoz. Nem ér semmit.
Ráadásul csípi is a szemet.

crettier

2017. május 5.

december óta használom, és nagyon meg vagyok vele elégedve! biztos, hogy újraveszem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

Lanyokanyukaja

2016. augusztus 24.

Nagyon szeretem ezt a lemosót, de fontos, hogy ennek az állaga krémes. A Clinique extra mild arctisztítóhoz tudnám hasonlítani. Száraz és nedves vattapamaccsal is használtam, a nedves vált be igazán. Tisztító hatás: nos ez nem Bioderma micellás, de ez nem vesz el egyáltalán az értékéből! A nem vízálló szempillaspirállal nehezen birkózik meg és az egyszerű smink alapos eltávolításához is sok-sok vattapamacsra van szükség még vizesen is, így nagyon-nagyon gyorsan fogy. De száraz bőrre áldásos, az illatát imádom és teljesen natúr a készítő szívével lelkével. Az esti rutinom előkészítéséhez tökéletes. Amire nekem kell, arra egy csoda. Ezért csillagos ötös.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 24.

tinati

2016. augusztus 9.

Minden este ezt használom. Túl azon, hogy szuper jól eltávolítja a sminket, szépen tisztítja az arcom. Használata után sokszor még éjszakai krémre sincs szükségem...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 9.

Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract