Phi

Ár:   3990 Ft   Kategória:   Testápolók
Kiszerelés:   150 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2017. április 18.

Kategória:   Testápolók
Bőrtípus:   Normál

Bőrfrissítő testápoló koffeinnel és a kávé varázslatos illatával.

Egész tested kényeztetheted immár ezzel a tejeskávé illatú krémesen Phinom kávés testápolóval, mely felébreszti a fáradt testet, közben üdítően hat a lelkedre. A kakaóvaj, a makadámiaolaj, a rizsolaj, mind táplálják és puhává varázsolják a megfáradt bőrt, a kávé koffeintartalma pedig felpezsdíti a bőröd, energetizálja a fakó bőrt, felpörgeti a vérkeringést. Pont ezért tartalmaznak a narancsbőr elleni készítmények is koffeint!  Vége a tunyaságnak, vége a pangásnak!

Izar

2018. június 14.

Az elmúlt egy hónapban kezdtem felfedezni az új, feltörekvő magyar kozmetikai márkák kínálatát, és azt kell mondjam, le vagyok nyűgözve. Ebben nagy szerepet játszik ez a testápoló is, aminél finomabb illatút és kellemesebb állagút még nem próbáltam, pedig nagy testápoló mániás vagyok.

A márka meggymagolajos testápolójához képest ez folyékonyabb, de egyben picit olajosabb állagú is. Az habos, rózsaszín, és kinyomáskor egyben marad, ez enyhén sárgás, krémes és kifolyik a kezedre. Hidratál és ápol, a folyamatosan száraz körömágybőrömet azonnal rendbe tette, és szerintem a hatása jóval tovább tart, mint sok más testápolóé.

Na és az illata: huhh, nem is tudom szavakba önteni. Mint azok a különböző ízesítésű csokibonbonok, amiket díszdobozban lehet kapni, és azokból is a kávés. Tényleg olyan, mintha valami kávés csokit eszegetne az ember. Ami még szuper, hogy ez az illat nem gejl, nem tolakodó, csak a bőröd közvetlen közelében lehet érezni, de ott nagyon sokáig megmarad. Nekem a parfümöt is simán helyettesíti, amikor valami gourmand illatot szeretnék hordani. (Tegyük hozzá, nem szeretek kondenzcsíkot húzni, szóval ez az illatintenzitás tökéletes.)

Ami azt illeti, ez a krém is úgy ahogy van tökéletes. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 14.

Ami azt illeti, ez a krém is úgy ahogy van tökéletes. :-)

zsazsi86

2017. június 30.

Gazdaságos, bár csak 150ml, kevés kell belőle, egész nap hidratál, nagyon finom illata van, könnyyen beszívódik, könnyed krémes állagú!!Nagyon szeretem, a kávés termékeket, oda vagyok az illatáért, beváltja azt amit ígér, és tök jó hogy ki lehet könnyen nyerni belőle minden cseppet :) Újra is vettem :) Bárkinek nyugott szívvel ajánlom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

zsu044

2017. június 4.

A Phi "zacskós" csomagolását már volt szerencsém tesztelni a Hidratália testápolónál, zseniális, az utolsó cseppig ki lehet belőle préselni mindent!! És természetesen 100%-ban újrahasznosítható! ♻️ Az illata a leírásnak megfelelően abszolút tejeskávé, könnyed, natúr illat. A testápoló állaga is nagyon könnyed, pillanatok alatt beszívja a bőröm. Ez számomra fontos szempont nyáron, mert elég száraz a bőröm, azt nem tudom megtenni, hogy nem krémezem be, viszont nyáron uuutálom, ha bármilyen réteg marad a testemen, és nem elég, hogy a meleg miatt ragadok, még a testápolótól is cuppogok. Ezzel a testápolóval ilyen nem fordul elő, maradéktalanul és extragyorsan beszippantja a bőr, tényleg nagyon könnyed formula. Összetétele csodaszép és hatásos, a testradír-testápoló kombó használata óta érezhetően simább, ruganyosabb a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. június 4.

rayeri

2017. május 30.

Első vélemény :) Nem is értem, miért nem ömleng még róla senki, ez egy nagyon nagyon jó kis cucc!!! 3 dolgot rendeltem a Phi-től próbaként (a krémdeo és a bőrbarát krém a másik kettő), ez tetszik a legjobban! A csomagolása hipertrendi, nagyon kézreáll, gondolom az utolsó cseppig ki lehet nyerni belőle a krémet, ami kifejezetten kell a lelkemnek, ugyanis nem örülnék ha 3.500 Ft-ért a 150 ml-ből (!!!) akár 1 ml is kárbaveszne. A rizsolaj-makadámiaolaj-kávéolaj trió nekem telitalálat (imádom a természetes olajokat, az arcomra 4-5 félét is használok), a kakaóvaj és a vanília pedig hab a tortán :) Ez egy gazdag krém, kevés is elég belőle (nekem testrészenként kb.egy mogyorónyi), szépen siklik a bőrön, ami aztán teljesen beszippantja, nagyon jól hidratál, a hatása a következő krémezésig kitart. Biztosan újra fogom venni, az ára ellenére is, mert messze ez a legjobb természetes testápoló amivel valaha találkoztam!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. május 30.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Allantoin
Hidratálók: Urea, Glycerin

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.