Phi

Ár:   7990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: bebababa66, Módosítva: 2016. október 20.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál

Könnyű pezsdítő arcápoló a kávé mennyei illatával, a tónusos arcbőrért.

fgyongyi82

2020. február 17.

Eszméletlen illat, imádom reggelente bekrémezni az arcom. Csodapuha a bőröm, bár egyszerre használom másik phi-vel.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 17.

repülő mókus

2017. november 8.

Tényleg felpezsdíti az arcbőrt és könnyen beszívódik, szépen ápolja a bőrt. Kellemes kis krém. Ami nem tetszik benne, az az illata. Másra számítottam. Mikor kinyitottam rögtön ismerős volt, aztán beugrott gyerekkoromból a kávés csoki szelet, na pont olyan illata van - azt se szerettem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 8.

ramma

2017. szeptember 4.

Már kétszer újra vásároltam. Legutóbb, mintha lágyult volna az illata és a színe. A csomagolás is sokkal szebb lett. Igazàn előnyére vàltak ezek a kis változtatások. Most még jobban imádom! :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

adite

2017. szeptember 4.

Több arckrémüket próbáltam, ezzel kezdtem, és végül ehhez is térek vissza, nekem tökéletesen bevált. Imádom a Pazar Cafe termékcsaládot, és rajongom a PHI elhivatott természetbarát cuccait. Örök kedvenc. Már barátnők polcain is fix helyen :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 4.

Bog

2017. szeptember 3.

Update: Jó ideig félreraktam, mert nem fényvédős, így nyáron szóba sem jöhetett. Most kezdtem el újra használni, de nem tudtam megszokni az illatát, számomra gyomorforgató. De a hatása viszont annál jobb! Pár hónapja a nyakam-állam tele lett apró fehér puklikkal. Valószínűleg valamelyik új kozmetikumomat nem bírja a bőröm. Ez a kis kence pár nap alatt lehúzta őket! És látom a hatását, hogy milyen jót tesz a bőrömnek! Gyorsan beszívódik, nem hagy olajos réteget, sminkkel jóban van! Előszeretettel használom most már. Hozzá teszem, hogy a szavatossági idő 3 hónap, én már több mint fél éve használom, és semmi baja. Azt hiszem továbbra is fogom használni a márka termékeit, de most megpróbálkozom egy másik krémmel, annak hátha jobb az illata.

Nagyon érdekes a viszonyom ezzel a termékcsaláddal. A tonikját elsőre megszerettem, biztos hogy mostantól alap darabja lesz a napi arcápolásomnak. De ez a krém... Elsőre nagyon nem tetszett. Igaz, hogy hamar beszívta a bőröm, de még is maradt utána egy olajos csillogás, ugyan akkor azt éreztem, hogy nem elég. Az illatát, pedig egyenlőre nem tudom hova tenni. Nem rossz, igazi bio, de túl erős. Egész nap érzem.
Nem adtam fel, szeretni akartam nagyon, így használtam tovább rendületlenül. Rájöttem, hogy smink alá kitűnő, minden alapozóval, BB krémmel iszonyú jó barátságban van. Aztán azt vettem észre, hogy azokon a napokon, amikor valami miatt nem használtam, hiányzott. Szóval megszerettem. Kísérletezem még a tökéletes végeredményért, megfelelő arcolajat keresek hozzá, de szerintem ez a krém marad a nappali arcápolóm. Ha még fényvédője is lenne, az szuper lenne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

Mati

2017. szeptember 3.

A szemkörnyékápolóval együtt használom. Míg annak nincs extra illata, ennek finom tejeskávés-vaníliás enyhén karcos illata van. Nagyon jól hidratál és üdébbnek tűnik az arcom, amióta hasznàlom! A zöldkàvé kivonat miatt csillagos ötös nálam. Újra fogom venni, tuti!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

zsazsi86

2017. június 30.

Többször újravásároltam már! A kedvenc!!!! Hidratálás, állag, illat!!! Tökéletes! Szépen szívódik, mondjuk én az illatát nem érzem egész nap, de azt igen hogy kellőképpen hidratál! Szerintem nyárra tökéletes könnyed kis kence! ♥

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

tinati

2017. február 16.

Ez a krém pont nekem készült! Az illata magával ragadó, azóta amióta használom, beszereztem egy diffuzort és ebben a krémben lévő illoolajjal illatositom a hálószobám. :) a krém állaga fantasztikus, gyorsan beszivodik, könnyű és mégis úgy érzem hogy nagyon jól táplálja a bőröm. Szerencsére nekem nem száraz a bőröm, inkább normalnak mondanám, igy ez egy tökéletes választás volt <3
Köszi Mariann, ismét szuper jól alkottál!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 16.

Köszi Mariann, ismét szuper jól alkottál!!

litren

2017. február 13.

Sajna nem jött be ! Youtuber ajánlására vettem , az illata abszolút nem tetszik valami nagyon finom kávét vártam ,de nem olyan jött.
Illetve az állaga se , viselése se tetszett.
2 csillagot csupán a kinézte ,illetve a csomagolása miatt kap ! az nagyon szimpatikus volt !

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.

Illetve az állaga se , viselése se tetszett.

katuc77

2017. január 13.

Mikor megérkezett, nagyon meglepődtem, hogy milyen kis "picike". Persze, mekkora is lenne, hiszen 30 ml, de igazából megrendeléskor ez nem is nagyon "esett le". Az illata ennek is - számomra - valami fantasztikus, nagyon szeretem. Az állaga nagyon kellemes, lágyabb, könnyedebb, mint ami általában megszokott egy arckrémnél. A bőröm azonnal beszippantja, nem hagy maga után semmilyen kellemetlen, vagy ragacsos érzést. Nem is kell várni utána, azonnal kezdődhet az alapozás.
Mivel nagyon kevés is elég belőle, hiába ilyen kicsi a kiszerelése, azért ez is elég sokáig elég lesz. Nekem ilyenkor télen valamivel szárazabb a bőröm a szokásosnál, de ennek ellenére elegendőnek érzem a hidratáló hatását is. Ugyan még csak majd egy hete használom a termékcsalád többi tagjával együtt, de eddig maximálisan elégedett vagyok vele. Örülök, hogy meg mertem rendelni mind a három terméket :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 13.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Urea, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract, Glycerin

Az arab kávé magjának a kivonata. A nyers kávé gazdag forrása az antioxidánsoknak és a koffeinnek.

Squalane eo 1 0

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2