Phi

Ár:   2990 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. szeptember 26.

Kategória:   Testápolás

Panthenolos regeneráló és védő krém körömvirággal, makadámiadióval, sheavajjal, lanolinnal. Egy igazi nagyágyú a bőrnek, ha támad a hideg. Ha akarod kézkrém, ha akarod arckrém, de kenhető bárhova. Úgy alkották meg, hogy a környezeti hatások nehézségeivel, a hideg idő bőrre gyakorolt kellemetlenségeivel játszi könnyedséggel veszi fel a kesztyűt. Testesebb, tápláló és gazdag krém, enyhe mandarin és természetes diós illatjegyekkel.

Ár: 1999 , Eladó: Nooora
Állapot: új, Helyszín: Budapest, fizetés: posta, ill. Bp-en személyesen

naturefun

2019. december 27.

Egy akció keretében kaptam a Müllerben egy másik Phi termék mellé. Jó állaga van, az átlagosnál talán jobb a hatása, de nekem semmi extra eredményt nem hozott. Az illata nagyon nem jött be, pedig szeretem a Phi termékek illatát. Elhasználtam, de nem fogok belőle vásárolni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. december 27.

rayeri

2019. július 1.

Ha az összes általam eddig használt kencéből ki kéne választanom ötöt ami igazán hatással volt az életminőségemre, akkor ez biztosan közte lenne. Tavaszra sajnos mindig vállalhatatlanná válnak a kezeim, pedig becsülettel ápolom őket egész télen. Száraz, piros, repedezettek a körömágyaim és a "bütykeim". Idén tavasszal annyira el voltam már keseredve emiatt, hogy elkezdtem keresgélni hol csinálnak a közelemben paraffinos kezelést, gondoltam befizetek egy kúrára. Vállalható távon belül nem találtam viszont előkerült ez a krém a fiókból. Ajándékba kaptam egy téli rendelés mellé, elkezdtem használni plusz rendszeresen radírozni a kezemen a bőrt (heti 1-2 alkalommal). Egy hét után mintha kicserélték volna! Ha nem a saját bőrömön érzem, nem hiszem el. Azóta már újravettem és minden este használom. Azóta nincs panasz a kezeimre :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

Lunacska

2019. április 26.

Árkád Müllerben vettem meg, tavasszal és ősszel hámlik a tenyerem, gyakorlatilag kicserélődik a bőröm.:) Csodásan hidratálja, nem izzad a kezem tőle, jol beszívódik, azonnal puhává varázsolja a száraz részeket, nekem ez csodaszer, csak ajánlani tudom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 26.

makosbejgli18

2019. március 25.

Az itteni vélmények alapján vettem meg, de nekem sajna a télen kiszáradó kézfejemmel semmit nem csinált. Az ujjaim köze úgyanolyan száradóan hagyta, használtam 1-2 hétig, aztán letettem róla. Az illata nagyon tömény, van, akinek tetszik, van, akinek nem. Elhiszem, hogy valakinek beválik, gyorsan beszívodott viszonylag, de nem javított a fennálló helyzeten számomra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

i.napcsi

2019. január 27.

A krém összetétele és hatása szuper lenne de nem tudtam összebarátkozni evvel az extrém mennyiségű mandarin illattal és úgy érzem teljességgel felesleges,szeretem az aromaterápiát tehát nem illóolaj fóbiás vagyok!Ha kihagynátok belőle biztosan mindig tartanék itthon,így nem tudom újból megvásárolnám e!!4 pontot adok mert télre esténként telitalálat de a mandarin miatt nem tudom annyit használni mint szeretném mert akkor érzem hogy már irritál!Egyébként gratulálok a krémhez,imádom a lanolin tartalmú krémeket!Ha jövő mikulásra lehet ezt kívánni legyen teljesen originál illata!!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 27.

Boquerona927

2018. december 17.

Igazi téli krém, az illata és az állaga miatt is. Én éjszakára használom és úgy nagyon jó hatása van, puha lesz reggelre a kezem. Nap közben kicsit zsíros és ahhoz elég drága hogy minden kézmosásnál lemossam.. Éjszakára nagyon jó választás a téli száraz kezekre.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 17.

Amadea

2018. június 5.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem meg a Showroomban, nem is akartam kézkrémet vásárolni. Az egyik szemem sír, a másik nevet: szuper kis krém, az állaga, a hatása, az illata, az összetevői... nem hittem volna, hogy valami fenyegetni fogja a Yamuna-kézkrémeket a piedesztálon, de ez történt. Testes krém, de könnyen beszívódik, egyáltalán nem kényelmetlen használni, mint más nehéz kencéket.
Persze, hogy az ára miatt rívok, ez az egyetlen negatívuma, de ezért nem vonok le csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 5.

Mazsika81

2018. január 18.

Télen ekcémás szokott lenni a kezem (száraz, érdes bőr, sokszor be is reped), így szerettem volna olyan krémet találni, ami ezen a problémán természetes összetevőkkel is tud segíteni. A megrendelés előtt a Phi-s lányok, Timi és Mariann segítettek a krém kiválasztásában. Maga a krém sárgás színű, nem hagy olyan zsíros érzetet, mint más krémek, viszont mégis nagyon jól ápolja a problémás bőrt is, ami nem csoda a szuper összetevőivel :) A húzúdó érzést megszünteti és nyugtatja, hidratálja a bőrt. Én éjszakára használom, hogy reggelig kifejtse a jótékony hatását. Biztosan újravevős lesz, nagyobb kiszerelésben is el tudnám képzelni a krémet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 18.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract, Allantoin
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Lanolin
Vitaminok: Panthenol, Tocopherol

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Squalane eo 1 0