Phi

Ár:   9990 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erina, Módosítva: 2017. február 9.

Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Normál
Bőrprobléma:   Bőröregedés

A megújult RáncStop arckrém ezentúl Vadrózsa Varázs arckém néven található meg. Illatos Damaszkuszi Rózsa aromavíz került bele ráadásként. A krém lágy és bársonyosan simogató, halvány sárga színét a hidegen sajtolt rózsaolajnak köszönheti.

idaobi

2019. július 14.

Kellemes állagú krém. Néha spriccel 😂 de amúgy praktikus a légmentes tégely. Jó hatással van a ráncaimra. El nem tüntette őket eddig, de sokkal simább a bőröm és kevésbé mélyek a redők. Az ára húzós de szép az incije, phi minden termékét szeretem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

Lencse

2019. július 8.

Ha a márka vevőszolgálatát kellene osztályozni, az biztosan 5 csillag lenne... Az első tubusnak rossz volt az adagolója, és egy nap alatt kaptam is a második tubust. Ugyanakkor a használata nem a legjobb, nehéz megfelelő mennyiséget kinyomni, néha nagyon sok krém jön ki egy pumpálásra. Ha pedig pár napig nem használtam, kicsit beszáradt, majd kirepült a krém a nagy nyomás miatt. Az illata nekem nagyon erős, avas hatású. Maga a krém selymes, de lassan szívódik be. Annyira zavar az illata, hogy inkább csak a dekoltázsomra használom el. Nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 8.

03aniko12

2019. február 24.

Már többször újra vettem imádom. Nyáron kicsit sok pedig száraz a bőröm,de olyankor kb minden olvad le rólam. Jól hidratál,alapjáraton nem zsíros,de testesebb krém. Az arcom sokkal szebb,bár az apró kis ráncaimon változást nem látok. Ettől függetlenül imádom.
Egy negatívum: az új csomagolás nekem nem tetszik. Nehezebb ráálnom,hogy mennyit nyomjak belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 24.

Mazsika81

2018. január 5.

Nagyon tartalmas krém, csodás az INCI-je is. A krém színe tényleg sárgás, illatán erősen érződik a rózsavíz, ebből is látszik, hogy minden összetevője tényleg természetes és igazán minőségi. Télen használtam, nekem egy kicsit sok volt a kombinált bőrömre, de szárazabb bőrűeknek vagy az idősebb korosztálynak tökéletes krém lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 5.

zsazsi86

2017. június 30.

Télen szerettem nagyon használni, szerette a bőröm! Szuper az állaga, jó érzés bemasszírozni, egész nap hidratált! Tavasszal, nappalra a kávés hidratálót használtam, éjszakára pedig ezt vetettem be, picit vastagabb rétegben! Viszont a nyári melegben már túl sok az én normál....picit zsírosodóbb bőrömre :) Bár akinek nagyon száraz bőre van lehet hogy épp telitalálat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

m-kati-89

2017. február 28.

Nagyon szerethető ez a krém! Az illatát szokni kell, nekem picit erős, de a hatása kárpótol! Kifejezetten szebb lett az arcbőröm, mióta ezt használom, simább, puhább, kevesebb a mitesszerem, kevesebb pattanás jön ki. Pici adag, és elég drága... 6000 ft 30 ml, amit elvileg 3 hónapig lehet felhasználni, ha hűek maradunk a leíráshoz... én kb. most tartok a felénél, de már több, mint 3 hónapja használom... kidobni persze nem fogom, szerintem nyugodtan használható még tovább. Ha elfogy, kipróbálok egy újabb Phi terméket, nekem nagyon bejön!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate, Allantoin, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Glycerin, Sodium Lactate, Sodium Hyaluronate, Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Vitaminok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol

A vadrózsa magjaiból nyert kivonat. Antioxidáns, hidratáló, regeneráló, bőrpuhító, gyulladáscsökkentő hatású halványsárga színű olaj, mely gazdag forrása a bőr számára előnyös zsírsavaknak (linolsav - 51%, linolénsav - 19% és olajsav - 20%).

Squalane eo 1 0

Az acmella virágának a kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint bőr- és hajkondicionáló hatású összetevő. Paula Begoun szerint segíti a többi összetevő bőrbe jutását.

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Ascorbyl Palmitate a I i I v I gy 2 0