Philip Kingsley

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolás
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál

A krémet és az összetevőket feltöltötte: UnVraiAnge, Módosítva: 2011. július 20.

Kategória:   Hajápolás
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Philip Kingsley legismertebb hajmosás előtti pakolása, ami még a legtöredezettebb hajat is képes regenerálni! Különösen ajánlott azoknak, akiknek a haja kémia agressziók (szőkítés, dauerolás, egyenesítés), fizikai trauma vagy akár a gyenge egészségi állapot következtében károsodott.

Ez a pakolás újra ragyogó koronát varázsol a fejünkre!

(Ára: £20.99/150ml)

Philip Kingsley Elasticizer Hajmosás Előtte Pakolás 40 ml
Ár: 2500,- Ft (+szállítási költség) , Eladó: vtina85
Állapot: új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: személyes átvétel, vagy banki utalást követően foxpost
Ár: 2000 Ft + postaköltség , Eladó: zalla
Állapot: bontatlan - 40 ml, Helyszín: Budapest, fizetés: előre utalás után posta
anneshirley

2019. július 22.

Miután a kedvenc Nubian Heritage hajpakolásaimat már nem szállítják Európába (ó, miért???), kénytelen voltam új hajápoló után kutakodni. Gondoltam, ami Audrey Hepburnnek elég jó volt, az nekem is az lesz. És valóban egész jól bevált, puhítja és könnyebben fésülhetővé teszi a hajamat, anélkül, hogy kicsit is zsírosítana. A korábbi kedvencemmel összehasonlítva azonban alulmarad a hatása, viszont drágább. Számomra óriási pozitívum, hogy nem illatosított (a legtöbb hajpakolás művies és fojtogató illatától pánikroham kerülget), de picit fura a szaga. Erre érzékenyeknek mondom, hogy a parabéneket egyébként már nem tartalmazza, helyette az újabban szokásos phenoxyethanol van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 22.

Kremcica

2019. február 15.

Update: A 40 ml-es travel size végére rájöttem a titkára: jóval nagyobb mennyiséget kell használni (mármár hogy csicsogjon a haj). Kb fél órát hagyom rajta és érezhetően jobb állagú, állapotú a hajam. Csodaszernek még mindig nem mondanám, de kap egy plusz csillagot.

Természetes szőke, de korábban festett és töredezésre hajlamos hajam van. Mióta levágattam jó állapotban van, de a végén folyamatosan érzem hogy vékonyodik és csak idő kérdése mikor kezd el töredezni. Ekkor kaptam meg ezt a hajpakolást. Meglepődtem hogy nincs semmi illata (pozitívum) a drágább márkák szeretik illattal eladni a terméküket. Próbáltam többféleképpen is, rövidebb ideig, több óráig, keveset felkenve, nagy adagot felkenve. Túl nagy különbséget nem érzek, kb ha elhagynám nem hiányozna (heti kétszer mosok hajak, előtte rendszeresen használom). Mivel nem igazán szilikonos állagra, nem csúszik a hajszálak felületén. Olyan érzés mintha a haj becuppantaná, viszont emiatt többet is kell kennem mint amennyit gondolnék használni. A balzsamot nem tudnám elhagyni mert annyira nem puhítja a hajamat, ellenben a kisebb szöszölődésen több-kevésbé segített.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 15.

pitypango

2014. május 5.

Nálam is bevált, és szerintem elég sokáig elég is lesz. Felváltva használom a Phyto olajával, de ezután tényleg nincs szükségem újabb pakolásra, maximum egy könnyebb balzsamra. Van belőle Extreme változat is, de az már az én extra száraz, szőke hajamra is sok lenne. Azt hittem lehetetlen lesz visszahozni a hajam a régi, kezeletlen állapotába, de minőségi termékekkel mégis sikerült, és nem kell lemondanom a szőke, hosszú hajról! :)

Update: Hát ez a szerelem is elmúlt... Tényleg jól puhít, mikor nincs időm olajakkal bíbelődni mindig ezt használom, de nem mondanám pótolhatatlannak. Az igazi csodaszer még mindig a Phyto olaja.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Erzsi73

2011. augusztus 16.

UnVraiAnge véleményét olvasva próbáltam ki ezt a hajmosás előtti pakolást és tényleg csodát művelt a hajammal egy alkalom után szemmel látható a hajszerkezetre gyakorolt jótékony hatása. Simább, puhább és fényesebb is a szőkített hajam, szinte teljesen megszűnt nem is tudom, hogyan nevezik a "bolyhosodása" vagy töredezettsége de a lényeg , hogy szépen helyre hozta a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. augusztus 16.

UnVraiAnge

2011. július 20.

Teljes pánikomban, egy újabb fantasztikus fodrászat után, midőn a hajam először koszos lila, majd két nap múlva csibe sárga árnyalatúvá változott, -de persze a tettes nem tudja, hogy lehetséges ez, ahogy én sem értem mitől tollas a hátam- vettem meg ezt a pakolást. Tegnap amint megérkezett, már szaladtam is kipróbálni és milyen jól tettem! Először is ezt mosás előtt kell feltenni, majd 10 percig egy csinos műanyag sapkában 20 percig ücsörögni, majd utána lehet samponozni, balzsamozni. Nos, konkrétan nem kellett balzsamot használjak, mert a hajam annyira puha és finom lett, amilyennek utoljára bakfisként éreztem, mikor Anyukám még Melindával próbálta meg kosztalanítani a derékig érő loboncomat. Szóval nem olyan csúszós érzés, mint általában az ápolóktól, hanem inkább olyan természetes, egészséges tapintású, mint a kezeletlen gyerekhaj.
Szóval úgy tűnik ez valóban csodaszer, de majd megírom a későbbi tapasztalataimat, de jelenleg teljesen lenyűgözött!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2011. július 20.

Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Elastin

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.