Philosophy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: morning_glory, Módosítva: 2011. november 26.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Tusfürdők

Red velvet cake illatú 3:1-ben termék, tus- és habfürdő, valamint sampon.  A sütisorozat tagjaként (a Carrot cake és a Cocoa frosting mellett) speciális, téli kiadás volt, címkéjén a torta receptjével.

loraren

2011. december 23.

Nekem is bejött, pedig általában nem szeretem az ennyire édes illatokat, de sikerült úgy megkomponálni, hogy ne legyen nagyon mű (és ezt nem tudom, hogy csinálták, mert maga a red velvet cake is mű :)). Mindennapos használat esetén extrán ajánlott testápoló, de annyira nem szárít, mint az átlagos tusfürdők.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 23.

morning_glory

2011. november 15.

A red velvet cake a kedvenc sütim, a tusfürdővel pedig a barátom lepett meg másfél-két éve. Örültem is, de kicsit tartottam is tőle, hogy majd nem váltja be a hozzá fűzött reményeket, és akkor majd a tortát magát is megutálom. Én csak tusfürdőként használtam, és pozitívan csalódtam. Az illata szinte teljesen megegyezett a sütiével, bár bevallom, az én bőröm elbírt volna több hidratálást is, de legalább nem irritált. És igen, az összetevői sem túl szépek, túl műanyag, de az illata (és az ötlet!!!) engem mindenért kárpótolt. Összességében nem rossz termék, az egyetlen (igen nagy bajom) az volt vele, hogy fürdés után állandóan red velvet cake-et akartam enni, ami itthon azért nem olyan egyszerű. De szerencsére rajta van a flakonon a recept, és ugyan a tusfürdő már rég elfogyott, red velvet cake-et azóta is rendszeresen sütök :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. november 15.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocotrienols, Squalene
Vitaminok: Tocopherol, Tocotrienols

Felület aktív anyag, tisztítószer, mellyel leggyakrabban samponokban, tusfürdőkben és arctisztítókban találkozhatunk. Paula Begoun szerint ez az anyag nagyon hasonló a Sodium Lauryl Sulfatehoz (SLS), így bár magáról a TEA-Lauryl Sufateról nincsen sok kutatás, mivel az SLS egy agresszív, irritáló tisztító anyag, így Paula a TEA-Lauryl Sulfate-ot sem ajánlja.

Az E vitamin egy formája, melyet hatásos és stabil antioxidánsnak tartanak. Több 2010-s kutatás szerint a tocotrienols a bőrön használva segít a nap okozta pigmentfoltok megelőzésében, védi a bőrt az UVB sugaraktól, hatásos gyulladáscsökkentő és antioxidáns. Érdekes módon szájon át bevéve kevésbé hatékony, mint az E vitamin egyéb formái. (forrás: cosmeticscop)

Színezék. Lilás piros.