Bioderma

Ár:   4071 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ár: 2200 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: Új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: Posta

rekav11

2021. január 9.

Nagyon örülök, hogy van ilyen magas faktorszámú krém kifejezetten arcra. Eddig a sima naptejeket kentem rá. Nem olcsó, de kevés is elég belőle. Nekem mindig figyelnem kell rá, ne nyomjak ki túl sokat a tubusból, ez 10-ből kb 2X sikerül, de biztos én vagyok a béna. Nem tudom, mennyivel jobb az arcomnak, mint egy sima testre való naptej, de remélem, ennyi pénzért sokkal, ha kiderült, update-elek. Mivel van benne szilikon és alcohol, egy csillagot levonok.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. január 9.

MademoiselleSumire

2020. szeptember 11.

+ valóban hidratáló, feltölti az arcot, ha be tud szívódn (lsd.harmadik pont)
+ alacsony molekulasúlyú alkohol- és illatanyagmentes
- nagyon nehéz, sűrű krém. melegben, párában egyszerűen ól az arcomon, nem hajlandó beszívódni...Szerintem csak 25 fok alatt használható, és télen lenne ideális, illetve nagyon (!) száraz bőrön
- csípi a szememet ha belemegy, és ha egy kicsi is bejut a számba (merthát a szám körül is használom), akkor a kellemetlen keserű íztől eg idő után megfájful a gyomrom
- csipkedi a bőrömet is az arcom egész felületén. Ezt nagyon furcsállom, ez az első ilyen tapasztalatom fényvédővel. Először csak ici-picit csipkedett. Rosszabb napjaimon (ha kicsit szárazabb az arcom), akkor még jobban. Átlagnapokon bár kicsit csak, de folyamatosan csípi az arcom. :(
Én akciósan vettem meg most, teljes áron nem venném újra.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 11.

+ valóban hidratáló, feltölti az arcot, ha be tud szívódn (lsd.harmadik pont)
+ alacsony molekulasúlyú alkohol- és illatanyagmentes
Én akciósan vettem meg most, teljes áron nem venném újra.

sandreax

2020. június 20.

Megvettem, mert a bőrgyógyász ajánlotta, de igazából nem szeretem.
Szárítja az amúgy is száraz bőrömet. És ez nagy mínusz nálam.
Fehér hatása van és néha még nem is sikerül teljesen elkennem az arcomon, hanem 1-2 kicsi fehér krémfolt ott marad.
Nem különösebben kellemes viselet.
Itthon el fogom használni, vagy napozáshoz nyaralásra, de azt én sem tudom elképzelni, hogy sminkeljek rá :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. június 20.

Megvettem, mert a bőrgyógyász ajánlotta, de igazából nem szeretem.
Szárítja az amúgy is száraz bőrömet. És ez nagy mínusz nálam.
Nem különösebben kellemes viselet.

farkasdorii98

2020. május 27.

Nagyon nem szeretem.. nem lehet semmit alá vagy fölé rakni, mert mindenen kukacosodik. Nagyon zsírosít, fénylik tőle az arcom egész nap. :( Kidobni nem szeretném, ezért elkenegetem, de alig várom, hogy elfogyjon..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 27.

Mia0602

2019. október 15.

Tavasszal vettem arcra, de sajnos nekem nem vált be. Elég sűrű, kissé ragacsos krém, sminkelni nem tudtam rá. Az illatát kifejezetten utálom. Elhasználtam kézre és dekoltázsra, de ehhez nagyon drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

DoDobogyo

2019. július 28.

Alapból a természetes kozmetikumokat kedvelem, de ennél jobbat (vagy valami hasonló tudásút) nem találtam. Habár horror ára van, nyáron kincset ér. Állítólag nem ajánlják zsíros bőrre, de nekem mégis bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Blackxentric

2019. március 28.

Mint fényvédő nálam jól teljesített, de zsíros bőrűeknek nem ajánlom. Nem vettem figyelembe, hogy normál, száraz bőrűeknek ajánlják és meg is lett az eredménye. Brutálisan hamar lett zsíros a bőröm, mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Tankozsuzsanna1

2019. március 26.

Nekem nem vált be. Hiába hogy keveset teszek mégis kukacosodik , plusz miután felkenem olyan a bőröm mintha száraz lenne...ellenben pici idő múlva mintha puhábbnak érezném a bőröm. Az igaz, hogy nekem nem fénylett a bőröm olyan erőteljesen tőle, de akkor is inkább a papirzacsót teszem a fejemre, mintsem ezt mégegyszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

aminaleyla

2018. október 21.

Nyáron használtam. Hatása jó volt, de nagyon zsírosított, ami egy bizonyos mértékig nem zavar, mert a fényvédők általában ilyenek, viszont ezt néha kifejezetten kellemetlen volt viselni. Lehet, hogy most az őszi-téli időszakban teszek vele még egy próbát, de nyárra nálam felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

rocketdog

2018. június 21.

Télen néztem ki a terméket, de csak nyáron vettem meg és kezdtem el használni. Nem vettem figyelembe, hogy télen jóval szárazabb a bőröm. Nyáron sem mindenütt zsíros, inkább kombinált.
Az a problémám, hogy hiába szívódik be gyorsan és nem látszódik a krém, mégis nagyon zsíros érzetet hagy maga után és borzasztóan fénylik az egész arcom, mint egy tükör :D
Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Pozitívuma, hogy a zsírossága ellenére nem jöttek ki pattanások az arcomon és már egy-két használat után csodásan puhává tette az arcomat.
Összességében, az én arcomra nem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Összességében, az én arcomra nem való.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.