Bioderma

Ár:   4071 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Ár: 700 Ft , Eladó: Maci86
Állapot: új minta, Helyszín: Debrecen, fizetés: posta

Mia0602

2019. október 15.

Tavasszal vettem arcra, de sajnos nekem nem vált be. Elég sűrű, kissé ragacsos krém, sminkelni nem tudtam rá. Az illatát kifejezetten utálom. Elhasználtam kézre és dekoltázsra, de ehhez nagyon drága volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 15.

DoDobogyo

2019. július 28.

Alapból a természetes kozmetikumokat kedvelem, de ennél jobbat (vagy valami hasonló tudásút) nem találtam. Habár horror ára van, nyáron kincset ér. Állítólag nem ajánlják zsíros bőrre, de nekem mégis bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 28.

Blackxentric

2019. március 28.

Mint fényvédő nálam jól teljesített, de zsíros bőrűeknek nem ajánlom. Nem vettem figyelembe, hogy normál, száraz bőrűeknek ajánlják és meg is lett az eredménye. Brutálisan hamar lett zsíros a bőröm, mikor ezt használtam.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 28.

Tankozsuzsanna1

2019. március 26.

Nekem nem vált be. Hiába hogy keveset teszek mégis kukacosodik , plusz miután felkenem olyan a bőröm mintha száraz lenne...ellenben pici idő múlva mintha puhábbnak érezném a bőröm. Az igaz, hogy nekem nem fénylett a bőröm olyan erőteljesen tőle, de akkor is inkább a papirzacsót teszem a fejemre, mintsem ezt mégegyszer!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 26.

rekav11

2018. december 27.

Nagyon örülök, hogy van ilyen magas faktorszámú krém kifejezetten arcra. Eddig a sima naptejeket kentem rá. Nem olcsó, de kevés is elég belőle. Nekem mindig figyelnem kell rá, ne nyomjak ki túl sokat a tubusból. Nem tudom, mennyivel jobb az arcomnak, mint egy sima testre való naptej, de remélem, ennyi pénzért sokkal, ezért ebben a reményben adok neki 5 csillagot. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 27.

aminaleyla

2018. október 21.

Nyáron használtam. Hatása jó volt, de nagyon zsírosított, ami egy bizonyos mértékig nem zavar, mert a fényvédők általában ilyenek, viszont ezt néha kifejezetten kellemetlen volt viselni. Lehet, hogy most az őszi-téli időszakban teszek vele még egy próbát, de nyárra nálam felejtős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 21.

rocketdog

2018. június 21.

Télen néztem ki a terméket, de csak nyáron vettem meg és kezdtem el használni. Nem vettem figyelembe, hogy télen jóval szárazabb a bőröm. Nyáron sem mindenütt zsíros, inkább kombinált.
Az a problémám, hogy hiába szívódik be gyorsan és nem látszódik a krém, mégis nagyon zsíros érzetet hagy maga után és borzasztóan fénylik az egész arcom, mint egy tükör :D
Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Pozitívuma, hogy a zsírossága ellenére nem jöttek ki pattanások az arcomon és már egy-két használat után csodásan puhává tette az arcomat.
Összességében, az én arcomra nem való.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 21.

Ráadásul irritált, csípte a szememet és könnyeztem tőle.
Összességében, az én arcomra nem való.

svivko

2018. április 23.

Fényvédőként szuper, zsíros bőrnek azonban nem egészen a barátja. 4-5 óra után nagyon csillogok, ha ezt használom, így inkább az ilyen bőrtípussal megáldott Km-eseknek kipróbálásra sem ajánlanám.
Kellemes tejszerű állaga van és hófehér, bőrön felfedezhetelen finish-sel, enyhe kemikália illattal (ugyanaz az illat minta Bioderma Kids 50spf-nek).
Nap allergiám nem jött ki, ha ezt használtam, és jól be is van lőve, hogy milyen bőrtípus (száraz, normál) számára ajánlott. Ebben az esetben el tudom képzelni, hogy még a leírásának megfelelő extrém napsugárzásban is tökéletesen véd, így megadom az 5 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 23.

Kingácska0807

2018. február 14.

Nagyon meg vagyok a termékkel elégedve. Fehérbőrű vagyok, elengedhetetlen a magas faktorú fényvédő. Nem zsírosít, pattanást nem okoz. Egy ici pici zsíros érzetet hagy felkenés után, de mivel nem sminkelek,max csak a szemem, így engem ebben nem gátol, illetve 1-2 óra alatt el is múlik ez az érzet, és csak pihe puhi arcbőr marad utána. Amíg csak kapható, én emellett teszem le a voksomat. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 14.

ggsmgy

2017. október 3.

Igencsak szeplős vagyok, ezért fontos számomra a megfelelő fényvédelem. Vichyt szerettem volna venni, de nem volt. Azonban nem bántam meg... sőt!!!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 3.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.