Bioderma

Ár:   4071 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   40 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: apolka, az összetevőket feltöltötte: hollieme, Módosítva: 2016. július 5.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Száraz, Normál

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

noemi1011

2021. július 17.

Jól fed és véd a naptól is ahogy kell, de ragad, csillog, zsíros hatást nyújt, eltömíti hosszú távon a pólusokat. Mattító púderrel és haza érkezés utáni azonnali lemosással jól használható.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. július 17.

csicserke

2021. július 17.

Nekem egyelőre annyira bejött, hogy idén nyáron csak ilyet készülök használni. Az illata nem túl kellemes, de ez legyen a legnagyobb baj. Felkenéskor hagy fehér réteget, ami nekem személy szerint nagyon tetszik, egy kis pirosítóval üde, fehér bőrt eredményez. A felvitelt követően várok néhány percet, majd felitatom pzs-vel a felesleget, így nem is fénylik az arcom. Mindennap használom, neha BB krémmel (azzal is jól együttműködik). A sorrend nálam: szérum-hidratáló-fényvédő-BB-pirosíto. És hát az UVA42 eléggé meggyőző. Attól tartottam, ezért majd kompromisszumokat kell kötnöm, de úgy tűnik, erről nincs szo.

Update: sajnos nem vizsgázik jól 35 fok felett. Ragad és kicsit fullaszt is, pedig nagyon kevés hidratálót teszek alá. Mintha nem szívná be a bőröm és így attól tartok, hogy nem is hatékony eléggé, mert könnyen lejön. Próbálok minél több időt adni neki beszívódásra, de szerintem manapság elvárható egy fényvédőtől, hogy pár perc alatt menetkész arcot kreáljunk.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. július 17.

jenni69

2021. július 16.

Szeretem, ha erre kenem fel az alapozót, gyönyörű a finishe. Viszont a szemem nagyon csípi,erre figyelni kell.. Plusz néha apró mitesszereket okoz a krém, de ettől függetlenül még mindig ez a legjobb fényvédő azok közül, amiket használtam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 16.

Pipere

2021. június 27.

Nekem eddig ez a fényvédő vált be a legjobban, végre nem alkohollal van tele. Eddig nagyon szépen teljesített, a harmadik tubusomat használom épp. Van egy bizonyos illata, ez valakinek biztos nem tetszik, szerintem egyáltalán nem zavaró. Ami miatt mégsem ez a tökéletes, az az, hogy kémiai fényvédőként nem csinált problémát a bőrömmel de ha szembe kerül, akkor órákig könnyezek tőle. Így, illetve az ára miatt - eddig akciósan sikerült mindig beszereznem, de még így is borsos másfél havonta újravenni - tovább keresem az "igazit". Fehér réteget nem hagy, ellenben egy kellemes üde fényt igen amit száraz bőrűként nem sajnálok. Viszont ez nem a te fényvédőd lesz, ha reggel csak rohanvást tudod megoldani a krémezést, mert az a tapasztalatom, ha annyit tesz fel az ember elsőnek amennyit kell, akkor pár perc múlva érdemes ránézni és újra elkenegetni ott ahol nem sikerült beszívódnia, vagy többször kisebb mennyiségű rétegben jó felvinni ezt elkerülve, de ez megint csak időigényes. Sminkelni is tudok rá, de egy bő fél vagy inkább egy óra múlva, amit természetesen elismerek, hogy sokaknál nem opció ennyit várni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 27.

drzhczk

2021. június 20.

kifejezetten nyárra vettem az 50 faktor miatt, nálam jól működik, egyetlen pattanást sem okozott, amit már az első alkalmak után szeretek elvárni egy arckrémtől.
ami miatt nem tudok 5 csillagot adni, az az, hogy ha a szemem környékére is jut, eszméletlenül csíp.
az árát kicsit borsosnak találom, de az összetevők miatt szerintem újravevős lesz :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 20.

Mobara

2021. június 8.

Ma reggel használtam először ezt a fényvédőt. A felkenés után kicsit csillogó, fehér maradt az arcom, de ez pár perc után megszűnt. Nem hagyott zsíros érzetet, teljesen komfortos, üde bőrt eredményezett. Eddig elégedett vagyok. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 8.

luci_i

2021. június 3.

Nekem valamiért annyira csípte a szemem, hogy elviselhetetlen volt. Kicsit fehér is maradt az arcom ha ténylegesen a megfelelő mennyiséget vittem fel, viszoont nem fénylett tőle a bőröm mint akármelyik másiktól.
Nálam meg mindig a LRP a nyerő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. június 3.

Nálam meg mindig a LRP a nyerő.

gyorfiagica

2021. április 14.

Nagyon szeretem. Könnyű vele dolgozni, nem lesz tőle fehér az arcom és nem leszek tőle pattanásos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 14.

Voros

2021. április 12.

Az aquafluid helyett véletlenül ezt sikerült megvenni. Enyhen zsíros réteget hagy, annyira nem zavaró, viszont enyhén fehér marad. Akkor is, ha 2 részletben dolgozom el. Újrakenésnél ez fokozódik. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. április 12.

lillad2000

2021. március 23.

update: mégis pereg, nem szeretem, egyik bioderma sem jó nekem, ráadásul csipte is a szemem
szerintem nem sokkal tér el a fluid verziójától, fehér réteget hagy ugyanúgy az is, mint ez. de nem pereg

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. március 23.

Hidratálók: Mannitol, Xylitol, Rhamnose, Fructooligosaccharides, Propylene Glycol

Negatív töltésű emulgeálószer. A krémeknek selymes, bársonyos érzetet ad. Részletesebb információ a TrughInAgingen.

Felületaktív anyag, emulgeálószer és sűrítő anyag.