Physicians Formula

Ár:   4800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ildie, Módosítva: 2015. január 29.

Lelőhely:   DM, online

Csillámos bronzosító

100% tisztaságú argán olajat tartalmaz ami segíti a bőr természetes csillogását.

Hypoallergén, glutén mentes, parabén mentes, bőrgyógyászok által jóváhagyott.

livia0

2020. június 3.

Mindennapi használatban van már legalább egy fél éve és még csak most kezd el “kilyukadni” 😅 a színe kicsit enyhe, de építhető, az illata nekem nem jön annyira be, megszokható de nekem kicsit mamás. A tetején a kis arany akármi kb a harmadik alkalomnál eltűnt, de addig is nagyon és szépen csillogott az arcomon mem olajos hatást keltve. Összességében szeretem, de nekem az ecset sem azükséges belőle, nagy a tégely is így utazás szempontjából nem a legpraktikjsabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. június 3.

cicafun

2020. március 16.

Világos, meleg tónusú bőrön telitalálat! Tényleg nagyon természetes hatást lehet vele elérni, vad túlzásokba nem eshetünk vele, finoman építhető. Kreol bőrű lányok max highlighterként tudják használni, de világos bőrön elképesztően szépen mutat. Az illata olyan, mint a szantál füstölőnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 16.

laanyka

2020. március 14.

Gyönyörű! Tényleg nagyon szép, jó ránézni. Én kicsit sajnálom, hogy a csillogós rész max 2 használatig tart :) feltéve annyira nem látványos, pedig nekem nagyon fehér a bőröm. Szerintem ez azoknak való, akik a nagyon lightos, éppenhogy látszik típusú sminket szeretik. Én ennél egy picit látványosabb hatást szeretek - bár a termék építhető, de sokkal látványosabb nem lesz a helyzet. Az illata zseni, hosszantartó és nagyon kellemes.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 14.

Mazsibet

2020. március 5.

Imádom! Annyira természetes lesz tőle az arcom! Az illata is csoda!
Viszont amikor megvettem első dolgom volt egy zsepkendővel azt a csillogós részt eltávolítani, mert az nem tetszett rajta! Simán lejött és most bátran használom! Imadom!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 5.

Imádom! Annyira természetes lesz tőle az arcom! Az illata is csoda!

matyasflora

2020. március 4.

Nekem hihetetlenül tetszik, kicsit megijedtem a csillámoktól, de szerencsére szép és természetes hatást kelt, nálam az illat is csak plusz pont.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. március 4.

LindaLine

2018. június 29.

Nagyon szép színt ad, finom állaga van, bár lehetne egy picit sötétebb.
Nagyon erős illata van, olyan mint egy erős keleti parfüm, így aki nem szereti az ilyet, inkább ne válassza.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 29.

Nagyon szép színt ad, finom állaga van, bár lehetne egy picit sötétebb.

edeena91

2018. február 25.

Egyszerűen imádom! Annyira természetes hatást ad, rétegezhető és pont oda kerül ahova szeretném, nem mászik el, a nap végére is tökéletes marad. Szerintem mindenképpen megéri az árát, mert elég sokáig is kitart és a végeredmény is önmagáért beszél. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 25.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate
Gyulladáscsökkentők: Ascorbyl Palmitate
Hidratálók: Caprylyl Glycol