Physicians Formula

Ár:   $14.95   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Gigike, Módosítva: 2016. március 30.

Ár:   $14.95
Lelőhely:   DM, online
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

• Ultra finom bronzosító púder.
  • Természetes hatást ad az arcbőrnek.
  • Nem hagy csíkot vagy narancsos színt.
  • Nagy teljesítményű, de mégis könnyű textúrájú.
  • Simító és feszesítő, ráncfeltöltő hatású ami nem ül bele a ráncokba.
  • Gyengéd, talkum - mentes, minimalista formula ami lehetővé teszi, hogy a bőr lélegezzen.
  • Hipoallergén.
  • Illatanyag mentes.
  • Parabén mentes.
  • Nem komedóképző.
  • Bőrgyógyász ajánlásával.

domanybeatrix

2018. január 30.

Itt vásároltam egy kedves eladótól egy deluxe kiadást ebből a bronzosítóból.
Sokáig hezitáltam, mert a nyomott mintán volt egy csillámos réteg, de olvastam neten, hogy az lekopik és alatta már nincs. Én ugyanis nem szeretem a túl csillogós termékeket, inkább természetes vagy matt bronzosítót kerestem.
Szerencsére ez a termék nekem teljesen bevált, az árnyalat is jó, bár még mindig óvatos vagyok vele, inkább rétegezem, építgetem.
Örülök, hogy most már kapható a P. Formula termékek egy része a DM-ben, többek között ezt is láttam.
Azért a Murumuru Butter Bronzer még mindig izgatja a fantáziámat. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. január 30.

Itt vásároltam egy kedves eladótól egy deluxe kiadást ebből a bronzosítóból.
Azért a Murumuru Butter Bronzer még mindig izgatja a fantáziámat. :D

Antioxidánsok: Ascorbyl Palmitate, Tocopherol, Tocopheryl Acetate