Physicians Formula

Ár:   $14.95   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   7,7 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: svivko, Módosítva: 2013. november 7.

Ár:   $14.95
Kiszerelés:   7,7 g
Lelőhely:   DM, online

Rendkívül könnyen eldolgozható bronzosító "mistake-proof" (hiba-álló), melyet az év minden szakában használhatsz, a bőröd színével harmonizáló árnyalatot választva. Nem csíkoz, vagy foltosodik, nincs narancssárgás árnyalat.

Nem komedogén. Bőrgyógyász által jóváhagyott termék. Illat-, és parabénmentes formula.

Tükör & ecset a csomagolásban.

Kiszerelés: 7,7 g

ayse

2016. április 21.

Szuper imadom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. április 21.

Szuper imadom

Gigike

2016. március 15.

Nagyon jó ez bronzerje is a Physicicans Formulának, én szinte már mindegyik termékét kipróbáltam és nagyon szeretem őket !!!
Tényleg van benne egy pici csillám, de nem sok, alig látszik, szerintem inkább nyárra való emiatt..
Könnyű vele dolgozni, nem hagy csíkokat és az egész nap folyamán tartós marad. A 4 árnyalatnak köszönhetően pedig kedvemre játszhattam a színekkel, mikor sötétebb kellett estére, mikor kicsit világosabb napközben.
Több mint 5 éve hogy csak az ő termékeiket használom, mert sajnos az én bőrömre nem mindent tudok használni ami nincs tele mindenféle nem bele kellő bőr irritációt okozó szerekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 15.

Cipriana

2013. november 21.

Nagyon szép, de nekem túl sok benne a csillám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 21.

Nagyon szép, de nekem túl sok benne a csillám.

Hidratálók: Inositol, Caprylyl Glycol

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Szilikon féle, melynek elsődleges célja az összecsomósodás megakadályozása.

Kaolin 0 0