KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Physicians Formula

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. január 19.

Lelőhely:   DM, online

6 erősen pigmentált "folyékony púder" szemhéjfestéket tartalmazó paletta

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Timi92

2018. április 13.

Igazából baromira nem akartam venni szemhéjpúder palettát, pláne nem nude-ot, mivel már van egy csomó, sőt igazából csak azok vannak, de ez a csillogás, a csomagolása szerelem volt első látásra. Amúgy a csomija ilyen kis olcsó megoldás: ez a szinte kartonpapír, mágnesesen záródós, de illik hozzá és rendesen olyan mintha csillámos körömlakkal-vagy púderrel lenne bevonva. A színek nem túl pigmentáltak, szóval nem tudom hány rétegben kell építeni, hogy intenzív legyen, de szerintem olyat is lehet vele, sőt írja is hogy nedvesen felvíve intenzívebb(azt nem próbáltam még). Jó nagy csillámok vannak benne, én viszont alá szoktam tenni egy alap színt és arra fedő csillámként használom, nekem tetszik, de ahogy már írták nem egy "must have" cucc.

Timi92
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Pumi

2018. április 7.

kicsit gyenge,. potyogos, de hipoallergen ugyhogy johet!!!

Pumi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 7.

kicsit gyenge,. potyogos, de hipoallergen ugyhogy johet!!!

Friduska

2018. április 7.

Imádom a csillogós sminkeket! Amikor megláttam ezt a terméket az üzletben nem is volt kérdés,hogy megvegyem-e és hát nem csalódtam. A kiszerelés gyönyörű, az eredmény fantasztikus. Féltem,hogy túlságosan csillogós lesz az eredmény, de pont tökéletes lett a végeredmény. Csak ajánlani tudom azoknak, akik kicsit ki szeretnének tűnni a tömegből.

Friduska
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Dév

2017. december 18.

A leírásban az "erősen pigmentált folyékony púder" leírást erősen túlzónak tartom... Nagyon vacilláltam, hogy megvegyem-e, mivel túl csillámosat nem akartam, de szeretem a kis metálfényt a szememen. Mivel nude paletta, ezért elég nehéz vele túlzásba esni. Kicsit porzik, illetve az arcon is maradnak csillámok a sminkelés után. Nem lesz harsány és közönséges. Nem bántam meg, hogy megvettem, mivel inkább a csillogásától tartottam, de azért nem egy "musthave" darab.

Dév
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.