Physicians Formula

Ár:   4499 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Kiszerelés:   3,4 g   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, az összetevőket feltöltötte: maruani, Módosítva: 2019. november 19.

Kiszerelés:   3,4 g
Lelőhely:   DM, online

6 erősen pigmentált "folyékony púder" szemhéjfestéket tartalmazó paletta. Minden párosítás kiemeli és ragyogóvá teszi a szemeket. Nedvesen és szárazon is alkalmazható.

1500 Ft Physicians Formula Extreme Shimmer Nude Palette
Ár: 1500 Ft + posta , Eladó: csibeva
Állapot: párszor használt, Helyszín: --, fizetés: postán maradó (+700 Ft)
balkri

2019. augusztus 14.

Szép színek, de semmi több. Annyira porzik és potyog, hogy színte nem is lehet vele dolgozni. Túlárazott termék, soha többet nem venném újra!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. augusztus 14.

maruani

2019. február 22.

Álomszép, ragyogó csillámok. Én nappali sminkhez sosem használnám, de ízlések és pofonok. A legjobban akkor mutat, ha nedvesen visszük fel, illetve én nagyon szeretem egy kevésbé csillámos szemfestéken egy kis plusz ragyogáshoz. Kritika: a négy különböző árnyalatból csak egyet hoztak be Magyarországra, és persze hogy nem az én színeim, de ezért nem vonok csillagot. Nem pereg, és jól tart.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 22.

Timi92

2018. április 13.

Igazából baromira nem akartam venni szemhéjpúder palettát, pláne nem nude-ot, mivel már van egy csomó, sőt igazából csak azok vannak, de ez a csillogás, a csomagolása szerelem volt első látásra. Amúgy a csomija ilyen kis olcsó megoldás: ez a szinte kartonpapír, mágnesesen záródós, de illik hozzá és rendesen olyan mintha csillámos körömlakkal-vagy púderrel lenne bevonva. A színek nem túl pigmentáltak, szóval nem tudom hány rétegben kell építeni, hogy intenzív legyen, de szerintem olyat is lehet vele, sőt írja is hogy nedvesen felvíve intenzívebb(azt nem próbáltam még). Jó nagy csillámok vannak benne, én viszont alá szoktam tenni egy alap színt és arra fedő csillámként használom, nekem tetszik, de ahogy már írták nem egy "must have" cucc.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 13.

Dév

2017. december 18.

A leírásban az "erősen pigmentált folyékony púder" leírást erősen túlzónak tartom... Nagyon vacilláltam, hogy megvegyem-e, mivel túl csillámosat nem akartam, de szeretem a kis metálfényt a szememen. Mivel nude paletta, ezért elég nehéz vele túlzásba esni. Kicsit porzik, illetve az arcon is maradnak csillámok a sminkelés után. Nem lesz harsány és közönséges. Nem bántam meg, hogy megvettem, mivel inkább a csillogásától tartottam, de azért nem egy "musthave" darab.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. december 18.

Hidratálók: Ethylene Glycol, Magnesium Stearate

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.