Physicians Formula

Ár:   5770 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   DM, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: giudittina1978, Módosítva: 2021. május 3.

Lelőhely:   DM, online

Gyengéd, talkummentes, parabénmentes, laza ásványi por, amely sima, építhető (gyenge-közepes) fedést biztosít, amely csökkenti a hibák megjelenését és szatén finisht biztosít. Gyengéd összetevők és könnyed állag jellemzi, hogy a bőr lélegezzen. Spf 16-os fényvédővel.

2 árnyalatban kapható

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

giudittina1978

2021. december 23.

Május óta most fogyott el a 12 gramm. Szeretném újravenni, de egyenlőre csak a világosabbik árnyalatot találtam meg.Az érzékeny, rozaceás bőrömre nagyon jó, a Bioderma Photoderm Max színezett fényvédőjére szoktam felvinni napi szinten a Creamy Natural színt, nekem így közepes fedést ad inkább. Akinek nagyon fehér a bőre, biztosan a világosabbik lenne jó. Ilyen kevés és jó összetevővel nem találtam másik hasonló púdert, ami ne szárítana egy idő után. Felvitelét, mivel nem kompakt annyira nem szeretem, de inkább bajlódom vele, mert szép, természetes hatású, finom lesz tőle a bőröm folyamatos használattal is, mégis könnyed érzés, nem tömíti el a pórusokat, pedig a rozaceás bőrre pont ez jellemző, szinte mindentől hajlamos erre. Ha lesz készleten újra veszem a sötétebbik árnyalatot, most megpróbálom a világosabbikat is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 23.

Hidratálók: Caprylyl Glycol

Gombaellenes tartósítószer.